Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy wujowy nowy żarnik (zamiennik) może zrobić jakieś szkody lampie?

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

I od razu pytanie czy te żarnik philipsa po 80-100 z allegro są coś warte?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie czy wujowy nowy żarnik (zamiennik) może zrobić jakieś szkody lampie?

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

I od razu pytanie czy te żarnik philipsa po 80-100 z allegro są coś warte?

Hammer ma po taniości philipsy... pisz do niego :good:

Opublikowano
Panowie czy wujowy nowy żarnik (zamiennik) może zrobić jakieś szkody lampie?

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

I od razu pytanie czy te żarnik philipsa po 80-100 z allegro są coś warte?

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

brałem od niego żarniki osram towar ok

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

panowie macie może namiar na rns-e w sensownej kasie

Opublikowano
kto wie, co zrobić, jak poprzestawiać, aby po zapaleniu autka pojawiał się DIS1 na liczniku a nie mapka z RNS-a??

znaczy kompas sie pokazuje???

Dookładnie, kompas. Chyba można to gdzieś przestawić...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

jak jesteś w navi wchodzisz w setup i zdejmujesz ptaszka z kompasu:wink:

Opublikowano
kto wie, co zrobić, jak poprzestawiać, aby po zapaleniu autka pojawiał się DIS1 na liczniku a nie mapka z RNS-a??

znaczy kompas sie pokazuje???

Dookładnie, kompas. Chyba można to gdzieś przestawić...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

jak jesteś w navi wchodzisz w setup i zdejmujesz ptaszka z kompasu:wink:

Kuzwa, to ja cały VAG przeleciałem:banghead:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Potrzebuje wyjmaki do RNS-E, ma ktoś na sprzedaż albo może wie które z allegro są dobre bo różne wystawiają ;)

Albo weź żonie 4 pilniczki te zwykłe.

Zawsze to taniej.

Opublikowano

A Twoja żona ma pilniczek do każdego palca inny pilniczek? Moja ma jeden i to i jak nie pasujacy... :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

17092012167.jpg

Panowie co to jest za czujnik ?

Opublikowano

Czujnik jakości powietrza :)

Opublikowano

też tak myślałem, to powiedzcie mi gdzie on powinien być fachowo zamontowany ?

Opublikowano

w ostatnim tłumiku...

:decayed::grin::wink::banan::kox::naughty::hi:

Opublikowano
też tak myślałem, to powiedzcie mi gdzie on powinien być fachowo zamontowany ?

a tam...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-dzialanie-czujnika-jakosci-powietrza-154332/

10-te zdjęcie

Opublikowano
też tak myślałem, to powiedzcie mi gdzie on powinien być fachowo zamontowany ?

a tam...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-dzialanie-czujnika-jakosci-powietrza-154332/

10-te zdjęcie

dzięki, bo kurcze nie wiedziałem gdzie to zamatować:decayed:

Opublikowano

o co ho z tym czujnikiem

Opublikowano

wyleciał mi z miejsca gdzie powinien być i nie wiedziałem dokładnie gdzie był zamontowany :grin:

Opublikowano

klimatronic zamyka Ci dostęp powietrza z zewnątrz jak wyczuje smród..

Opublikowano

Mi chodzi o to co on robi bada jakie jest powietrze i co dalej robi

Opublikowano

Tymek jak tam tapicer szaleje cuś:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.