Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z takim zadaniem to Ci niestety nie pomogę.

Myślałem że chodzi o coś poważnego jak przeniesienie bazy danych na inne konto.

Tobie chodzi o stworzenie bazy danych od podstaw a to jest żmudna robota. U mnie w firmie chłopak tworzy taka bazę już od 2 tygodni. Nic więcej nie robi tylko pstryka rekordy w mySQL.

aż mi go zal...

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie???

czarna magia normalnie :no:

nie prosciej w exelu tabelke strzelic :wink4: zartuje

a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym? :polew:

Opublikowano

ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie???

czarna magia normalnie :no:

nie prosciej w exelu tabelke strzelic :wink4: zartuje

a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym? :polew:

:hi: ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie???

czarna magia normalnie :no:

nie prosciej w exelu tabelke strzelic :wink4: zartuje

a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym? :polew:

:hi: ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie???

czarna magia normalnie :no:

nie prosciej w exelu tabelke strzelic :wink4: zartuje

a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym? :polew:

:hi: ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem się okaże jak coś to mi może pomożesz :gwizdanie: gwarancja dobrej zabawy:D
Opublikowano

ło mamo...a o czym Wy wogole mowicie???

czarna magia normalnie :no:

nie prosciej w exelu tabelke strzelic :wink4: zartuje

a moze ktos ma pomysl na plan negocjacji z watkiem kulturowym,etnicznym religijnym? :polew:

:hi: ja mogę z Tobą potrenować :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

myslisz ze podolasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem się okaże jak coś to mi może pomożesz :gwizdanie: gwarancja dobrej zabawy:D

HA HA HA

Opublikowano

z krzesełek to 2 wybieram! Co z tym spotem kiedy???

Opublikowano
  • Autor

Doman patrzyłem za tym twoim silniczkiem i myślę że dostanę się bez większego dobierania się do kokpitu.

Opublikowano

Grzanek potrzebuje tunelu srodkowego po ll lifcie bo w moim mocowanie do konsoli jest inne

Opublikowano
  • Autor

A byłeś grzeczny?? Chyba takowy posiadam:) Zakupiłeś rns'e??

Opublikowano

A byłeś grzeczny?? Chyba takowy posiadam:) Zakupiłeś rns'e??

Co ty dajesz , jak taki posiadasz to spadles mi z nieba .Co do RNS-E to sobie odpuscilem kupilem 2- dinowego Kenwooda DNX 7200

Opublikowano

dudi masz jeszcze te swoje stare pompowtryski ? bo może byśmy pohandlowali..........

Opublikowano

jeszcze mam :cool1:

Opublikowano

potrzebował bym jednego, góra dwóch tylko trzeba by je najpierw założyć i przetestować jak beda ze sobą gadać, jak to widzisz?..........

dudi ty to masz jakie GG bo mi się wydaje ze miałeś kiedyś w profilu ??

Opublikowano

moje gg 10448331 wolal bym pogonic caly komplet ale jesli trzeba ich rozlaczyc to trudno :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jaka cena tego kenwooda

Opublikowano

No panowie temat spota znowu umarł gdzięś.. pora by sie zorganizowac coś co myślicie? może za tydzien w piątek? ostatnio w piątek była lepsza frekfencja niz w niedzielki niektóre takze może taki termin bedzie dobry? kto sie pisze?

Opublikowano

Grzanek

Tak jak sie umawialismy pisze w sprawie tych opornikow czy jak to inaczej sie nazywa żeby je wpiąc do audi pod zarówki mijania gdyz komputer pokazuje ciagle ze jest spalona. wszystko sie tak dzieje gdyz mam podłączone ksenony. w miare mozliwości podeślij mi link na allegro to zamówie potrzebne czesci:) a W sprawie klimatyzacji to sprawdzałem i przewody sa wszystkie cale. jak mi radzisz gdzie dalej szukac usterki w klimie?? dzieki wielkie z gory :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.