Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze zastanawiam się nad tym ms design :mysli: Doradźcie coś :naughty:

Opublikowano

to jest ms design do B6, tylko cos mu odpadlo :naughty:

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-sedan-zderzak-przod-z-dokladka-i1412112522.html a ten nie jest do B6 ? jadę właśnie wszystkie zderzaki z A4 na allegro więc jak coś będzie ciekawego to wrzucę

kolejny idiota pisze że to na przód :facepalm:

Opublikowano

piekne zderzaki S line do B7 po 120 zł co za los :wallbash:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 17:04_________________________________________________myślę czy by sobie samej dokładki do zderzaka tylnego nie kupić z B7-tylk jak to w realu wygląda :confused4:

Opublikowano

piekne zderzaki S line do B7 po 120 zł co za los :wallbash:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 17:04_________________________________________________myślę czy by sobie samej dokładki do zderzaka tylnego nie kupić z B7-tylk jak to w realu wygląda :confused4:

Mi się podoba. :good:

Sam chyba tak zrobię.. Ale dopiero jak wróce od lakiernika, bo mam lekko pęknięty zderzak i chce, żeby go obejrzał czy opłaca się robić.. :)

Opublikowano

Ty wez daj spokoj... przeciez to rzezba straszna, ciecie, spawanie plastyku, bez sensu.

Troche cierpliwosci i kupisz zderzal sline tyl za 500-600.

Swoj stary puscisz za 150-200 i nie wyjdzie tak drogo.

Opublikowano

Ty wez daj spokoj... przeciez to rzezba straszna, ciecie, spawanie plastyku, bez sensu.

Troche cierpliwosci i kupisz zderzal sline tyl za 500-600.

Swoj stary puscisz za 150-200 i nie wyjdzie tak drogo.

Eeeee... Chyba nie aż tak bardzo trzeba rzeźbić.. :)

Żeby założyć do mnie wersję EU, muszę wymienić jeszcze cały osprzęt tylniego zderzaka :wink4:

Czekaj, czekaj.. Mówiąc o dokładce mówię tylko o Dyfuzorach, nie o całym dole..

W v. USA nie da się rozczłonkować zderzaka na dwa. To jest jeden element.

Opublikowano

Od Avanta dwururkowca ?

Opublikowano

ale B6?

Opublikowano

Od Avanta dwururkowca ?

:mysli: ciekawe od czego jest w ETCE nie ma takiego numeru 8E5807511

Opublikowano

Od Avanta dwururkowca ?

:mysli: ciekawe od czego jest w ETCE nie ma takiego numeru 8E5807511

Stoßstange hinten 8E5807511 Audi A4 B6 02-06 Avant

http://cgi.ebay.de/Stossstange-hinten-8E5807511-Audi-A4-B6-02-06-Avant-/280571618051

//

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B6-SEDAN-REAR-BUMPER-8E5807511-/260713824856?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM

Opublikowano

czyli to seria jest?

Opublikowano

jak by ktoś chciał tylny zderzak pod PDC sedan to sprzedam w idealnym stanie w dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

a ta dolna na co to wycięcie?? na hak? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________pójdzie taki zderzak za 150plna jak myślicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.