Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiam olej MOTUL od Dzika .. ktoś chętny do paczki ?

Ja jestem chętny,na spocie się rozliczymy,weź dla mnie 6l zapas będę miał na jakieś dolewki.

Oczywiście 5w30 nie wiem czy nie za dużo?

Daniel, podeślij mi nr telefonu an PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

aj już tydzień temu zamówiłem od TOM77 - dziś już wymienione :) 4 godziny pracy - olej+przełożenie zawieszenia 1BE + końcówki drążka - piwko i padam :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

aj już tydzień temu zamówiłem od TOM77 - dziś już

wymienione :) 4 godziny pracy - olej+przełożenie zawieszenia 1BE + końcówki drążka - piwko i padam :smutas:

Sam zmieniałes zawiechę? Jak tak, to szacun. Jeszcze zbieżność do ustawienia, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się :)

Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się :)

Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy.

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się :)

Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy.

:eusathink:

Czego nie załapałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
aj już tydzień temu zamówiłem od TOM77 - dziś już

wymienione :) 4 godziny pracy - olej+przełożenie zawieszenia 1BE + końcówki drążka - piwko i padam :smutas:

Sam zmieniałes zawiechę? Jak tak, to szacun. Jeszcze zbieżność do ustawienia, co?

Po samodzielnej wymianie przegubu z wyciąganiem półosi itd. nabrałem odwagi

No powiedzmy że sam - pomagał mi wujek co ma mały warsztat w Koźminie Wlkp. ma też maszynkę do ustawiania geometrii/wulkanizacja/tłumiki zawieszeniami się nie zajmuje ale kanał był , klucz pneumatyczny też no i kuzyn do pomocy. Sam wujek pił piwo i ustawiał zbieżność :decayed:

Kłopotów nie było - oprócz zapieczonych śrub końcówek drążków które poddały się po siłowej perswazji. O dziwo śruba wahaczy wyszła ręką :grin:

Po 300 km zawieszenie się trochę uleżało , czuć że trochę twardsze ale jest ok. W końcu tył nie stoi wysoko , chyba muszę podjechać na ustawienie świateł bo wydaje mi się trochę za wysoko świecą.

Aha mógłby ktoś kto ma B5 z 1BA zmierzyć wysokość zawieszenia - bo przed zmianą zapomniałem zmierzyć i jestem ciekaw jaka jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
aj już tydzień temu zamówiłem od TOM77 - dziś już

wymienione :) 4 godziny pracy - olej+przełożenie zawieszenia 1BE + końcówki drążka - piwko i padam :smutas:

Sam zmieniałes zawiechę? Jak tak, to szacun. Jeszcze zbieżność do ustawienia, co?

Po samodzielnej wymianie przegubu z wyciąganiem półosi itd. nabrałem odwagi

No powiedzmy że sam - pomagał mi wujek co ma mały warsztat w Koźminie Wlkp. ma też maszynkę do ustawiania geometrii/wulkanizacja/tłumiki zawieszeniami się nie zajmuje ale kanał był , klucz pneumatyczny też no i kuzyn do pomocy. Sam wujek pił piwo i ustawiał zbieżność :decayed:

Kłopotów nie było - oprócz zapieczonych śrub końcówek drążków które poddały się po siłowej perswazji. O dziwo śruba wahaczy wyszła ręką :grin:

Po 300 km zawieszenie się trochę uleżało , czuć że trochę twardsze ale jest ok. W końcu tył nie stoi wysoko , chyba muszę podjechać na ustawienie świateł bo wydaje mi się trochę za wysoko świecą.

Aha mógłby ktoś kto ma B5 z 1BA zmierzyć wysokość zawieszenia - bo przed zmianą zapomniałem zmierzyć i jestem ciekaw jaka jest różnica

Ja też niedawno zmieniałem na 1BE i tez mi tył siadł mocniej:decayed: zmierzyłem, najwyżej jak znajde moje zapiski to napisze, tylko nie wiem czy to coś Ci da bo ja mam Alu 18" 225/40:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
aj już tydzień temu zamówiłem od TOM77 - dziś już

wymienione :) 4 godziny pracy - olej+przełożenie zawieszenia 1BE + końcówki drążka - piwko i padam :smutas:

Sam zmieniałes zawiechę? Jak tak, to szacun. Jeszcze zbieżność do ustawienia, co?

zależy co kto robi z zawiechą ..

np. wymiana amorków z B6 i B7 z tyłu to jak się sprężysz to w godzinę zrobisz - 3 klucze tylko potrzebne o ile dobrze pamiętam ..

gorzej przód tam trzeba ściągacze :)

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się :)

Quba .,. co ja miałem załatwić :D ?

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

zamawiam olej MOTUL od Dzika .. ktoś chętny do paczki ?

Ja jestem chętny,na spocie się rozliczymy,weź dla mnie 6l zapas będę miał na jakieś dolewki.

Oczywiście 5w30 nie wiem czy nie za dużo?

przyszła paczka ... podeślij mi maila na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się :)

Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy.

:eusathink:

Czego nie załapałeś?

Też się zastanawiam :) chyba raczej Daniel to zamawaił :)) a ja przypominam o ewentualnych zbędnych sprężynach na zawiechę :) (kupno używek)

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Pepin nic nic pamiętam że mówiłeś coś o amorkach ale tylko sprężyny wjadą do obniżenia zawieszenia

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprezyny-weitec-30-30mm-a4-b6-sedan-1-9tdi-244451/

Bartek te wejdą do Avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...