Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie głupi pomysł, ile takie coś Cie wyszło?

Opublikowano

nie wiem czy mogę napisać bo już nikt nie pojedzie do ASO tylko będą szukać instalacji kompletnej :kox::naughty::polew:

Opublikowano

to na priv :D

Opublikowano

żadnych tajemnic dziady :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Z przesyłka kompletna instalacja kosztowała mnie 70zł :decayed::naughty:

Opublikowano

Z przesyłka kompletna instalacja kosztowała mnie 70zł :decayed::naughty:

Virus gdzie ty to wszystko kupujesz za takie grosze??
Opublikowano

Z przesyłka kompletna instalacja kosztowała mnie 70zł :decayed::naughty:

Virus gdzie ty to wszystko kupujesz za takie grosze??

Trzeba umieć cenę negocjować :polew:

Opublikowano
  • Autor

To jakis debil byl bo wypalic na miedz i bedzie to samo :decayed:

Opublikowano

To jakis debil byl bo wypalic na miedz i bedzie to samo :decayed:

Ale to trzeba wypalać zabawy tyle co nie miara :polew: :polew: :polew:

Cala instalacja waży ponad 15kg

Opublikowano

Póki radiofabric miał piny i tak nie braliśmy z ASO - zakup takiej wiązki to fajny pomysł :)

Opublikowano

Kiedyś rzeźbiłem troszkę inne rzeczy, w każdym bądź razie potrzebowałem trochę starych kabli.

Pojechałem na okoliczny szrot, to gość wpuścił mnie do szopy, gdzie były dosłownie tony instalacji.

Za browara dał mi, ile chciałem :naughty:

Opublikowano

najlepiej kupić od B6 czy b7 wtedy większość pinów kostek wtyczek się przyda :wink4:

Opublikowano

Kiedyś zainwestuję, na razie to własnie przyszykowałem wiązkę z kabla od BOSE i z kabla głośnikowego :P Tylko kolory nie takie więc trzeba uważać, żeby nie pomylić hehe

Opublikowano

ale wy rezacze jestescie... u mnie na spotach to tylko PAKUJ Turbo zrób program... a o wizual i cos fajnego w srodku to juz nikt nie mysli :decayed:

Opublikowano

ale wy rezacze jestescie... u mnie na spotach to tylko PAKUJ Turbo zrób program... a o wizual i cos fajnego w srodku to juz nikt nie mysli :decayed:

No to musisz na inne spoty zacząć jeździć :D

Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

A tak poza tym, to jest tu jakiś Cwaniak???

Z silnikiem BDH :naughty:

Opublikowano

mam dwie wiazki europejskie do sprzedania. jedna od b7 avant i od b6 tez avant. od tej z b6 odciete tylko pakiet oswietlenia :) B7 kompletna co do kostki i kabelka..

Wiązka od B6 to 1.8T a ta od B7 to Dysel...

Moze ktoś reflektuje??? :kox:.

Opublikowano

hał mucz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.