Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

PIXI - trochę zjebałem - klosze od środka są brudne - do tego lewa lampa i tak do wymianki przez postojówkę, która zjarała klosz..

turdzi - jakoś trzeba będzie sobie radzić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nic mówić :polew: , dasz sobie radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

Przy czarnym trochę ginie lampa, ale na takim wozie strażackim wyglądają przyzwoicie :good: na tej rsce jest kosa, nawet odbłyśniki walnął w black

blck.jpgblack.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się też, czy więcej nie pomalować, jednak wtedy lampy wyglądają już zbytnio "tuningowo" :wink4:

chciałem zachować trochę normalnego wyglądu, żeby nie wyglądały jak jakieś podróbki z ebay'a :decayed:

zapisałem się jutro na kurs zbijający 6 pkt - kilka osób, które miały taka samą sytuację w ten sposób się obroniło - podobno jeśli przed wpisaniem punktów do jakiegoś "ich" systemu zrobię kurs to jest szansa, że nie zabiorą..

trzeba myśleć o CB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie

Gdzie stali :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wolniej jezdzic :)

to chyba najlepsza rada, szczegolnie na trasach, ktorych sie nie zna :) - wtedy nawet CB nie pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie

Gdzie stali :decayed:?

Gdzieś pomiędzy Warszawą a Grójcem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba myśleć o CB :decayed:

JA kupiłem CB po tym jak jadąc na strojenie do Rogala złapali mnie i na następny dzień w drodze powrotnej. W obu przypadkach byłoby 8pkt i 400zł. Na szczęście trafiłem na miłych policjantów i skończyło się w obu przypadkach na 100zł "bez pisania". :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba myśleć o CB :decayed:

JA kupiłem CB po tym jak jadąc na strojenie do Rogala złapali mnie i na następny dzień w drodze powrotnej. W obu przypadkach byłoby 8pkt i 400zł. Na szczęście trafiłem na miłych policjantów i skończyło się w obu przypadkach na 100zł "bez pisania". :naughty:

Ja własnie dostałem wezwanie na rozprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:07_________________________________________________muszę te listwy w końcu okleić, ponieważ strasznie szpecą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, powinno być dobrze :kox: w środę powinny być na aucie..[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:19_________________________________________________https://picasaweb.google.com/105521599594904713790/NMNP#

album z niedzieli.. ponad 40 zdjęć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...