Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurwytyna, aż boję zapytać czy ja mogę ... Multifunkcja i RNS-E to też modyfikacje?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będziecie tak wybrzydzać :thumbdown: to się mało kto zapisze i będzie kupa z dywizji :wallbash:

Opublikowano

zrobić można lożę szyderców... :):kox: i 2 boxy dizle i benzynioki :evil:

Opublikowano

koorva, ale Wy od razu w skrajnosci popadacie... :polew:

spojrzcie jak funkcjonuje to u chlopakow w B5, to moze w koncu zrozumiecie o czym pisalem.

Opublikowano

Wieczorem cos pouaktualniam :wink4:

trzeba ustalic pewne zasady tego "divisiona" - cos musi byc pomodzone, albo auto na wypasie...

tak naprawde to Twoje auto sie nie nadaje poki co :decayed:

powinno się po prostu czymś wyróżniać spośród innych :wink4:

Opublikowano

ale musi sie zewnętrznie wyróżniać. ? :gwizdanie:

Opublikowano

odpal b5 battalion, przegladnij auta i juz bedziesz wiedział:)

Opublikowano

ale musi sie zewnętrznie wyróżniać. ? :gwizdanie:

mi się wydaje że powinna się po prostu czymś wyróżniać, a czy będzie to z zewnątrz czy ze środka to chyba nie jest zbytnio istotne:)

Opublikowano

eeeee. to ja też siępiszę :)

Opublikowano

to co pisałem wcześniej plus:

posiadanie tematu w dziale "moja A4- Audi A4 B6" , opis auta z modyfikacjami i fotkami , plany modów.

no i oczywiście sama akceptacja u prezesa :wink4:

ale to tylko moje skromne zdanie, niech wypowie się sam prezes :wink4:

napewno jakieś wymogi być musza :wink4:

Opublikowano

WIEC sprawa z naklejkami wyglada tak...prpbowalem blisko 3h cos wykombinowac...

...takiej czcionki nie mam jak jest w logo i nie moge poszukac...

...dla tego kto podesle plik gotowy w Corelu...naklejki GRATIS!!!!

...lub dla tego kto poda dokładnie jaka czcionka to bylo pisane- naklejki GRATIS!!

Opublikowano

może coś z tego

a)

18180903.png

B)

67427974.png

c)

32905022.png

d)

77962403.png

Opublikowano

Słabo :decayed:

Coś mi się wydaje, że Nosb te czcionki rysował w paincie.. A wiadomo, że ma talent :naughty:

~nie jedną kolorowankę już wykończył bez wyjeżdżania za linię :polew:

Opublikowano

Słabo :decayed:

Coś mi się wydaje, że Nosb te czcionki rysował w paincie.. A wiadomo, że ma talent :naughty:

~nie jedną kolorowankę już wykończył bez wyjeżdżania za linię :polew:

:polew: :polew: :polew:

Dajcie cos w CORELU to wyplotuje i bedzie juz logo DIVISION`u :>

Opublikowano

Ale jak będzie lipa to kto to będzie chciał wlepić na aucie? :przebiegly:

Aż tak to się Wam chyba nie spieszy... :cool1:

Opublikowano

Nie pasują zbytnio do B6. Są zbyt "sportowe", bardziej dla civic battalion albo golf :rolleyes: .

My potrzebujemy napisu z klasa ;) i nutką sportową... kurcze, cieżko to opisać, ale najbliżej ma obrazek z pierwszego postu, a potem propozycja a) :naughty:

Zresztą ja nawet nie jestem na liście chętnych i w ogóle... :D

Opublikowano

e0d76f242a28bbd9med.jpg

90313628ae071ef3med.jpg

492e6fccf29b7f60med.jpg

ec8912cbcb68ea3dmed.jpg

b70c6ea02e384e5bmed.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

SIXU a ta czcionka w drugim obrazku to jak sie nazywa??

Opublikowano

b6division.jpg

Opublikowano

SIXU a ta czcionka w drugim obrazku to jak sie nazywa??

Brush Script

e0d3d5752e3ea971med.jpg[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:15_________________________________________________virus01 zrób mi takie z napisem R7 JAREK :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.