Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies fajne miejsce na gaśnice ?

Ory ma być pod fotelem pasażera ? Ale to chyba trzeba jakiś uchwyt dokupić czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuje filtry oraz olej. Powiedzcie mi gdzie najlepiej kupić i ile wchodzi do 1.9tdi bo nie wiem czy patrzeć na 4l czy 5l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak skasować serwis między zegarami bez podłączenia vaga podobno coś się przyciska przytrzymuje i znika :decayed::decayed:
Wciskasz servis przekręcasz zapłon i powinno się wykasować chyba dobrze pamiętam:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moj ojciec wlasnie stoi na trasie, Passat 2.0TDI BMP, jakies c**jowe odglosy z silnika ("chodzi jak traktor" :grin: ), brak mocy itd...

Szybkie wrozenie z fusow - problem mechaniczny (walki), czy moze to bys cos z ukladem wtryskowym (padniety PD) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wtrysk.

JAk kumaty to neich odpina pojedynczo wtryski.

Jak odlaczy padniety to na 3 spokojnie sie doczlapie do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak skasować serwis między zegarami bez podłączenia vaga podobno coś się przyciska przytrzymuje i znika :decayed::decayed:

jak dobrze pamiętam to:wyłącz zapłon

-przy wciśnietym guziku service tj.ten klucz włacz zapłon..na wyświetlaczu pojawi sie service coś tam

-w ciągu 5 sekund wciskasz i przytrzymujesz na chwile guzik 00 tj zerowania i powinno być gotowe.jak cos to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę kminił, chociaż na necie czytałem że mam przycisnąć Cheek włączyć zapłon i dopiero 00. No zobaczymy spróbuje to i to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę kminił, chociaż na necie czytałem że mam przycisnąć Cheek włączyć zapłon i dopiero 00. No zobaczymy spróbuje to i to :decayed:

nie wiem co na necie pisze ale to co ci napisałem to pisze w instrukcji obsługi bo mam po polsku...a nie dawno sam stosowałem bo tez servis kasowałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moj ojciec wlasnie stoi na trasie, Passat 2.0TDI BMP, jakies c**jowe odglosy z silnika ("chodzi jak traktor" :grin: ), brak mocy itd...

Szybkie wrozenie z fusow - problem mechaniczny (walki), czy moze to bys cos z ukladem wtryskowym (padniety PD) ?

Z tego co wiem to u mnie jak padnie wtrysk to silnika nie da sie wlaczyc. BMP- to zdaje sie odpowiednik BRD w Passacie? Jak zslepi na szybko EGR i sie nie poprawi to typuje na Pompe oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem jak wracalem ze zlotu do domu przy wuprzedzaniu kplego pier**l..ecie brak mocy i siwy dym :kwasny: okazalo soi ze spada ma rura od IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na forum sprzedaje części do rozrządu 1.8T B6?

edit: mam :P

któryś z tych od hammera zestawów podejdzie do 1.8T AWT w Passacie 2001r.

ewentualnie ktoś z was może dać namiary na oryginalne części do VW Passat 1.8T AWT 2001r? głównie to

Pasek rozrządu 06B 109 119 A

Rolka napinacza 06B 109 243 B

Rolka kierunkowa 06B 109 477 A

Pompa wody 06A 121 011 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie hidy z Allegro najlepiej kupić

Żadne? Nie chciałbym spotkać cię na drodze świecącego mi po mordzie hidami..

A w postojówki ładuj Philips Blue Vision a w długie Night Breakery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...