Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd brałeś te czerwone diody ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tej lampki która jest do wzięcia bez diodek :decayed:

tzw lampka-dawca :kox:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ja.

poważnie ?

Gdzie ja recaro za 4 tyś jak ja od roku swapa na manual robię i zrobić nie mogę :decayed:

Opublikowano
Ja.

poważnie ?

Gdzie ja recaro za 4 tyś jak ja od roku swapa na manual robię i zrobić nie mogę :decayed:

wiesz różnie to bywa dlatego pytam :wink:

Opublikowano

Cholera, a już myślałem że zmacam je na żywca na spocie :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
możliwe że coś przymarzło :decayed: za to PALEMKA koło zegarów wróciła po 5 dniach nie obecności :decayed:

A ja jej nie mam odkąd mam a4.

Ustawiłem dziś godzine 14:58 ale nic sie nie dzieje...

Allegro bustery - jakby był BT jakiś wysoki model to był wziął po pieniądzach.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Z tej lampki która jest do wzięcia bez diodek :decayed:

tzw lampka-dawca :kox:

Tapnięte z SGS III

Tanio idzie wyrwać takiego dawce ?

Opublikowano

Zapytaj wojtasa :decayed:

A tak serio to za kompletna lampkę dałem 6 dych, tylko kolor nie podpasował...

Same diody 68zł

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Od wczoraj wisza.

Szkoda, ze to carbon z eSki.

Na zywo jest malo ciekawy bym powiedzial.

Ten z RSa jest duuuzooo ladniejszy.

Opublikowano
Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Poprosi o PIN :wink:

Opublikowano
Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Poprosi o PIN :wink:

A znacie jakiś sposób na PIN do RNS-D? Odłączyłem aku w aucie klienta i niestety zawołał... Problem w tym, że gość nie zna pinu a na wlepie instrukcji obsługi radia go nie ma :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Jeśli nie ma innej metody pozostanie wyciągnąć radio i bawić się z "fleszem".

Opublikowano
Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Poprosi o PIN :wink:

A znacie jakiś sposób na PIN do RNS-D? Odłączyłem aku w aucie klienta i niestety zawołał... Problem w tym, że gość nie zna pinu a na wlepie instrukcji obsługi radia go nie ma :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Jeśli nie ma innej metody pozostanie wyciągnąć radio i bawić się z "fleszem".

serwis ASO

Opublikowano
Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Poprosi o PIN :wink:

Ja do swojego RNSa pinu nie mam, akumulator i licznik wyciągałem miliard razy i nie pytał nigdy o pin :wink:

Opublikowano

...BTW szukam jeszcze rolety bagażnika do Avanta w kolorze Jive (szarobeżowy) oraz panelu przycisków do memo. Nie ma ktoś?

Opublikowano
...BTW szukam jeszcze rolety bagażnika do Avanta w kolorze Jive (szarobeżowy) oraz panelu przycisków do memo. Nie ma ktoś?

STEROWANIE PAMIEC FOTELA AUDI A4 B6 B7 8E0959769 (2916815403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
...BTW szukam jeszcze rolety bagażnika do Avanta w kolorze Jive (szarobeżowy) oraz panelu przycisków do memo. Nie ma ktoś?

STEROWANIE PAMIEC FOTELA AUDI A4 B6 B7 8E0959769 (2916815403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widzałem Domi ale 200zł to drogo.

Opublikowano

Tanio idzie wyrwać takiego dawce ?

Najtańsza opcja jaka jest teraz na allegro:

AUDI A4 B5 FL LIFT LAMPKA KABINY PODSUFITKI (2963169725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sam przekładałem z B5 lift i pasuje to P&P :wink:

Opublikowano

Tanio idzie wyrwać takiego dawce ?

Najtańsza opcja jaka jest teraz na allegro:

AUDI A4 B5 FL LIFT LAMPKA KABINY PODSUFITKI (2963169725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sam przekładałem z B5 lift i pasuje to P&P :wink:

Potwierdzam :naughty:

Opublikowano

Od wczoraj wisza.

Szkoda, ze to carbon z eSki.

Na zywo jest malo ciekawy bym powiedzial.

Ten z RSa jest duuuzooo ladniejszy.

z RSa są chyba nie dostępne, bo nigdy nie widziałem ich na sprzedaż :whistling: carbon fajnie wygląda :wink:

Opublikowano

Panowie ile wołać za samą ramkę chromowaną z grilla dolnego zderzaka z S4 i za samą kratkę czarną z grilla dolnego zderzaka S-line ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.