Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mogę podjechać,o ile nie będę jechał na porodówkę z żonką :kox:

Ale się nażłopię :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam, te testy sa na zasadzie, kto da wiecej :decayed: mnie wiecej daje Dunlop

Cześć Wszystkim,:hi:

i wybór padł na dunlopy 225/40/18 SP SPORT 01, jak narazie jest bajka, ale poczekamy na deszcz ;), teraz malowanie felg, i ewentualnie obniżenie. Dzięki za rady co do opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: panowie mam taki mały dylemat.Chcem zakupić już teraz opony zimowe Conti Winter i nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować 205/55/17 czy 215/50/17.Dodam,że furak obniżony o -40mm za wszelkie sugestie dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,:hi:

i wybór padł na dunlopy 225/40/18 SP SPORT 01, jak narazie jest bajka, ale poczekamy na deszcz ;), teraz malowanie felg, i ewentualnie obniżenie. Dzięki za rady co do opon.

Będzie pan zaaaadowolony:cheesy:

Ja miałem poprzednio na lato SP Spoet 01. Wprawdzie na 16-kach, ale bieżnik jest w końcu ten sam.... Niestety wszystko się w końcu zużywa :kwasny:. Na ten sezon kupiłem Sp SportMaxx zachęcony różnymi opiniami i rzęźbą bieznika A dodatkowo stwierdziłem, że Sport 01 są juz jakiś czas na rynku i warto poszukać czegoś nowszego. Z Maxxów jestm nielicho zadowolony, spisują się świetnie na suchym i mokrym i są cichutkie. Wprawdzie było trochę opinii, że sie zuzywaja szybko, ale mnie trudno jest coś powiedzieć, bo mam dopiero 8 tys zrobione. Wprawdzie po pierwszych 500 km zniknął napis ( taki wytłoczony na środkowym pasku bieznika, o głębokości może około 0,5mm), ale tylko z osi przeniej napędzanej i dlatego, że ciagnąłem nad morze 1500kg przyczepę campingową. A Sport 01 też były ciche do końca....

To życzenia mnóstwa kilometrów z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Lele załatwiliście naklejki?

I co z tymi przetwornicami? Kiedy je chcesz i jakie?

Tak naklejki mamy i ramki :)

Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać :P

Dajcie znać co z tymi przetwornicami

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko?

wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę :) ale ramki chyba chciał daniel_sen4 :)

Ja rameczki mam,chciał ten koleś co był srebrnym avantem b6

Ja ja rameczki chciałem , także jakoś na spocie sie zgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co tam łotry?

Do spania się szykuję :decayed:

...właśnie się zastanawiam czy włączyć film czy poczytać książkę :eusathink:

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 23:49 ----------

Szukam rowerka... Póki co uwagę zwróciłem na Scott Aspect 10

...w sumie wystarczyłoby coś używanego np. Giant Terrago 2 ale niestety nie do dostania aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, no patrz, z psem byłem na spacerze i o Passku myślałem, w przyszłym tygodniu go mogę wziąć bo w tym nie dam rady, jak pasuje to się zdzwonimy

z rowerków to ten mi się podoba ale finansów brak

Limber VX7 PRO hydraulika Super lekki 0zł dostawa (2522010614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dostępny w Poznaniu na Szczepankowie i cena lepsza niż na innych aukcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, no patrz, z psem byłem na spacerze i o Passku myślałem, w przyszłym tygodniu go mogę wziąć bo w tym nie dam rady, jak pasuje to się zdzwonimy

z rowerków to ten mi się podoba ale finansów brak

Limber VX7 PRO hydraulika Super lekki 0zł dostawa (2522010614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dostępny w Poznaniu na Szczepankowie i cena lepsza niż na innych aukcjach

Bartku ale to do czego dałeś linka jest na Altusie - na tym jeździłem w podstawówce :grin: Po Wheelerze na XT i Terrago na LX-ie nie zejdę niżej niż Deore...

Co do paska - dostosuję się do Twojego terminarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling: no jak masz takie wymagania to się już nie odzywam :whistling: a cena 2 razy więcej albo i więcej, ja po moim Clintonie już nie znajdę nic co by mnie zadowoliło, do turystycznych wycieczek wystarczy taki Limber na Altusie albo coś innego znajdę do 2k, chociaż patrząc na brak czasu to ten Scorpion co mam mi wystarczy i nie będę kasy inwestował

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

a może lepiej ramę kupić i zrobić składaka bo ja też taki scenariusz zakładam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling: no jak masz takie wymagania to się już nie odzywam :whistling: a cena 2 razy więcej albo i więcej, ja po moim Clintonie już nie znajdę nic co by mnie zadowoliło, do turystycznych wycieczek wystarczy taki Limber na Altusie albo coś innego znajdę do 2k, chociaż patrząc na brak czasu to ten Scorpion co mam mi wystarczy i nie będę kasy inwestował

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

a może lepiej ramę kupić i zrobić składaka bo ja też taki scenariusz zakładam

Deore to nie jest aż takie wymaganie ale jak pojeździsz na tym to na Acer/Altus/Alivio już nie będziesz chciał wsiadać :grin: Niestety w przeciągu kilku ostatnich lat rower stał się tak popularny, że to co w 2009r. mogłeś kupić za 2600zł teraz stoi za 4k.

Ze składakiem wyjście jest fajne ale jak dobrze wiesz - nie miałbym na to czasu... Zatem zostaje gotowiec.

Najlepsze wyjście to kupienie używki w dobrym stanie - wtedy płacisz 1/4 kwoty nowego bike-a. Tyle, że tego co sobie wybrałem (nawet z poprzednich roczników) np. na allegro nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z wieloma rzeczami jest tzw. c**jnia, ja tam na razie jestem na etapie odkładania kasy na zakup książek do szkoły, na 2 córki + wyprawka pewnie wyjdzie z 1600 więc rowerek jaki by mi wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

:hi:

panowie moze ja zle rozumiem. ale co to jest rezerwacja.

opisze sytację..

wystawiłem swoje fotele, kanapę i boczki za 100zł , koles z klubu napisał ze wezmie ale za parę dni. poprosiłem o rezerwację wysokości 100zł na konto, wpłacił i dzis domaga sie zwrotu rezerwacji bo nie sprzedał swoich foteli i nie ma pieniędzy na kupno moich.

moim zdaniem i tak robie ukłon, czkajac z rezerwacja do poniedziałku. a jak nie wezmie, a uda mi sie je mega szybko sprzeda za 1000zł to napisałem ze oddam rerwacje. ale i tak domaga sie natychmiast zwrotu rezrwacji.

rece mi opadły, jak mozna cos kupowac nie mając za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...