Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedys sprzedalem komplet zderzakow S4 B6 + grill w maske za smieszna kase na forum :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer wiesz jaki jest problem,... finansowy :cool1:

Opublikowano

kiedys sprzedalem komplet zderzakow S4 B6 + grill w maske za smieszna kase na forum :)

Chcesz żebyśmy napisali o tym książke ? :naughty::decayed:

Nosfer wiesz jaki jest problem,... finansowy :cool1:

:decayed:

Opublikowano

stare dobre czasy... nikt nic nie rezal... gadzety byly duzo tansze :kox:

Opublikowano

no teraz kosztuja sporo...

ostatnio sprzedalem na ebay

jedna prawa kratke Votexa na fogi

i jedna srodkowa...

poszly osobno za 42 i 39 funtow czyli jakies 380 zl :shocked:

a byly bardzo uzywane - bo po kolizji !!! :wallbash:

np. ta srodkowa z dziurami :cool1::kox:

sh102675.jpg

sh102677.jpg

Opublikowano

taki wlasnie krateczki zagoszcza w moim autku na wiosne :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie co myślicie o tej folii na lampy? Jeden z klubowiczów już to sobie 'zamontował' myślę, że fajnie wygląda, zrobiłem małe vt:

dscf0700hdtv1080.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

wyglada :shocked: :shocked: :shocked:

szczegolnie na czarnej :wink4:

Opublikowano

'Czeba' zamówić

Opublikowano

Panowie co myślicie o tej folii na lampy? Jeden z klubowiczów już to sobie 'zamontował' myślę, że fajnie wygląda, zrobiłem małe vt:

dscf0700hdtv1080.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zajebiaszcze sa :good:

Opublikowano

jeba%^ przyćmił chrom :decayed:

jeśli ktoś ma chromy czemu nie, ale jak się ma bixy to one już robią robotę i wg mnie folia zbedna, a co za dużo to nie zdrowo moim zdaniem :wink4:

ale u Ciebie Remik wygląda to ładnie i skoro mówisz że nie zmienia ani zasięgu ani barwy światła jak najbardziej jest to wyjście awaryjne aby nie rozklejać lamp :good:

Opublikowano

ale u Ciebie Remik wygląda to ładnie i skoro mówisz że nie zmienia ani zasięgu ani barwy światła jak najbardziej jest to wyjście awaryjne aby nie rozklejać lamp :good:

no wlasnie lamp bym raczej nie rozklejal bo bym jeszcze cos spartolil :polew:

a chinszczyzny nie lubie wiec folia zrobila robote :good:

Opublikowano

ale u Ciebie Remik wygląda to ładnie i skoro mówisz że nie zmienia ani zasięgu ani barwy światła jak najbardziej jest to wyjście awaryjne aby nie rozklejać lamp :good:

no wlasnie lamp bym raczej nie rozklejal bo bym jeszcze cos spartolil :polew:

a chinszczyzny nie lubie wiec folia zrobila robote :good:

zastanawia mnie tylko jak zareagował by na to upierdliwy policjant :kwasny: ?

Opublikowano

upierdliwy :mysli: przeciez wiesz jak...

W PL takie mody to raczej rzadkosc :cool1:

i pewnie wiecej uzytkownikow by taka chcialo ale mandaty i niepotrzebne problemy raczej wykluczaja zakup.

choc z drugiej strony jak nie szkoda 130zl to moze warto sprobowac :gwizdanie:

a moze delikatna scieme tzw. Subtle tinted - http://www.lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm

bo GunSmoke jest 2x bardziej sciemniany

Opublikowano

upierdliwy :mysli: przeciez wiesz jak...

W PL takie mody to raczej rzadkosc :cool1:

i pewnie wiecej uzytkownikow by taka chcialo ale mandaty i niepotrzebne problemy raczej wykluczaja zakup.

choc z drugiej strony jak nie szkoda 130zl to moze warto sprobowac :gwizdanie:

a moze delikatna scieme tzw. Subtle tinted - http://www.lamin-x.co.uk/gallery/subtletint.htm

bo GunSmoke jest 2x bardziej sciemniany

otóż to... a u Was w UK to tak ulgowo traktują ???

Opublikowano

no :good:

Wczoraj mnie zatrzymali za blache tylna ( mialem cala czarna :decayed: ) - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150351967452&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

bo ta standardowa zolc psuje auto :decayed: jezdzilem 2 miesciace na czanej :decayed:

mandatu nie dostalem bo sciagnolem na miejscu.

I co najlepsze szyby i swiatla zostawili w spokoju :good:

a wiez mi ze takie CZARNE auto to obchodza i sprawdzaja chyba z 10 razy :polew:

Opublikowano

wątek w pytę :good:

:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.