Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram to bez sensu...Mialem w swojej chwilowo te splittery od ajaxa i nichuchu bym za nie nie zaplacil bo nawet w 2,7T na stozku mi lepiej sapalo niz na nich.

Co do tych DV od sida juz nie pierd$%cie ze sa zle... Jeden choy pewnie co forge przeciez to nie jest kurcze prom kosmiczny : sprezyna i kawalek gumy....

Co do silnika to za malo cie skasowac chce bo na zawory Ci zostanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to bez sensu...Mialem w swojej chwilowo te splittery od ajaxa i nichuchu bym za nie nie zaplacil bo nawet w 2,7T na stozku mi lepiej sapalo niz na nich.

Co do tych DV od sida juz nie pierd$%cie ze sa zle... Jeden choy pewnie co forge przeciez to nie jest kurcze prom kosmiczny : sprecyna i kawalek gumy....

Co do silnika to za malo cie skasowac chce bo na zawory Ci zostanie :decayed:

Gon sie :angry: Miales dostac 100zl wiecej ale za to dostaniesz tylko 50 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucilem te DV do siebie ( bo chcialem swojego czasu je kupic wlasnie dla dzwieku ) . I nie zalowalem ze tego nie zrobile. Sykniecia prawie nie bylo slychac wiec szkoda kasy jesli ma to byc tylko dla dzwieku... Dla porownania seryjny DV w 1,8T na k03 po wirusie i na stozku sapie przepieknie praktycznie jak bov wiec wdg mnie jak juz sie uprzec to lepiej porzadny stozek dla dzwieku i dobre DV dla poprawnej pracy .

Samochod normalnie jezdzi, nic nie faluje i sie nie dzieje. Pojawia sie tylko jeden przykry efekt uboczny. Jak ladujesz do oporu na jednym z biegow i wbijasz kolejny bieg, to w momencie kiedy SDV zadziala i czesc powietrza ucieka do atmosfery, spada cisnienie w dolocie bardziej, niz przewiduje to komputer i samochod przez chwile nie jedzie tak jak powinien przy normalnie pracujacych DVkach.

Jednym slowem, za kazdym razem kiedy wlacza sie SDV fundujesz sobie minimalnego laga. To znaczy, ze osiagi spadaja i czuc bylo to w eSce po mocnym programie strojonej na SDV. NIe wiem, jak to dziala z SA.

Po co to wszystko? Dla dzwieku - wiec juz wyjasniam! Zadna hybryda nie da takiego dzwieku jak BoV, poniewaz wiekszosc powietrza i tak wraca do dolotu - poprostu brak cisnienia, dla odpowiedniego swistu. Bardziej brzmi to jak pierdniecie geja ( nie znam z autopsji, ale tak wlasnie to sobie wyobrazalem :P ) Moze program na 2 bary daje dobry efekt, ale tego nie sprawdzilem.

Ja mam u siebie zalozony tez Forge FMDVSPLTR i powiem ze chyba nie bylo warto, faktycznie ledwo go slychac, co do szarpniej i falowania obrotami nic sie nie dzieje, chodzi jak nalezy ale tego psssssyyyt to prawie nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenia sa takie, że chcesz aby był dzwiek jak w EVO albo STI a nigdy nie uda sie takiego uzyskac i zakladajac te BOVy bedziesz bardzo zawiedziony. wg mnie sie totalnie nie oplaca, lepiej na dobre heble wydac ta kase albo zbierac na k04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na seryjnej dv i na stożku sapienie mam bardzo głośnie :decayed:

dlatego mówie ze wystarczy ITG , ale autorowi sie obie DV-ki wysrały i chce wsadzić zamiennik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na seryjnej dv i na stożku sapienie mam bardzo głośnie :decayed:

dlatego mówie ze wystarczy ITG , ale autorowi sie obie DV-ki wysrały i chce wsadzić zamiennik :wink4:

