Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczymy :polew:

ja tam do dywizjonu nie naleze to no stress :whistling::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak kupowałem C6 oglądałem te mesie , dla mnie to tragedia. Wsiadłem i wysiadłem .

Opublikowano
Ale mi dywizjonowcy. Ja się będę bujał do śmierci moim B6:naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew::polew:

a i kto to mówi :polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

zobaczymy :polew:

ja tam do dywizjonu nie naleze to no stress :whistling::grin:

PUMA tez nie bo nie ma tematu :polew:

Opublikowano
Jak kupowałem C6 oglądałem te mesie , dla mnie to tragedia. Wsiadłem i wysiadłem .

to samo miałem z E90 jak się do tego przymierzałem..

Opublikowano
Ale mi dywizjonowcy. Ja się będę bujał do śmierci moim B6:naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew::polew:

a i kto to mówi :polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

zobaczymy :polew:

ja tam do dywizjonu nie naleze to no stress :whistling::grin:

PUMA tez nie bo nie ma tematu :polew:

ja tez nie:whistling::polew:

Opublikowano
Ale mi dywizjonowcy. Ja się będę bujał do śmierci moim B6:naughty::naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew::polew:

Dooookladnie...

Mojej lub jej...

:polew:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Nie ma znaczenia.

Opublikowano

no to git bo i ja się do tego przymierzałem ale nie mogłem nr znaleść

Opublikowano
witam, mam zderzak od s-line i chcialem zakupic grill od s4 i czy podejdzie mi czy musze docinac??

Rozumiem, że chodzi o dolny grill. Podejdzie ale będzie odstawał na dole. Żeby pasował dobrze trzeba użyć ramki od s line i dociąć i wpasować środek

tapatalk

duzo docinania jest?

Opublikowano

Ramka pod automat podpasie pod manuala czy od czapy będzie wyglądać?

Opublikowano
Ale mi dywizjonowcy. Ja się będę bujał do śmierci moim B6:naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew::polew:

a i kto to mówi :polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

zobaczymy :polew:

ja tam do dywizjonu nie naleze to no stress :whistling::grin:

PUMA tez nie bo nie ma tematu :polew:

Tym bardziej moje przywiązanie do B6:decayed:

Opublikowano

fiu fiu :slina:

Opublikowano
chłopaki a6 jest wypas .....ale jak jak widze to auto to az mnie telepie:slina::shock3:Audi S8 - VAT 23%- Ceramika, B&O, Masaż, Radar (3031524021) - motoAllegro za takiego to moge sie sprzedac:wink:

Nie no kurfa jeszcze jakby laskę to auto robiło to mogę się hajtać:slina:

Opublikowano
Ramka pod automat podpasie pod manuala czy od czapy będzie wyglądać?

Nie będzie Ci pasować.

Opublikowano
chłopaki a6 jest wypas .....ale jak jak widze to auto to az mnie telepie:slina::shock3:Audi S8 - VAT 23%- Ceramika, B&O, Masaż, Radar (3031524021) - motoAllegro za takiego to moge sie sprzedac:wink:

Nie no kurfa jeszcze jakby laskę to auto robiło to mogę się hajtać:slina:

laske to poł biedy..przy takiej furce to poswiece sie i zainwestuje w dobry krem do rąk:wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.