Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Artur podeślesz mi jeszcze jedną biała naklejkę tą większą przelewik zrobię później:wink:

spoko :decayed:

Panowie używał ktoś:

BRA OSŁONA MASKI AUDI A4 B6 8E 00-04 SUPER JAKOŚĆ (2854612736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może i pomaga ale ogólnie siara:doh:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wolałbym malować maskę co 2 lata niż to wozić... Zresztą do tego musi być czyste auto non stop bo trochę piasku i porysuje pod spodem:hi:

Opublikowano
Wolałbym malować maskę co 2 lata niż to wozić... Zresztą do tego musi być czyste auto non stop bo trochę piasku i porysuje pod spodem:hi:

tak po prostu pytam bo właśnie na PL drogach to non stop kamieniami wali po aucie :facepalm:

Opublikowano

Artur zajrzyj do mojego wątku

Opublikowano

mi się to nie podoba :whistling: w PL jest tragedia, niestety :kwasny: sam mam pełno odprysków i będę to pewnie za jakiś czas malował :whistling: albo jak bedzie większy przypływ gotówki pomaluje całe auto i będzie idealne :kox:

Opublikowano

Ciachnij na zime maskę plasti dipem:decayed:

Opublikowano

Wie ktoś coś? Kumpel mi napisał "Jestem w Zakopanym i po całej nocy stania odpaliłem auto, na fisie po chwili wyskoczyła żółta kontrolka oleju z napisem SENSOR, wczoraj jeździłem i nic się nie działo. Stan oleju jest, co może być powodem" Ktoś wie? :eusathink:

Opublikowano

za mało oleju ? niech doleje z 2 setki na wszelki wypadek

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

tylko te 2 setki niech doleje nie więcej, bo za nim mu zniknie ten komunikat na fisie to trochę potrwa:whistling:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

:kox:

1279201670_by_angelika913_600.jpg

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Gemini - Blue (Sexy Video Clip) - YouTube

Opublikowano

Ma ktos moze link do DIY dokladki s line do zwyklego zderzaka?

Jakos nie moge znalezc:kwasny:

Opublikowano

jaram się takim s3, wiem że już stare no ale na nowsze by mnie nie było stać. jak szukałem auta to rozglądałem się też za taka eską. Ta mi się bardzo podoba:

Audi S3 1.8TURBO-250 KM, 4 X 4, KLIMA, XENO,RECARO (2897428544) - motoAllegro

Opublikowano

Józek lepiej zapodaj tą sztukę B6...bo mi to pachnie...:wink:

Opublikowano

ej znawcy szybkie pytanie. Chcę się upewnić czy w taki sposób da się spuścić za uruchomionego auta 30 litrów paliwa (ON)

ściągam wężyk zaznaczony na zielono z zaworka (przed filtrem patrząc od strony powrotu z silnika) przedłużam go, aplikuje do banieczki i odpalam furmankę :grin:

pójdzie tym sposobem?

7a0b5992ae24b8f4.jpg

Opublikowano

Co Ty Antonio wymyśliłeś znowu:decayed:

Opublikowano

mafia paliwowa tak zaczyna :grin::wink:

Opublikowano

oj nic nie kombinuję, jutro auto ma jechać na tankowanie a jeszcze prawie pełny zbiornik jest :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.