Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z ceną za siedzenia to trochę przegiął bo za 3000 to prawie RECARO, no i ten zderzak bez sprysków przy xenonach to śliski temat według mnie ^^

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Na tapetę w sam raz :naughty: ale w pracy nie wypada :facepalm:

NSFW: http://i.imgur.com/ZZ0Id5i.jpg

Opublikowano

Panowie szukam wiązek drzwi tylnych pod elektryczne szybki :decayed:

Opublikowano
są takowe :decayed:

gdzie??

Opublikowano
u mnie :decayed:

masz te wiąchy wewnętrzne z drzwi:naughty:

Opublikowano
Z ceną za siedzenia to trochę przegiął bo za 3000 to prawie RECARO, no i ten zderzak bez sprysków przy xenonach to śliski temat według mnie ^^

Obudź się, bo już rano :decayed:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

419673_473302852716751_261369201_n.jpg

Opublikowano

Pytanie do ludzi, ktorzy montowali spoilerki/daszki s-line z B7 w B6

Czy nie macie problemu z tym, ze po otwarciu tylnej klapy spoilerek opiera sie o dach ?

Pytam, bo mam zalozone nieoryginalne silowniki i jest kupa. Na ori jest okej, czy ktos stosowal krotsze?

:hi:

Opublikowano

no i trochę się rozminął z prawdą pisząc o najbogatszej wersji :wink:

Opublikowano
Pytanie do ludzi, ktorzy montowali spoilerki/daszki s-line z B7 w B6

Czy nie macie problemu z tym, ze po otwarciu tylnej klapy spoilerek opiera sie o dach ?

Pytam, bo mam zalozone nieoryginalne silowniki i jest kupa. Na ori jest okej, czy ktos stosowal krotsze?

:hi:

sluchaj u mnie on juz byl od poczataku i nie zauwazylam tego problemu co prawda nie zmienialam silownikow i sa ori takze wszystko jest si

Opublikowano

Nawet treści nie czytałem- ..uj z kasą liczy sie esss

Opublikowano
pany dużo się różnią wtyczki do podpięcia CONCERT II a BNS??

Są jakieś adaptery czy jak to działa, zaznaczę że mam też zmieniarkę.

Na takim adapterze będzie śmigać??

https://www.car-tronic.pl/adapter-plugplay-do-montazu-rns-e-audi-2001-2006-346-p191.html

bedzie tylko dajesz mostek do zasilania

Opublikowano
Znaczy imie ?

No po rejestracji doszli... ZST23131

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

A i obiecane fotki :decayed:

71FZbUAl.jpg

Pks0xUzl.jpg

XSDqDe4l.jpg

Mnie się podoba, ale trzeba drugi raz robić :)

Opublikowano

chłopaki chyba czeka mnie wymiana zaworu n80.jaki kupić?ori w aso czy boscha?tak mi sie tez w sumie wydaje że w aso i tak dostane boscha tylko w pudełku audi...co myslicie?jesli chodzi o cene to w aso jakies 400zł z groszem a bosch z w sklepie ok230zł

Opublikowano

Szkoda tylko, że te lampy raczej średnio legalne są :kwasny:

Opublikowano
Szkoda tylko, że te lampy raczej średnio legalne są :kwasny:

Tym bardziej jak policja wie gdzie mieszkasz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.