Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czy z Jarocina ktoś sie wybiera na spota bo były takie zajawki w zeszłym tygodniu?

Ja w niedzielę śmigam już do Niemiec, miesiąc mnie nie będzie, chyba nie zdążę pomóc :kwasny:

Widziałem, że ktoś się nowy z Jarocina pojawił i pytał o spoty, zagadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jestem za Franowem, nie wiem o której będzie F1 ale pewnie wcześnie rano, jak nie będzie kolidowało z F1 to wpadnę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady niestety..

Możemy wystartować z listą :wink:

1. CHRISMEN

2. Madas

3. Bart-S

4. Maxcudo

5. Fantastic

6. Vario

7. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak alfabetycznie poukładać ? :polew:

Jest wg. kolejności zgłoszeń :decayed:

...na pytkach to się chwalisz nową dzidą a kolegom z regionu to już nie pokażesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidę to na spocie mogę pokazać :polew: ale odbiór i brak zakłuceń sam mnie zadziwił :naughty: jutro sprawdzę jak się w trasie sprawuje i jaki zasięg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidę to na spocie mogę pokazać :polew: ale odbiór i brak zakłuceń sam mnie zadziwił :naughty: jutro sprawdzę jak się w trasie sprawuje i jaki zasięg

Przez tą Twoją nową antenkę przypomniało mi się, że dachem muszę się zająć - porysowałem go przez antenę użytą w drodze na zlot w Jarosławcu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro biorę polerkę i kosmetyki z Kalisza więc możemy się przy okazji zgadać i postarać się usunąć ten zonk z twojego dachu, jak będzie w sobotę ładna pogoda to będę u matki się z autem bawił, możesz podlecieć to się lakier skoryguje i zabezpieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro biorę polerkę i kosmetyki z Kalisza więc możemy się przy okazji zgadać i postarać się usunąć ten zonk z twojego dachu, jak będzie w sobotę ładna pogoda to będę u matki się z autem bawił, możesz podlecieć to się lakier skoryguje i zabezpieczy

Nie wiem czy będziesz w stanie coś z tym zrobić - ale OK, mogę sobie zrobić w sobotę wolne i podlecieć po południu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajna ekipa się szykuje.. może przełożyłbym spotkanie na jakąś 14 i bym wpadł tam do was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, widze ze moze fajny spocik sie szykuje. moze jednak sie urwe od gosci :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki spocik się fajny szykuje a ja na poobdzieranych 16calach :D ajj, CHRISMEN, miałem Ci pyknąć fotki.. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, widze ze moze fajny spocik sie szykuje. moze jednak sie urwe od gosci :whistling:

Byłoby naprawdę fajnie gdyby udało Wam się wyrwać chociaż na godzinkę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s spróbować warto, nie takie zonki się usuwało

Cyknę Ci fotkę jutro to zobaczysz...

BTW Bartku - dziś zdemontowałem Twoją niezniszczalną instalację (rezystorki i kabelki out).

Reflektory po regeneracji u Grzesia sprawują się świetnie - świecą super, no i po myjce i kilku deszczach (odpukać) póki co brak śladów parowania :banan:

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

taki spocik się fajny szykuje a ja na poobdzieranych 16calach :D ajj, CHRISMEN, miałem Ci pyknąć fotki.. :embarrassed:

Nie cykaj slo - sam nie zdążę zmienić na 19", też jadę na zimówkach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, Ty masz 18cali na zime :)

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

apropo reflektorów. Miałbym przednie do uszczelnienia i pomalowania na czarno środek.. Jakieś namiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s wystaw na forum jako sprawdzoną instalację a może lepiej ją schowaj na wszelki wypadek, może się jeszcze przydać jak Can-busy powiedzą bye bye po jakimś czasie, swoją drogą to aż dziwne, że tak długo wytrzymała ta instalacja :shock3:

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

slo albo Gwerty albo firma gdzie ja będę swoje lampy odnawiał, ja za kompleksowe napylenie soczewek + black 200 zł za lampę, podobno są dobrzy, u Ciebie pewnie taniej będzie, jak masz czas to poczekaj jak moje zrobią to dam znać czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...