Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak lipa to podeslij mi namiary na nie moze ja bym sie skusil :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Założyłem u siebie rns-e i chciałem sprzedać concerta ale po podłączeniu do auta kolegi wyskoczyło 'safe'. Za pewne potrzebuję kod, a ja żadnych papierów nie dostałem z autem, da się jakoś zdobyć ten kod?

albo elektronik albo wizyta w ASO z VINem i numerem seryjnym radia

i z dowodem osobistym

...i jeszcze jakies 80 zeta ze soba....

Opublikowano

Jak lipa to podeslij mi namiary na nie moze ja bym sie skusil :decayed:

no nie wiem czy lipa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A tanie chociaz czy ponad 1 k ? :)

BTW Robku zamowilem juz ta drobnice sory za zawrocenie tylka. Bede sie odzywal jak bede kupowal tylnie poszycia bo tam bedzie mialo znaczenie 2% w ta czy w ta :decayed::hi:

Opublikowano

A tanie chociaz czy ponad 1 k ? :)

BTW Robku zamowilem juz ta drobnice sory za zawrocenie tylka. Bede sie odzywal jak bede kupowal tylnie poszycia bo tam bedzie mialo znaczenie 2% w ta czy w ta :decayed::hi:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-s4-rs4-amortyzatory-h-r-gwintowane-i1366261920.html

dostałes maila [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:52_________________________________________________po nr HR sa inne

Opublikowano

Pany czy klimatronik 2 Din z grzanymi stołkami moze byc? jezeli teraz mam 1 din bez grzanych? bo jestem w rezaniu radia 2 din... i nie chce mi sie szlifowac mojego...

Opublikowano

może być :wink4:

Opublikowano

oo widze ze ktos konkretny:) widziałem twoje wyrezane wiec dzieki za info :naughty: no to działam byle do swiat sie udało

Opublikowano

Pany czy klimatronik 2 Din z grzanymi stołkami moze byc? jezeli teraz mam 1 din bez grzanych? bo jestem w rezaniu radia 2 din... i nie chce mi sie szlifowac mojego...

bedziesz miał na zaś jakbyś rezał grzane stołki :naughty:

Opublikowano

nie stac mnie jak na razie na takie jakbym chciał....

teraz chce skocnzyc audio..

i moze ledy jak sie uda i lotka na klape...

tak jak mam w podpisie... to forum az nakazuje rezac... albo musze neta odciac i bedzie spokoj

Opublikowano

nie stac mnie jak na razie na takie jakbym chciał....

teraz chce skocnzyc audio..

i moze ledy jak sie uda i lotka na klape...

tak jak mam w podpisie... to forum az nakazuje rezac... albo musze neta odciac i bedzie spokoj

bedziesz miał na przyszłość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robert doszedl :)

No po to jest forum zeby sie nakrecac na mody :P Od napraw sa mechanicy :polew:

Opublikowano
No po to jest forum zeby sie nakrecac na mody tongue Od napraw sa mechanicy

ale juz kiedys pisałem. w popzrednie auto wpakowałem 8 tys i zarzekałem sie ze next bedzie seria w 100% ...

no i byla pierwszy miesiac

Opublikowano
  • Autor

Moja od razu poszla pod klucz ( no tydzien pojezdzilem :decayed: )

Opublikowano

A Ty to inna liga jestes :decayed:

wyjedzie za miesiac i bedzie B11 polaczone z R18 :naughty:

Opublikowano

Ja już też choroby dostałem od tego forum... Muszę sobie jakąś blokadę na fora samochodowe założyć... Jeszcze przed kupnem auta znalazłem to forum i już wiedziałem, że się uzależniłem... :wallbash::evil:

Opublikowano

trzeba kupic jakies nietypowe auto gdzie nie ma dodatków do modzenia

np takie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tata_Nano

nie bedzie forum, rezaczy itd

Opublikowano

trzeba kupic jakies nietypowe auto gdzie nie ma dodatków do modzenia

np takie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tata_Nano

nie bedzie forum, rezaczy itd

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.