Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ładna jest, szkoda że nie w s-line:naughty:

bynajmniej jest co rezac :naughty::wink:

z ust kobiety takie słowa :kox:

a co w tym dziwnego :naughty::wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj tam bez s-silne też mega wygląda:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

wladi tez racja :wink:

Opublikowano
ładna jest, szkoda że nie w s-line:naughty:

bynajmniej jest co rezac :naughty::wink:

z ust kobiety takie słowa :kox:

mało jest kobiet - rezaczy :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

NA ZŁOŚĆ ROSTOWSKIEMU - NAKLEJKA NA FOLII (3002561163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kupujemy ? :naughty:

Opublikowano
ładna jest, szkoda że nie w s-line:naughty:

bynajmniej jest co rezac :naughty::wink:

z ust kobiety takie słowa :kox:

mało jest kobiet - rezaczy :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

NA ZŁOŚĆ ROSTOWSKIEMU - NAKLEJKA NA FOLII (3002561163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kupujemy ? :naughty:

no mozna kupic ale po bt chyba ze chcesz 2 dni predzej wyjechac :decayed: a tak powaznie nie sa zle :wink:

malo kobiet rezaczy hmm no moze :whistling: choc ja panowie to i tak wam nie dorownam :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Łukasz może łożysko podpory wału ma luz i stąd te drgania :whistling:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

Ty zacząłeś temat felg. Mnie się kolor bardziej podoba i dlatego pomalowałem. Dziękuje że za mną stanąłeś:decayed:
tak jam zaczął bo począłeś bezcześcić moją OOOO :decayed:

ale te fele na srebrne auto chyba nie pasują :kwasny:

http://images33.fotosik.pl/557/6b143d332bec036cmed.jpg

Na czarno je dać i będzie :wink:

Planowałem je kupić...

chyba tak zrobie- plastidipem

A masz już rotory? Bo to nie Twoja furka przecież, nie ma czarnych klamków :decayed:

dokładnie to nie moja OOOO :polew: ale bardzo podobna :banan:
Opublikowano

hyyy jak sprawdzić to łożysko ?

Opublikowano

Panowie ile kosztuje w aso N75 i n249 do 1.8t ? ewentualnie czy ktos ma na sprzedarz uzywke w 100% sprawna?

Opublikowano

Miałem zrobić fotki tych kierunków i nie miałem czasu za nic... :doh:

Opublikowano

Poczekamy :-D

Opublikowano

Dzisiaj się woziłem Golfem V żony mojego szefa :grin:

Opublikowano

No to wygląda na to ze będą jeździł naradzie bez halogenow

Opublikowano

kasuje

Opublikowano
59893527424648402751063.jpg
Opublikowano

Chce ktos lampki dodsufitki s-line czarne - komplet do avanta

Opublikowano
Dzisiaj się woziłem Golfem V żony mojego szefa :grin:

I jak wrażenia ?

Opublikowano
Chce ktos lampki dodsufitki s-line czarne - komplet do avanta
jak na zamianę to ja :decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Dzisiaj się woziłem Golfem V żony mojego szefa :grin:

Ja bym wolał na żonie szefa a nie jej golfem :naughty:

Opublikowano
:grin: odważne marcin, chyba że widziałeś zone szefa kolegi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.