Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie tez buczy ;)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To chyba w wiekszosci leciwych aut a nawt i nie leciwych tak sie dzieje u mnie tez na max skrecie daje o sobie znac

Opublikowano

U mnie pompa wspomagania piszczała, ale po wymianie płynu nastała cisza przy skręcaniu kół na parkingu.

Płyn wymieniałem u mechanika na podnośniku. Całe 30 minut roboty.

Opublikowano

Wazne ze nie kapie i dziala :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Prz pełnym skręcie to musi buczeć bo dalej nie ciągnie tylko zawór przepuszcza ciśnienie a normalnie nie powinna, mARCIN607 jak chcesz mam namiar na używaną dobra pompkę

Opublikowano

ciężko się kręci kierownicą, chyba już się kończy :( a nie wiesz jakie chce dolary za nią??

Opublikowano

gdzie w kielcach handluja czesciami i zamiennikami do audi?

i kto moze miec od reki filtr przeciwpylkowy kabinowy ?

Opublikowano
  • Autor

taki filtr to chyba wszędzie jedź do Inter Carsu tam maja na 10000%, może jakiś spocik ???? Ja już 2 dni siedzę w garażu i rezam Pajero wiec jakaś odmiana by się przydała :th:

Opublikowano

Jestem za :th: teraz troche wolnego jest to mozna by sie styknac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to kiedy i kto chetny??

Opublikowano

Ja bede napewno :th: Grzanek jak tam moje liczniki ;( rezamy cos :naughty:

Opublikowano

moze byc jutro piatek. w koncu dlugi weekend. ja sie pisze napewno.

Opublikowano

ja niestety nie moge bo lece jutro do hiszpanii :> wracam dopiero 2 czerwca wiec jak bedzie cos to napewno wpadne :decayed:

Opublikowano

grzanek to co? na następny spocik zajeżdzamy 4x4? :evil:

jutro spocik, o której?

Opublikowano
  • Autor

Powiem CI że to 4x4 wciąga niesamowicie. Jaazda po błocie to jest dopiero zabawa :th: jeszcze nie opanowałem tych wszystkich blokad itp no i to cholerne wspomaganie działa mi w prawo dużo częściej niż w lewo ale i tak jest zaje...nie wiem czy jest jutro sens po pierwsze pogoda po drugie jak narazie 3 chętnych

Opublikowano

U mnie pompa wspomagania piszczała, ale po wymianie płynu nastała cisza przy skręcaniu kół na parkingu.

A to piszczało , ze względu na to , że płyn był stary , czy może po prostu było go za mało ?? :mysli:

Opublikowano

Dobre pytanie :) Jesli ze wzgledu na wiek to i ja wymienie bo mi rzezi pompa przy skretach ale płynu jest ok :)

Opublikowano

mnie też pompa wyła jak skręcałem kierownicą na parkingu.

Wymieniłem płyn i nastała cisza.

Opublikowano
  • Autor

Witam jest ktoś chętny do kupienia zestawu wahaczy master sport na spółkę mi były by potrzebne 3 dolne[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________Witam no to kiedy jakiś spocik może piątek?? Naprawdę nic nikomu nie stuka w zawieszeniu?? nikt nic nie chce

Opublikowano

mi stuka , wali , trzesie :D ale jeszcze nie wiem co ;) I jesli wiecej niz 2 wachacze mam zrypane włoze wszystko nowe :) No jak cos postaram sie podbic liste w piateczek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.