Nie tylko mi i nie tylko ja to chce wstawic :), przecież te zamienniki są podobno lepsze niż te oryginalne chociaż by ze względu na to że można je w jakim tam stopniu serwisować w razie gdbyby coś sie zwalilo, a sa niewiele droższe niz ori, wiec mysle ze lepiej wziasc te niż ori. :wink4: O tych Forge to ja juz dawno zapomnialem bo ich na pewno u mnie nie bedzie, za to bedzie stozek i to moze w niedlugim czasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na seryjnej dv i na stożku sapienie mam bardzo głośnie :decayed:

dlatego mówie ze wystarczy ITG , ale autorowi sie obie DV-ki wysrały i chce wsadzić zamiennik :wink4:

Ja biore też tą DV od SID-a z tego samego względu co kamulator a chciałem dodać że tak naprawde filtr ma najwięcej do gadania jeśli chodzi o dzwięk :decayed: Froog jest taki że chocho a bov jest milino razy lepszy bo coś tam.

Według mnie nie ma sensu pakować jakiegos zaworku na 300 czy 500zł który tak naprawde przy mocoach żendu 200ps nic nie daje :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:16_________________________________________________ może sie myle (ale wiem co mi się lepiej opłaci :embarrassed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z tymi droższymi, ja też chwile nad tym myslalem zeby sie wstrzymac i kupic te psyczace ale to gleboko pierd%&e i biore te od sida, bo kupowanie tylko dla syczenia dla mnie bez sensu. We wtorek cos mi pisal Daniel by je mogl wziasc dla nas wiec sie decyduj na szybkosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sie jezdzi na tym "nowym" programie? lepiej niz na tym poprzednim? bo mnie spalanie na nim zjada ;/ 17 w trasie przy spokojnej jezdzie, a u Ciebie na tym jak?

Sprawdzales gdzie na nim jest odcinka? mozesz mi to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko stopnieje śnieg moge ci sprawdzic. :) , bo nei pamietam jak z ta odcinka jest. Co do spalania na tym programie jest ladne okolo 11-13l miejski poza 10-11l przy spokojnej jezdzie. W sumie na tym sofcie niby jest podobnie jezeli chodzi o doladowanie bo z tego co pamietam to tam bylo 0,9b i tutaj tez mam cos ponad 0,9 ale roznica jest duza jezeli chodzi o spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie za soft? :gwizdanie: :naughty:

Igore ma mój stary a ja mam jakis nowy ale jaki to musisz pytać Daniela :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumulator uaktualnij fotki bo na pierwszej stronie zostały tylko te pierwsze foty :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumulator uaktualnij fotki bo na pierwszej stronie zostały tylko te pierwsze foty :disgust:

Coś się wymysli. Fotki mam wrzucone już na serw ale nie mam kiedy ich zaktualizowac na forum. Tak na szybkości ze stożkiem pozyczonym od Nosba dla testu :naughty: i nowymi Defałkami

IMG_7846.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV od SID'a ?

Nie da sie ich zamontowac tak zeby oslona weszla?

Jak zostaniesz na ITG, to spraw sobie jakas oslone blaszana... bo sie bedzie grzal od silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV od SID'a ?

Nie da sie ich zamontowac tak zeby oslona weszla?

Jak zostaniesz na ITG, to spraw sobie jakas oslone blaszana... bo sie bedzie grzal od silnika.

DV od SID'a. Na upartego wsadzisz osłone, ale te weżyki, które teraz mam od DV są delikatne i nie chce ich przyciskać osłoną. Musze kupic jakieś zbrojone(takie jak były - moje były za krótkie) i wtedy załoze osłonke. Co do stozka to wiem że osłona i tak dalej, ale tak naprawde sie zatsanawiam co do niego bo u mnie praktczynie zadnego specjalnego efektu nie slychac na tym stozku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stozek da Ci przede wszystkim wiecej powietrza w silniku, nie chodzi o syczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...