Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pasowało by podpiąć Vaga

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosb:D:D OK;p

rej mam z 07 a nie 99 ;p

Opublikowano

ja się pisze na 99%

Opublikowano
a macie srubokret??? bo z tym bywa problemos....

ciekawe czy sie znajdzie taki,co was wpusci...jeszcze obu na raz....

ja ich kiedyś wpuściłem do auta jednocześnie i nic mi niepopsuli a mieli zesobą śrubokręt płaski, krzyzowy, 2 laptopy i nawet mi inspekcje skasowali :decayed:

Opublikowano

ja mogę się trochę spóźnić jak coś nie wypadnie

Opublikowano

grippen co to za ...Chrom Madafaka Klab :cool1:

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie, praca.

Opublikowano

grippen co to za ...Chrom Madafaka Klab :cool1:

Czyli klub miłośników chromów na metry :polew: ale idzie do zdjęcia po zimie a może i samochód bo mam na oku ładniejszą w Avancie B6

Opublikowano

Drzyjcie poliftowcy bedziemy z grzankiem ze srubokretem grasowali :D

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie jutrzejszego spotu.

Czy będzie może ktoś z komputerem?

Mam problem z ABS'em i koniecznie muszę sprawdzić co się dzieje.

Znachor-mechanior powiedział że koniecznie podczas jazdy trzeba sprawdzić co tam pokazuje komputer.

Opublikowano

Spoko damy rade wpadaj z bro :naughty: hehe zart :) Zapewne nasz klubowy znachor luknie swoim lapkiem ja mojego zabytku nie wyjme do ludzi :decayed:

A co sie dzieje ? Padl czujnik ktorys , koronka lub sie zabrudzilo :) Chyba ze pompa to ja nic nie wiem i znikam :hi::sesese:

Opublikowano

no az ciekawa jestem jaka bedzie frekwencja.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Aniołek. Na 13 jestem w skarżysku i przez godzine bd siedział.. kolo 14 jak dobrze pójdzie moge wyruszyć ze SKO;) Ale nie jestem pewien na 100% czy lece na spota;)

Opublikowano

Nio Panowie i Panie :).. lać paliwo brać niunie i na spota.. foty będą takze obecnośc będzie udokumentowana.. nikt sie nie wykręci :P do zobaczyska o 15 na WTC

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie jutrzejszego spotu.

Czy będzie może ktoś z komputerem?

Mam problem z ABS'em i koniecznie muszę sprawdzić co się dzieje.

Znachor-mechanior powiedział że koniecznie podczas jazdy trzeba sprawdzić co tam pokazuje komputer.

O widze ziomala ze Staszowa wpadaj na spota
Opublikowano

cały czas będziecie pod WTC?

może pojawię sie na chwile ale to dopiero po 17

Opublikowano

ale pogoda brzydka mgła i jeszcze lekka mżawka mam nadzieje że to się uspokoi

Opublikowano

Spoko damy rade wpadaj z bro :naughty: hehe zart :) Zapewne nasz klubowy znachor luknie swoim lapkiem ja mojego zabytku nie wyjme do ludzi :decayed:

A co sie dzieje ? Padl czujnik ktorys , koronka lub sie zabrudzilo :) Chyba ze pompa to ja nic nie wiem i znikam :hi::sesese:

No właśnie nie wiadomo co jest.

Co mechanior to opinia.

Testy pokazują że niby wszytko OK, ale problem jest podczas jazdy i tylko podczas jazdy trzeba to zbadać.

PS. Jak przeczyścić pierścień ABS?

Opublikowano

ja wyjadę o 14 więc czekajcie na mnie bo mogę się spóźnić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.