Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Nie no trzeba z jajem zacząć rok:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew::polew:

Wladi zobacz jak Młodzian się stawia :polew::polew:

Opublikowano
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew::polew:

Wladi zobacz jak Młodzian się stawia :polew::polew:

Niech młodzian przyjedzie do BT to mu pokażemy jak się reza.................bimber:polew:
Opublikowano
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew::polew:

Wladi zobacz jak Młodzian się stawia :polew::polew:

Niech młodzian przyjedzie do BT to mu pokażemy jak się reza.................bimber:polew:

Krutka piłka raz dwa trzy padł :whistling:

:polew:

Ps mmmmm napilbym się dobrego bimberku

Opublikowano

Na 90% będę w bukowinie ale popijam czystą jak coś:decayed:

Opublikowano

Chyba dwa ruchy i głuchy a o bimberek to do Domina trzeba uderzyć:decayed: mi przynajmniej smakuje i odpadam dopiero po 3 flaszce:polew:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Na 90% będę w bukowinie ale popijam czystą jak coś:decayed:
Ja Ci kuźwa popije czystą:decayed: będziesz pił to co ja czyli na początek bimberek potem cytrynówkę a na koniec poprawka czystą dopiero.............i zgon murowany:grin:
Opublikowano

Tak tak :naughty:

Raczej wpadnę, kwestia czy ktoś ze znajomych też pojedzie ale to się okaże w przyszłym czasie:wink:

Opublikowano

widze ze fajnie sie zapowiada w BT jak co roku :D

Opublikowano

Plany są a co z tego wyjdzie to się okaże....ale jak to wychodzi którego jest zlot nie przeplata się to jakoś ze świętami?

Opublikowano

Sie swieta przesunie :polew:

Opublikowano
Sie swieta przesunie :polew:
Haha i to jest słuszna koncepcja:grin:
Opublikowano
widze ze fajnie sie zapowiada w BT jak co roku :D

no i ja też mam w planach zawitać w BT :kox: szkoda tylko ze jeszcze data nie jest znana :kwasny:

Opublikowano

Kto ma zrobiony tryb skandynawski ? Można coś pokombinować żeby jako dzienne ustawić same mijania tak np w 50% albo same halogeny ? A reszte zgasić ?

Opublikowano
Kto ma zrobiony tryb skandynawski ? Można coś pokombinować żeby jako dzienne ustawić same mijania tak np w 50% albo same halogeny ? A reszte zgasić ?
Wszystko można do tego potrzebujesz moduł świateł D2S:naughty:
Opublikowano

Ja wpadam do wladiego już tydzień przed BT:grin:

Opublikowano
Ja wpadam do wladiego już tydzień przed BT:grin:
No ba polecimy na bogato:decayed:
Opublikowano

PKSem pojedziecie po tygodniu picia:grin:

Opublikowano
Kto ma zrobiony tryb skandynawski ? Można coś pokombinować żeby jako dzienne ustawić same mijania tak np w 50% albo same halogeny ? A reszte zgasić ?
Wszystko można do tego potrzebujesz moduł świateł D2S:naughty:

bez tego samym VAGiem nic nie zrobie ?

Opublikowano

Nie tylko halo możesz na,stałe włączyć.

Opublikowano

BT w tym roku jest około 20 marca nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że 22 do 24 marzec :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.