B6 DIVISION

Nosb

Puma do Polski to nie planuje narazie autem jechać, byłem i masakra podróż oczywiście:facepalm:

Bo pipka jesteś, ja byłem dwa razy i pojadę jeszcze nie raz:decayed:

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Troche Was pomecze....:decayed:

Czy kratke s line do zderzaka boczna na allegro za 99zl to dobra cena czy isc do ASO?

o dziwno jak dla mnie najgorsze Niemcy, a najlepiej jechało mi się w Anglii, polska spoko mieszkam w Policach koło Szczecina 20km od granicy DE

Czemu DE najgorsze ? Może najdłuższe i dlatego ?

Panowie ogarnia ktoś tutaj programy typu corel lub coś takiego, żeby mi skleić dwie mapy zasadnicze? Dwie strony trzeba ze sobą złączyć i zapisać w jpegu :whistling:

Czemu DE najgorsze ? Może najdłuższe i dlatego ?

zapierniczają jak by byli sami, jechałem w nocy, no i fakt jak wjechałem to zobaczyłem na gps za 470km zjedz to złapałem się za głowę

Czemu DE najgorsze ? Może najdłuższe i dlatego ?

Toz to caLy urok Germanii.

Ile razy bym nie jechal to jestem pelen podziwu jak oni zapier... lewym pasem:kox:

To ja też się Was poradzę... :whistling:

700 zł za komplet dekorów 1NK (stan bardzo dobry) do dobra cena? Brać je? :eusathink:

Czemu DE najgorsze ? Może najdłuższe i dlatego ?

Toz to caLy urok Germanii.

Zapomniałem Ci foty cyknąć:facepalm: Weź kopsnij numer jeszcze raz to pdeśle MMS`a jutro:wink:

a najlepiej jechało mi się w Anglii

Przyjeżdżając do kraju łapie się za głowe, co się w tej PL wyrabia, jak sobie porównam kulturę co niektórych na naszych drogach... :facepalm: wręcz przerażony jestem, dzisiaj z przyzwyczajenia staje przed przejściem, przepuszczam pieszych, a tu mi jakiś palant z tyłu na mnie trąbi :doh: no myślałem, że wyjde z klamką i mu przed szybą przeładuje... :facepalm:

podejdzie

c0b92d1e5bf7207bmed.jpg

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

panowie założyłem na próbe bixy od b8 i wywala mi błąd "right dipped headlight" zapali się i gaśnie o co kaman?

Cos gdzies przerywa :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Troche Was pomecze....:decayed:

Jak nie masz aso w miescie bierz z allegro albo znajdz dobrego czlowieka ze znizkami co wysli Ci je paczka ekonomiczna

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Kurde tak paczylem w dzial b6 i tam prawie kazdy ma s line :kox::polew:

A czlowiek sie pierdo...li jak ten glupi zamiast znaczek na grill walnac. Sory za brak polskich znakow jade z fona zony :whistling:

daniels1980 ale musiałeś coś rzeźbić czy podszedł P&P ten znaczek ??

ja kiedyś kupiłem z TT chyba i podchodzi p&P nie dużo kosztowało 70 pln w aso chyba poszukam r i dam znać :kox:

Nie wiem kto napisał w jakimś tam temacie, że zapalniczkę w B6 da się wyjąć bez ściągania tunelu, ale dla mnie jest magikiem i największym czarodziejem świata :facepalm:. Po ponad 1h odkręcania zapalniczki (2 małe torxy), odpięciu wtyki, wyjęciu maskownicy ręcznego, wywaleniu wszystkich wygłuszeń za nic w świecie nie da się tego wyciągnąć, po prostu jest za mało miejsca, jedyny plus jest taki, że popiwkowałem z kumplem w garażu :decayed:.

Chyba, że rozwalić tunel i wtedy się wyciągnie, albo poprzycinać zapalniczkę :kox:.

Także dla tych, którzy mają zamiar to robić- nawet nie próbujcie, bo szkoda nerwów i czasu :wink:.