Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl


Norbi TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Temacie ;) Napiszmy o pozytywnych albo negatywnych stronach naszej obecności na Forum A4 Klub.

To ja pierwszy

:naughty:

Jestem na forum od prawie roku (27.10.2006) i zmieniło się bardzo wiele, od strony technicznej (samochodowej) pogłębiłem swoją wiedze o 100%, poznałem wspaniałych ludzi

:decayed: tych z którymi się nie widze tylko internet nas łączy i tych z którymi Sobotnie lub Niedzielne wieczory miło spędzałem :drunk: (oj były takie wieczory że szok :naughty:)Pozostaje mi jeszcze jechać na Zlot poznać reszte ekipy i będzie gitara :naughty:

Negatyw

:kwasny: tylko jeden - żona mnie opiernicza o wypady w Soboty czy w Niedziele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki forum poznałem cudowną kobiete :naughty: Za rok bierzemy ślub ,także zapraszać jeszcze będziemy :kox: Nie no dobra,bo pewnie to przeczyta i mnie :bicz: Przecież wiesz,że ja dla Ciebie wszystko :D

A tak poza tym,odkąd mam A4 jeżdżę zdecydowanie kulturalniej i spokojniej.Często znajomi, którzy jadą ze mną pytają,czy to już max możliwości :decayed:.Wiadomo obeznałem się w znacznym stopniu z techniką,mogłem liczyć na pomoc,która w większości przypadków okazała się bezcenna,ale przede wszystkim dzięki .a4-klub poznałem zaje....ch ludzi ,a kto to czyta,to wie o kogo chodzi :wink4::thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusów - brak

Plusy

-Nowi znajomi (zajebiści)

-Widza (dużo)

-Bez was wykitowałbym w robocie z nudów (a tak mam co poczytać :P:) )

-Ile razy mi pomogliście to ciężko zliczyć (dzięki!!!!!)

-Dzięki wam stoponiowo wybrałem moje aktualne auto, pomogliście mi się zdecydować, na początku szukałem Corrado (ale bałem się motoru 2.9 że za duży), kupiłem A4 z 1.9TDI i stopniowo oswajałem się z silnikami > 2 litry, potem juz tylko 2.8 Q chciałem, potem zachciało się automatu, potem zaczęłem szukać - ale takich 2.8 Q + Tip było naprawdę na lekarstwo i drogie (bo nowsze roczniki), objerzałem kilka A8 (od razu przekonaliście mie wy i AKP że 4.2 to minimalny silnik), pojeździłem kilkoma i już innego auta nie chciałem .... teraz je mam i jestem za***iście zadowolony

-Wspólne wypady na zloty - bezcenne

-Ogólnie dzięki wam zostałem fanem marki :audi: i wszystkich dookoła na :audi: namawiam

-Pewnie jeszcze wiele, ale w tym momencie nie pamiętam :P

Pozdrawiam wszystkich fanów :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widze same plusy. poznałem fajnych ludzi i tych na Spotach i tych w necie którzy bezinteresownie pomagaja swoją wiedzą na temat :audi:, dużo teraz wiem na temat mojego samochodu :)

Co do minusów to tak pół żartem pół serio to żona raz marudziła że w niedziele zamiast w domu to na Spota :oklaski: , no i komputer więcej produ pobiera, bo Forum on-line non-stop :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusów nie dostrzegam :)

Plusy:

-Ludzie

-Pomoc (nie tylko teoretyczna - wiedza, ale także i praktyczna - Vagowanie, ustawianie lampek i wieeele innych pierdół)

-Imprezy firmowane logiem A4-Klub (zainteresowani wiedzą o co chodzi :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiedza - uczę się duuuuuużo

- nowe znajomości (czasem nawet zarąbiste :tongue4: )

- piję więcej

- jeszcze ostrzej jeżdżę :kox:

- większe urozmaicenie życia

- większa identyfikacja z marką

Co z tego jest + a co - ?

:polew: To pojęcie względne - sami zdecydujcie.

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chyba zapomnieliście o jednym.

O tych, którzy poświęcili i poświęcają własny czas i nie liczą kasy.

Ja cały czas się uczę, poznaję nowych ludzi - dzięki takim jak Hugo i Pre_pl.

Dzięki Wam :notworthy:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 22:02 _________________________________________________Pre_pl

Ja absolutnie nie widzę żadnych minusów.

Zresztą wszystko jest dla mądrych ludzi, a jak widzę, to na forum jest ich zdecydowana większość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie jestem na forum (dopiero od niedawna :a4fan:) ale plus taki ogromny to to że forum to prawdziwa skarbnica wiedzy o A4, gdyby tak wydrukować to wszystko rozdziałami to powstała by najbardziej profesjonalna książka o audi A4 z najszerszą tematyką.

