Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tu :naughty:

Śpi się do 10 a w temacie cisza- trza spamować od rana :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany ile wołać za używany katalizator do AWX?

Opublikowano

50 yoyo min

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

Opublikowano

jak chcesz do s4 upchnąć kratki s-line ?:doh:

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

Bez szans.

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

zostaje siatex z casto :naughty::grin:

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

chyba cie rozumiem..tylny zderzak z esy wymiata ale moim zdaniem przedni jakiś taki ni z d*py:wink: zwłaszcza te dziwne kratki

Opublikowano
zostaje siatex z casto :naughty::grin:

Ooooł jeee :jerk: pasta tempo i trytytki :decayed:

Będzie co będzie. Po prostu jak teraz patrze na kratki zderzaka S4 to mnie uśmiech bierze taki jak widzę Lanosa z lotką ;]

Aż wyszperałem z dysku coś co określi mój humor :grin:

16062008.jpg

2305081815.jpg

Opublikowano

Ten Escort widzę na "kosworcie" :decayed:

Daj lepiej linka gdzie można takie bling-bling kołpsy dostać :grin:

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

chyba cie rozumiem..tylny zderzak z esy wymiata ale moim zdaniem przedni jakiś taki ni z d*py:wink: zwłaszcza te dziwne kratki

To powszechna opinia do której się przychylam :wink: Ideał to przód S line i listwy + tył S (no i gdyby tylko przód S line był w jednej skorupie...).

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

chyba cie rozumiem..tylny zderzak z esy wymiata ale moim zdaniem przedni jakiś taki ni z d*py:wink: zwłaszcza te dziwne kratki

To powszechna opinia do której się przychylam :wink: Ideał to przód S line i listwy + tył S (no i gdyby tylko przód S line był w jednej skorupie...).

a widziałem s-line w jednej skorupie i taki chyba zrobie , przekozak:kox:

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

chyba cie rozumiem..tylny zderzak z esy wymiata ale moim zdaniem przedni jakiś taki ni z d*py:wink: zwłaszcza te dziwne kratki

To powszechna opinia do której się przychylam :wink: Ideał to przód S line i listwy + tył S (no i gdyby tylko przód S line był w jednej skorupie...).

a widziałem s-line w jednej skorupie i taki chyba zrobie , przekozak:kox:

Poka :decayed:

Opublikowano
Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?

chyba cie rozumiem..tylny zderzak z esy wymiata ale moim zdaniem przedni jakiś taki ni z d*py:wink: zwłaszcza te dziwne kratki

To powszechna opinia do której się przychylam :wink: Ideał to przód S line i listwy + tył S (no i gdyby tylko przód S line był w jednej skorupie...).

a widziałem s-line w jednej skorupie i taki chyba zrobie , przekozak:kox:

Poka :decayed:

widziałem fote w gazecie jakieś , jak wpadnie tu Marcin to może on coś wklei bo sie tym zajarał:decayed:

Opublikowano
Opublikowano

co Ty, to jest zapach od razu jak otworzysz, potem jest lipa :thumbdown: i gdzie trzymasz ta puszkę ?

Opublikowano

A ten jednolity zderzak to nie rieger??

Albo jakiegos tunera Out.. nie pAmiętam nazwy. Są za***iście niskie przodem te zderzaki.

Opublikowano
co Ty, to jest zapach od razu jak otworzysz, potem jest lipa :thumbdown: i gdzie trzymasz ta puszkę ?

Pod siedzeniem, trzyma się już chyba miesiąc? Ten o zapachu gumy balonowej :decayed:

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Miała dzisiaj paczka od Dzika przyjść i d*pa :doh:

Ze Szczecina to 30km do mnie do miasta jest i co? Kurier nie przyjechał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.