Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13c448617ea00ddb8eb6546ab4d31b39.gif?1361276226

8dbb7c103adfa7be5ddcc8f5dbb06760.jpg?1361202224

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak, dolny jest z A6 C5, cieżko znaleźć ori s-line w dobrej cenie:kwasny:

Jak spasowałeś? Podcinałeś jakoś od dołu?

Obcinałem z tyłu, szerokość i wysokość pasuje. trzeba sciąć 1cm plastiku do okoła ramki, bez tego ramka nie zrówna się ze zderzakiem i będzie wystawać. 10min roboty

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

Graty pany

Może i ja zacznę się starać o przyjęcie :)

Opublikowano
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

http://s7.postimage.org/sfjz97k7b/szyby.jpg

Oświetlenie drzwi i klamek :wink:

Dzieki za info, czyli to wiązka boczka:naughty:

Tylko jest jedna wtyczka do lampki, trzeba by dołożyć drugą żeby świeciła czerwona i biała lampka :wink:

Opublikowano

Ja jak zrobi jeszcze kilka modów to też zacznę się starać, bo narazie chyba za mało rzeczy zmieniłem w aucie

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

no gratuluje panowie :naughty:

Opublikowano
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

http://s7.postimage.org/sfjz97k7b/szyby.jpg

mi zostało czekać na wiązki, bo reszta już jest :ad:

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

Dziękuje ;p kiedy dostane miniaturkę zdjęcia które podesłałem do umieszczenia w profilu i zdjęcie na 1 stronę w rozwinięciu członkowskim ;p?

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

Dziękuje ;p kiedy dostane miniaturkę zdjęcia które podesłałem do umieszczenia w profilu i zdjęcie na 1 stronę w rozwinięciu członkowskim ;p?

Marek to będzie tuż po tym jak wypijemy litra:decayed:

Opublikowano

aha to moze pol bo juz avatara zrobiłem sobie

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

Dziękuje ;p kiedy dostane miniaturkę zdjęcia które podesłałem do umieszczenia w profilu i zdjęcie na 1 stronę w rozwinięciu członkowskim ;p?

Jak będziesz grzeczny i po lubisz b6 div na fejsie :decayed:

tapatalk

Opublikowano
aha to moze pol bo juz avatara zrobiłem sobie

do połówek nie siadam:grin: wklejaj wklejaj:wink: Artu obrobi foty i będą cierpliwości:wink:

Opublikowano

co za dziadostwo??

DSC_2330.jpg

Opublikowano
Ale że co, mówisz o tym na fisie:grin:.....kocki Ci się kończą albo sprawdź poziom płynu hamulcowego:wink:
Opublikowano

Klocki do wymiany, lub jakiś kabelek się przerwał

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

chyba że chodzi o kontrolkę silnika ?

Opublikowano
aha to moze pol bo juz avatara zrobiłem sobie

do połówek nie siadam:grin: wklejaj wklejaj:wink: Artu obrobi foty i będą cierpliwości:wink:

dokładnie najdalej jutro to ogarnę... póki co muszę szybko przejżeć forum i isc spać bo rano do pracy :wink:

Opublikowano

tylko klocki mają 25kkm a płyn dolaliśmy :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: jak wezmę check to to słoneczko pojwia się przy oil :doh::doh::doh:.

Opublikowano

Kabelek? A może wtyczka?

Opublikowano
tylko klocki mają 25kkm a płyn dolaliśmy :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: jak wezmę check to to słoneczko pojwia się przy oil :doh::doh::doh:.
To nie olej na bank pewnie kabelek się uwalił miałem to samo ale problem rozwiązany:wink:
Opublikowano

Marcin sprawdź przewody przy klockach, ewentualnie rozepnij i zewrzyj w kostkach piny zoboczysz czy komunikat zniknie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.