Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak to jest jak sie auto porozbiera, coś o tym wiem. Kto mi powie kiedy ten zlot 80-tek dokładnie to rzucę na 1 stronę data na nasz spocik pzdr

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zloty 80tek też są :mysli:

Opublikowano

ja z checia bym sie pojawil ale troche daleko mam :decayed: tylko 1300km

ale napewno sie zjawie :kox:

Opublikowano

Planujemy się spotkać przed świętami 23 marca...

Mówię o PKA80.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 18:22 _________________________________________________

to zloty 80tek też są :mysli:

Są częściej niż zloty A4 :polew:
Opublikowano

Jak juz mówiłem a4 to nowsza 80 i proponuje sie złączyc z klubem 80-tek :) Tzn w sensie zlotów ;)

Opublikowano
  • Autor

Godzina jeszcze?? Nosb w sumie to masz racje przecież jest b3 b4 b5.....

No i kto tam chętny pisać odrazu będę robił listę

Opublikowano

panowie może by tak jakąś listę zrobić dokładny dzień ustalić i godzinę bo może i ja bym się wybrał

Grzanek85 kabelki z tego czujnika to obojętnie który do masy bo jeden idzie na mase a drugi do wyświetlacza obojętnie który kabelek

Opublikowano

no dobra kto robi listę?

Opublikowano
  • Autor

Grippen wszystko jest w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 a czujnik to obojętnie nie ma różnicy żadnej, ja robię listę na 1 stronię to kto chętny ??

Opublikowano

o... elo :)

moze wpadne jak nie zapomne i bedzie czas :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

potwierdzać kto sie piszę mniej więcej na ten spocik

Opublikowano

który ? ten 23 marca ? ja sie raczej pisze ;) jak nie swoją to z kumplem jego b3 :D Albo wemze dzikiego dzika mamusine b3 :D

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

NO ja też jestem :decayed:

Opublikowano

23 to są święta, f*ck.

Jak to w święta pewnie ktoś inny będzie nie drapał po d*pie, bo sam na to czasu miał nie będę.

Będzie raczej ciężko z przybyciem

Opublikowano
  • Autor

To jest dzień w którym raczej wszyscy mają wolne,więc dlatego taki termin pzdr i do tego jeszcze niedziela :th:

Opublikowano

tak wszyscy mają trochę inaczej niż ja, muszę w ten dzień objechać 3 domy. Normalnie masakra

Opublikowano

ale to po południu

...dasz radę

no chyba że masz kierowcę i :drunk:

Opublikowano

tak wszyscy mają trochę inaczej niż ja, muszę w ten dzień objechać 3 domy. Normalnie masakra

Luz....jednak ja znam takie domy których objeżdzanie jest całkiem w porzo :cool: A tak na marginesie też wpadne na spot.

Opublikowano
  • Autor

Ok L.I.O.N dodaje Cię do listy ale wciąż nas mało wysłałem sporo PW i wiadomości na gagu bo z naszego województwa klubowiczów co niemiara ale wszyscy cisza nic sie nie odzywają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.