Jest jeszcze jeden duży plus który zauważyłem na samym początku: kultura ludzi na forum :oklaski: :th: Naprawdę miło czytać i włączać się do dyskusji i klubowiczowania gdy widzi się że wszystko ma swoje miejsce, jest poukładane ( :oklaski: Adminowie) i każdy tego przestrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od pół roku. Przez tak krótki czas mogę stwierdzić, że są plusy - wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza. Brakuje czasu, żeby podjechać na jakiś spocik, ale na pewno się kiedyś wybiorę. Jeśli chodzi o minusy, to tylko taki, że nie mogę tak długo siedzieć przy kompie, bo informacji jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negatyw - forum zabiera mi za dużo czasu

Nałogowiec ;p

Mam to samo same plusy

minusy hmm nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam, odkąd jestem na forum, ale przeglądałem kiedyś gazety i allegro - stwierdziłem, ze bardzo podoba mi się audi, konkretnie A4 - było akurat w moim zasięgu finansowym. Niedługo potem zacząłem interesować się marką i trafiłem na nasze forum. W porównaniu do innych for dyskusyjnych, nasze wypada bardzo dobrze - opcja szukaj działa prawidłowo, mamy posegregowane tematy, nie flugamy,itp. Jest to zasługa wszystkich, którzy to forum tworzą. Najwidoczniej po prostu marka audi utożsamia się z ludźmi, takimi jak Wy i Wasza obecność na tym forum już jest dla mnie wyznacznikiem, jaka jest Wasza osobowość. Powiem tak: Na forum niejednokrotnie szukałem pomocy - zawsze ktoś pomógł. Nigdy nie miałem problemu, zeby coś znaleźć przez szukajkę. Obecność takich tematów jak np. "a4 assistance" świadczy o tym, że pragniecie nieść bezinteresowną pomoc wszystkim miłośnikom marki. Kolejna sprawa, motto - liczy się człowiek, nie samochód. To wszystko mówi samo przez się...Mimo, że Was nie znam, bo niestety nie mogłem być (przez życzliwe osoby) na zlocie letnim, to czuję się tutaj, jakbym był wśród przyjaciół i na pewno jesteście super ludźmi, o czym mam nadzieję się przekonać na jakimś zlocie;) Żeby nie było zbyt słodko, to powiem tylko, że ostatnimi czasy od przenosin strony na inny serwer, często mi wiele rzeczy nie bangla, no ale to takie drobiazgi;) Ogólnie rzecz biorąc - na forum dowiedziałem się wielu rzeczy, pooglądałem wiele autek, spędziłem masę czasu przy komputerze i to, że moja a4 jest już sprzedana raczej nie odciagnie mnie od forum:) Zawsze jestem gotowy pomóc w rzeczach na których się znam. To brzmi pewnie absurdalnie, bo nie znam nikogo z Was osobiście, ale jestem świadomy tych słów: "jesteście prawdziwymi przyjaciółmi i super ludźmi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam, odkąd jestem na forum, ale przeglądałem kiedyś gazety i allegro - stwierdziłem, ze bardzo podoba mi się audi, konkretnie A4 - było akurat w moim zasięgu finansowym. Niedługo potem zacząłem interesować się marką i trafiłem na nasze forum. W porównaniu do innych for dyskusyjnych, nasze wypada bardzo dobrze - opcja szukaj działa prawidłowo, mamy posegregowane tematy, nie flugamy,itp. Jest to zasługa wszystkich, którzy to forum tworzą. Najwidoczniej po prostu marka audi utożsamia się z ludźmi, takimi jak Wy i Wasza obecność na tym forum już jest dla mnie wyznacznikiem, jaka jest Wasza osobowość. Powiem tak: Na forum niejednokrotnie szukałem pomocy - zawsze ktoś pomógł. Nigdy nie miałem problemu, zeby coś znaleźć przez szukajkę. Obecność takich tematów jak np. "a4 assistance" świadczy o tym, że pragniecie nieść bezinteresowną pomoc wszystkim miłośnikom marki. Kolejna sprawa, motto - liczy się człowiek, nie samochód. To wszystko mówi samo przez się...Mimo, że Was nie znam, bo niestety nie mogłem być (przez życzliwe osoby) na zlocie letnim, to czuję się tutaj, jakbym był wśród przyjaciół i na pewno jesteście super ludźmi, o czym mam nadzieję się przekonać na jakimś zlocie;) Żeby nie było zbyt słodko, to powiem tylko, że ostatnimi czasy od przenosin strony na inny serwer, często mi wiele rzeczy nie bangla, no ale to takie drobiazgi;) Ogólnie rzecz biorąc - na forum dowiedziałem się wielu rzeczy, pooglądałem wiele autek, spędziłem masę czasu przy komputerze i to, że moja a4 jest już sprzedana raczej nie odciagnie mnie od forum:) Zawsze jestem gotowy pomóc w rzeczach na których się znam. To brzmi pewnie absurdalnie, bo nie znam nikogo z Was osobiście, ale jestem świadomy tych słów: "jesteście prawdziwymi przyjaciółmi i super ludźmi"

Brzmi to jak jakis fragment ksiazki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to pisarz jakis :)

plusy na forum to ogrom informacji ogolnodostępnych. no i

ludzi których jeszcze nie znam osobiscie ale bardzo chcialbym podjechac kiedys na warszawski spot i sie poznac. moze niedlugo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusy? Jeszcze bardziej się związałem z marką i moją niunią. No i oczywiście nowa wiedza, fajni ludzie.

minusy? Jak zacznę przeglądać forum to siedzę i siedzę i siedzę...i wcale jakoś nie mam ochoty przestawać, a moja kobieta śpi za ścianą sama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...