Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no nie przesadzaj, po co mi oni tu...? Toż to inna epoka, oni są Ci lepsiejsi :shocked:

Toż to inna epoka, oni są Ci lepsiejsi :shocked:

A co? Zauważyłeś, że mają większego pyrdka ? :polew: :polew:

:polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________VIRUSO1 masz duże zdjęcie z Swojego avatara :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:19_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178199.0 :cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chodzi o ten avatar?

89846594.jpg

Opublikowano
:wink4::rolleyes:
Opublikowano

Duży nie duży ale inny pyrdek, jak są oddzielnie działy b6 i b7 to i dywizje muszą być oddzielnie, wiesz jak będzie, zaraz przyjdą i się zacznie,

Jak zrobić czujnik deszczu w b7? ahhh zapomniałem, że u was tego w ogóle nie było....

Dlaczego nie działa mi lewa rolka w multifunkcji, ahhhh u was też tego nie ma.... Dajcie spokój :D

Opublikowano

czlowieczku masz jakies zbaczone myślenie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W tej irlandi to wszyscy tak mają :decayed: Pod prad popierdalaja itp... Co za narod :)

Wiec oficjalnie watek jest dla pierdzielenia o b6/b7 :) Duzo osob wprowadza do b6 rzeczy z b7 wiec niech bedzie.

Jak juz nasz glowny dizajner ogarnie logo beda w wersj b6 i b7 ( ja sE napierdziele na jednej szybie b6 a na drugiej b7 :polew: ) .

Takze tego nie napinac sie pokolenia :P

Opublikowano

Tak sobie myślę, czy aby nie wstąpić oficjalnie w Wasze szeregi ;)

Ale niestety muszę dodać, że B7 jest tym "brzydszym liftem" chodzi mi jedynie o lampy i grill :P B6 mi bardziej przypada do gustu. Ale reszta od B7 jest na duży +.

Opublikowano
  • Autor

Ja powiem szczerze ze b6 srednio mi podchodzi wole bardziej oble ksztalty :)

Opublikowano

grill i lampy od B7 mi przestały się podobać od czasu kiedy 90% nowych aut ma właśnie przody w takim stylu - fikuśne lampki i wieelki gril. Dla mnie stało się to nudne. I straciło swój urok... Całe szczęście B8 poszło w dobrą stronę :wink4:

Opublikowano

z b6 FL tylko przod mi sie podoba uwazam ze tyl w sedanie b6 jest ladniejszy niz b6 FL :gwizdanie: powinny wyjsc 2 wzory naklejek b6 division i b7 division :good: :good:

Opublikowano

To tu się można zapisać??? :mysli::naughty:

Opublikowano

Bartek ale auto musi miec jakies mody :polew:

moesz np sobie takie lampioki wrzucic http://allegro.pl/lampa-lampy-soczewkowe-led-a4-2001-2004-8e0-malysz-i1380986670.html :polew:

PS czkam na decyzje co do naklejej i moge ruszyc z produkcja w kazdej chwili :kox:

Opublikowano

no wlasnie Bartek czemu nie masz miniatury jeszcze ? :blink: czekasz na zaproszenie? :cool1:

Opublikowano

powinny wyjsc 2 wzory naklejek b6 division i b7 division :good: :good:

no a jak inaczej sobie to wyobrażasz

projekt ArturaB6 już był na forum , jeżeli jego projekt będzie dany do druku to zmieni tylko 6 na 7 i gra gitara

Opublikowano

To tu się można zapisać??? :mysli::naughty:

Ale nie jak masz auto seria...

Opublikowano

dokładnie zaraz wkleje b6 i b7

Opublikowano

dokładnie zaraz wkleje b6 i b7

no dawaj

ja po niedzieli założe wątek w B7 i pizne tu miniaturką haha

Opublikowano
  • Autor

Czekamy na projekcik flyera przeciez obiecal cos wystrugac ;)

Opublikowano
521160be9ab15bf2.jpg
Opublikowano

Łączmy się bracia :decayed:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.