Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ktos chetny na moja kiere trzy ramiona sline z b7 z jaskiem i MF? 900 zl ? Czy bardzo drogo ? :P

Opublikowano
Pokaż jakieś auta co się deklarują wpaść z innych for:decayed:

Wejdź np na A3-CLUB.NET obejrzyj auto np dzienciol'a, bonus'a albo na opolskiegoVAG'a jak chłopaki rezają vw'je będie na czym oko zawiesić no i w ogóle będzie napewno grubo. Jutro podrzucę parę linków z fotkami z tamtego roku. :decayed:

Opublikowano

Powiem Ci PUMA, że jak ja byłem w ubiegłym roku, to ludzie tak dobrze się bawili że nawet nie miał kto robić zdjęć. Organizatorzy mogliby zatrudnić profesjonalną ekipę do robienia zdjęć i kręcenia filmiku, bo tego właśnie brakuje. Mi podobała się A3 na czeskich blachach, czytałem nawet o niej później w magazynie GT.

Opublikowano

ma ktoś nie ori płytę z mapami do navi między zagarami?

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

i powiedzcie mi jak ściągnąć tapicerkę tylnej klapy w avancie? Puma mówiłeżś coś o jakiś 4 śrubach? gdzie one są?

Opublikowano

Kurde ja nawet nie pamiętam jak to było. Tam są śrubki zobaczysz je jak obczaisz dokładnie ta tapicerkę.

Opublikowano
ma ktoś nie ori płytę z mapami do navi między zagarami?

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

i powiedzcie mi jak ściągnąć tapicerkę tylnej klapy w avancie? Puma mówiłeżś coś o jakiś 4 śrubach? gdzie one są?

:szukaj:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?14529#msg1244578

Opublikowano
ma ktoś nie ori płytę z mapami do navi między zagarami?

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

i powiedzcie mi jak ściągnąć tapicerkę tylnej klapy w avancie? Puma mówiłeżś coś o jakiś 4 śrubach? gdzie one są?

:szukaj:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?14529#msg1244578

:thumbup1:
Opublikowano

czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?

Opublikowano
czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?

znam miejsca gdzie biora mniej

Opublikowano
czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?

Ja dałem 540zl ale 100zł za napawanie rantów bo były poobdzierane:wink:

Opublikowano

Wandej ty jeszcze żyjesz :decayed: Taka cisza ostatnio z twojej strony. Czyżby z felg nie zadowolony:kox:

Opublikowano
czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?

znam miejsca gdzie biora mniej

wiesz taniej nie zawsze znaczy lepiej...ja rok temu dalem do malowania niby tanio a malowali z miesiac :facepalm: a ten powiedzial ze w 5 dni zrobi

Opublikowano
Wandej ty jeszcze żyjesz :decayed: Taka cisza ostatnio z twojej strony. Czyżby z felg nie zadowolony:kox:

To forum stale mnie drażni:kwasny: Odbiega od wyglądu tamtego mocno:thumbdown: A po za tym nic nie modze bo kase na wakacje oszczędam:wink: Jedynie heble zmieniłem z przodu bo mi w promocji nawiercane brembo wpadło w ręce:naughty: Co do felg to ludzie się na ulicach oglądają więc efekt jest mega:yeah:

Opublikowano

wiadomo inny kolor felg bo srebro to ma 90% aut :wink:

Opublikowano

Koledzy bixenony z zółtym kierunkiem a z białym różnią się przetwornicami? czy wszystko P&P. Chodzi mi o a4 B7

Opublikowano
  • Autor

Roznica jest chyba tylko skretny/nieskretny w przetwornicy. Rodzaj kierunku nie ma znaczenia.

Opublikowano

Jaka jest średnica sworznia wahacza w A4 B6?

Czy wahacze od A6 2002r są takie same?

Opublikowano

tak wygladsa nasze logo

20120406491.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.