Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Słowację to byłem nad jeziorem Oravskim w tym roku na wakacjach i powiem szeczrze że mi się nawet podobało, byłem koło tego rancza i powiem szczerze że wygląda to nieźle. Położone na uboczu, niedaleko market, w mieście dość spory plac. Ewentualnie obok rancza jest jeszcze jakiś jeden hotel dość sporych rozmiarów. No i przede wszystkim nie jest to daleko od granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie obok rancza jest jeszcze jakiś jeden hotel dość sporych rozmiarów.

Raczej jestem za jedną miejscówką bo będziemy mieli dwa zloty a nie jednen :tongue4:

W tej sytuacji popieram kolegę Murzuna i warto zastanowić się jeszcze raz nad WISEŁKĄ tylko dopracować pewne szczegóły i będzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła była ok, jak to miejsce znów wybierzemy będzie :th:

nie bez znaczenia jest również dojazd do Wisły- jak dla mnie autostrada

jeszcze jak by się udało tym razem dorwać pokój tylko dla mnie( mojej rodzinki) to już byłbym wniebowzięty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie obok rancza jest jeszcze jakiś jeden hotel dość sporych rozmiarów.

Raczej jestem za jedną miejscówką bo będziemy mieli dwa zloty a nie jednen :tongue4:

W tej sytuacji popieram kolegę Murzuna i warto zastanowić się jeszcze raz nad WISEŁKĄ tylko dopracować pewne szczegóły i będzie :th:

Nie chodziło mi o to że część tu a część tu, tylko gdyby to ranczo było za małe to w hotelu wszyscy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 osób głosowało za bieszczadmi, a niech ktoś ku..a nie przyjedzie :bicz2: admini mają podgląd kto głosował :)

Tylko jak nazrazie Ci najbardziej zainteresowani nie chcą tam jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - napisz prostszymi slowami, bo nie rozumiem hyhy zmeczony juz chyba jestem.

Jak ktos glosowal, tzn ze jest zainteresowany przyjazdem na zlot - przynajmniej ja tak rozumiem.

Wiem z doświadczenia że dla niektórych nie jest to równoznaczne teraz zabierają stronę w głosowaniu a potem nie jadą bo coś tam albo nawet nagle warunki są nie takie jak chcieli i to tak jest ja też myślę że jak się głosuje znaczy że deklaruję się wstępnie obecność na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deklaruję się wstępnie obecność na zlocie

trafnie ujete - wstepnie - co nie jest równozanaczne z definitywnie pojedzie na miejsce deklarowane w ankiecie :P

zreszta jak beda warunki przypominajace wczesnego Gierka i obóz harcerski + łózka pietrowe i wspólne latryny to oligarchia z Wawy nie pojedzie :decayed:

kulturka musi być :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że może komuś coś wypaść ale jak np 37 głosuja za miejscowością x a 20 za y wybieramy tą pierwszą a potem z deklarujących 37miu pojedzie 7miu a reszta głosujących musi pojechać tam gdzie nie chcieli choś w realu jest ich więcej więc jestem zdania że jeśli ktoś chce jechać ale wie że nie pojedzie nie powinien glosować

A co do łóżek piętrowych to ja też nie bardzo bo po napoju finlandzkim mogę nie dać rady się wdrapać :no: no i nie mam już 12 lat na jakieś obozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżka piętrowe są, bo to ma być zlot ekstremalny

a ja słyszałem ze ty "wygodny jesteś" ... :polew:

jak widać, ankieta do niczego dobrego nie prowadzi bo wynik nie pokrywa się z ogólnym trendem który można zauważyć w wypowiedziach. także jeszcze raz powiem ze slowacja dla mnie :thumbup::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k. ja sie przyznaję, głosowałam za Bieszczadami, ale po przeczytaniu o tych łóżkach piętrowych i dojeździe zminiłam zdanie. Chętnie pojadę gdzieś indziej, gdzie się da normalny Zlocik zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na nic nie głosowałem ale co do łóżek piętrowych to nie przesadzajcie - na zlocie AKP w Toruniu w 2006r. w znacznej części też były piętrowe łożka w domkach i jakoś ludzie dali radę. Mo może dla zdenia faktycznie jakaś normalna prycza też sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na nic nie głosowałem ale co do łóżek piętrowych to nie przesadzajcie - na zlocie AKP w Toruniu w 2006r. w znacznej części też były piętrowe łożka w domkach i jakoś ludzie dali radę. Mo może dla zdenia faktycznie jakaś normalna prycza też sie znajdzie.

Jak wyjdzie tam Zlot to nie tylko Zdeniu jest wysoki. Chociażby Motor też. Poza tym ja bym chciała pokój dwuosobowy a nie 4-ro czy 6-ścio ososbowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na nic nie głosowałem ale co do łóżek piętrowych to nie przesadzajcie - na zlocie AKP w Toruniu w 2006r. w znacznej części też były piętrowe łożka w domkach i jakoś ludzie dali radę. Mo może dla zdenia faktycznie jakaś normalna prycza też sie znajdzie.

Zgadza się .Daliśmy rade i było całkiem wygodnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...