Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemanko wszystkim zajaffffkowiczom :a4fan: jestem świeżutki jesli chodzi o :audi: na spocie tez jeszcze nie byłem, jak zdaze powrocic z wyprawy 1listopadowej to tez chetnie pojawie sie na kielceckim spocie :a4fan: pozdrawiam i do zoba

Sie ma .Wpadaj koniecznie ,w końcu dobrą tradycją kieleckich spotów jest ,że zawsze pojawia się ktoś nowy i niech tak pozostanie :th:

No problem chłopaki ja ma sztywny hol wytrzymuje do 60 ton więc i 200 kmh powinien :polew: i będzie lepsze hamowanie :naughty:

:polew: :polew:......to się nazywa iść na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwon......bede juz wczesniej w CK.....takze nawet moge po Ciebie gdzies podjechac :wink4:

Tosik przejezdzasz to duze skrzyzowanie na wprost.....i zaraz pierwsza uliczka w prawo i wjezdzasz prosto na parking.....

Tylko ten sektor rozowy to nie wiem, dokladnie gdzie jest..........ale to juz zaden problem......znajdzie sie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwon......bede juz wczesniej w CK.....takze nawet moge po Ciebie gdzies podjechac :wink4:

Tosik przejezdzasz to duze skrzyzowanie na wprost.....i zaraz pierwsza uliczka w prawo i wjezdzasz prosto na parking.....

Tylko ten sektor rozowy to nie wiem, dokladnie gdzie jest..........ale to juz zaden problem......znajdzie sie.....

Damy rade :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sektor różowy po wjechaniu na parking jest po lewej stronie na samym końcu przy myjni(są oznaczenia na myjnie). pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już wypucowałem autko na zlocik, a tu nagle w Dzień Zmarłych moje autko umarło ;(.

Podobno pękł tłok i nie pali na jeden gar. Tak więc znowu nie dojade :wallbash:. A tak na marginesie czy ktoś miał taki pech, czy AFN-y to jakieś lipne są. "A miało byc tak pięknie" :rant:

Pozdrawiam i może ktoś coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.I.O.N

Niestety ciągle PitStop wallbash...mam nadzieję,że jutro się uda wszystko poskładać i zamelduje się w sobotę .

No ale co sie stalo? ;)

Proza życia każdej :a4fan: maglownica do wymiany....auto na podnośniku czeka na nowy sprzęcior. A tu zonk części dopiero na poniedziałek,miałem nadzieję że się uporam z tematem i odwiedzę sobotni sponton.....niestety wszystko wskazuje że zobaczymy się na następnym.Pozostaje mi jedynie czekać na relację :drunk:PZDR

Właśnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ale tak od razu tłok poszedł, bez żadnych objawów wcześniej. Nie przeciągnąłeś go na obrotach?? Ja jak stara bmw przeciągnąłem do 7 tys to zawór walnął w tłoka i zrobił dziurę ale to było BMW a nie :audi::) coś mi się nie chce wierzyć że to tłok poszedł. No ale poczytałem http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50112 , ale i tak nie wierzę że od tak :mysli: pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...