Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przeciez masz glebe -50mm i jezdzi sie za***iście na niej w zime grin

do wczoraj tak... myslałem ze jestem pancerny...

niestety :tongue4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie... - wie któryś może czy panel climatronica o numerze 8EO820043 (B6 z 2001) można wymienić z panelem 8EO820043H (B6 z 2002) - co oznacza literka H na końcu???

Opublikowano

raczej bym nie kupowal panelu z 2001 roku :cool1: nie kupisz w idealnym stanie :confused4: w poczatkowych latach produkcji byly felerne i sie wycieraly :thumbdown:

Opublikowano

raczej bym nie kupowal panelu z 2001 roku :cool1: nie kupisz w idealnym stanie :confused4: w poczatkowych latach produkcji byly felerne i sie wycieraly :thumbdown:

też bym nie kupował... ;) - to ja sprzedaje ten z 2002 a koleś ma B6 z 2001 i chce wymienić na mój (ten mój się trzyma) no i obiecałem mu że się dowiem czy mój (ten z H) będzie pasował do jego auta...

Opublikowano

pasował będzie :decayed:

Opublikowano

zawsze można sama obudowę przełożyć :). Ja tak zrobiłem ze swoim. Najtańszy z B7 w stanie idealnym i bebechy przeniosłem. Tanio i ślicznie.

Opublikowano

pasował będzie :decayed:

:tongue4: no dobra... -a działać będzie wszystko poprawnie?

Opublikowano

pasował będzie :decayed:

:tongue4: no dobra... -a działać będzie wszystko poprawnie?

jeśli są takie same guziki to oczywiście, przecież nie ingerujesz w elektronikę

Opublikowano

-no tak tylko , że w B7 panel wygląda identycznie a po wsadzeniu do B6 ogrzewanie tylnej szyby jednak nie działa...

Opublikowano

problem z ogrzewaniem jest już rozwiązany wystarczy zastosować przekaźnik, a co do paleni z b6 to nie ma znaczenia czy to jest z 2001r czy 2004r

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0

Opublikowano

Taaak, ale ty wymieniasz tylko panel, środek zostaje taki jak był :mysli:

Opublikowano

no dobra - to do czego doszliśmy??? - :gwizdanie: - zapytam inaczej - co oznacza literka H na końcu symbolu cęści?

Opublikowano

jeśli to ten numer: 8e0820043AH

to:

jest pod 2 diny

ma grzane siedzenia

podaj numer tego drugiego to Ci napiszę czym się różnią

Opublikowano

jeśli to ten numer: 8e0820043AH

to:

jest pod 2 diny

ma grzane siedzenia

podaj numer tego drugiego to Ci napiszę czym się różnią

-mój nie ma literki A

pierwszy ma numer 8EO820043H

drugi ma numer 8EO820043

-jakie są rónice?

Opublikowano

a ja chciał bym wiedzieć coś :)

jutro chce zamówić turbo i mam ochotę na większe jak by mi ktoś podał numer cześci tej ko4

...to jest ta od tt 225 ?

i czy będzie pasować p&p? z góry dziękuje :-)

Opublikowano

jeśli to ten numer: 8e0820043AH

to:

jest pod 2 diny

ma grzane siedzenia

podaj numer tego drugiego to Ci napiszę czym się różnią

-mój nie ma literki A

pierwszy ma numer 8EO820043H

drugi ma numer 8EO820043

-jakie są rónice?

8E0820043H została wymieniona na 8E0820043AA w 08/2003

a 8E0820043 została wymieniona na 8E0820043H w 09/2002

Czyli to samo tylko pewnie jakaś lipa była to zmienili

Opublikowano

8E0820043H została wymieniona na 8E0820043AA w 08/2003

a 8E0820043 została wymieniona na 8E0820043H w 09/2002

Czyli to samo tylko pewnie jakaś lipa była to zmienili

wielkie dzięki :)

Opublikowano

mam na sprzedaż tunel z rs4 na dwa kubki jak ktoś chce..kolor czarny - ktoś chętny ?

Opublikowano
  • Autor

Jes of kors... Prajs ? :decayed: I fotens :naughty:

Opublikowano

Jes of kors... Prajs ? :decayed: I fotens :naughty:

kcesz byc nowa tap madl :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.