Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja kiedys bylemn w zakopcu w marcu to tyle sniegu lezalo ze kolejka na kasprowy byla dostepna wylaczne dla narciarzy i deskarzy- wiec sobie nie wjechalem :kwasny: za to z pod wyciagu mozna bylo zjechac saniami prawie do samego centurm zakopca. nawet na gubalowce lezalo kupe sniegu no i oczywiscie kupe narciarzy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od zimy, bywało i tak, że w styczniu śniegu nie było :naughty:

dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... :naughty: nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... :naughty: nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q):tongue4:

Ci co mają Q będą ciągnąć tych co nie mają Q :D

I wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane - Never - to jedno wielkie bagno dzikiego tłumu pseudo turystów brrrrr ohyda!

Nie w tym okresie, w ktorym ma byc zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż jak ustalicie w zakopcu to przyjadę (przyjadę wszędzie) - ale jestem na NIE :no:

Nie lubię Zakopanego, nic na to nie poradzę...

Preferuję odludzie i fajne widoki (aby odpocząć od klimatów Warszawskich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy mieszkać na kropówkach , kawałek od centrum masz super tereny , cisze spokój i za***iste widoczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę komplikował gdzie będzie tam pojadę i decyzje uszanuje ( najważniejsze żyby sie wyrwać z miasta i kolejną superową impreze A4 zaliczyć ).Bedzie nowa miejscówka - OK będzie Wisła - pomogę z organizacją a co było nietak w 2007 postaramy sie wykluczyć bądź naprawić i tyle :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie, nie lubie - przedyskutować warto.

Dla mnie Zakopiec to po prostu megakox (pomijam problemy z dojazdem i tabuny turystów).

Zobaczcie. Troche podłubałem i znalazłem jakieś ośrodki PKP. Jeden nawet prawie w samym centrum. Patrząc na cenniki całkiem przyzwoicie (pamietamy, ze to Zakopiec a nie Wisła, więc bedzie na 100% trochę drożej), a warunki wydają się byc przyzwoite (darować sobie komentarze, ze na www i na zdjeciach wszystkie hotele zarąbiste - to żadne odkrycie ameryki).

Wrzuciłbym Zakopiec jako opcję dla Słowacji i Wisły. Teraz potzrebny tylko ochotnik coby sie zdeklarował co do ewentualnej organizacji :decayed:

http://www.naturatour.pl/ow.php/ow=16/ [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 11:53:13_________________________________________________Ten ośrodek w Kościelisku jeszcze tańszy i fajniejszy, bo z basenem.

Oj oj oj - Dla mnie Zakopiec coraz mocnejszą pozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosciuszki to za***ista lokalizacja, bo rzut beretem od Krupowek, wiec jestesmy w samym centrum, wszedzie jest blisko. Ja jestem za Zakopcem.

Niech nikt nie mowi o tlumach turystow, bo w marcu ich tam nie bedzie. Bylem juz kilka razy we wrzesniu i bylo praktycznie pusto w stosunku do tego co jest np. w dlugie weekendy. Zaloze sie, ze w marcu bedzie ich jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech inni sie tez wypowiedza co by im odpowiadalo

Ja tam się dostosuję. Ale warto podać jak najwięcej propozycji, a później po kolei te słabsze odrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dostosuje........ :)

Jak dla mnie to kazda propozycja jest dobra........I Slowacja i Zakopane i nawet Wisla ......[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 14:20 _________________________________________________

Moze by tak nad morze dla odmiany?

Ale morze to chyba odpada w zimie :decayed: w lecie to co innego.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos bardziej w centrum Polski. Nikt by nie narzekal na odleglosc, a i miejsce mozna fajne znalezc.

http://www.osrodekmolo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...