Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy dobrych wiatrach.... :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też Was lubię ale pytam poważnie (wyjątkowo jak nigdy) :grin:

Opublikowano

Lotka350zl chyba zejest z b6 to powyżej 400zl zderzak 400zl

Opublikowano

gdzie jest temat jak zdemontować zderzak z przodu bo nie mogę odszukać :doh:

Opublikowano

Panowie, jest ktoś mi w stanie wygenerować wyposażenie po VINie?

Opublikowano
Lotka350zl chyba zejest z b6 to powyżej 400zl zderzak 400zl

właśnie za tyle jest on na allegro :grin:

Opublikowano
Panowie, jest ktoś mi w stanie wygenerować wyposażenie po VINie?

Jak masz możliwość to w ASO, ja kupowałem jakieś spinki i mi wydrukowali za free...

Opublikowano

średnio wygląda na tym zdjęciu... to ten sam co od polówki??

------------------------

jeśli ori to cena dobra, inne po 120-150

Opublikowano
Opublikowano

jozek726, nie rozumiem Cię . Grzecznie zapytałem i oczekiwałem takiej samej odpowiedzi. Masz rację , jest na Allegro za 400 a ja znam Sprzedawcę. Dla mnie cena jest inna więc pozwoliłem sobie zasięgnąć opinii Kolegów "Rezaczy" - Każdy chce dorobić parę złotych, więc pomyślałem że wezmę na handel. Niestety zamiast fachowej opinii, porady - dostaję kretyńskie komentarze.

Józiu - dziękuję za niezwykle wartościową odpowiedź na dręczące mnie pytanie.

Opublikowano
jozek726, nie rozumiem Cię . Grzecznie zapytałem i oczekiwałem takiej samej odpowiedzi. Masz rację , jest na Allegro za 400 a ja znam Sprzedawcę. Dla mnie cena jest inna więc pozwoliłem sobie zasięgnąć opinii Kolegów "Rezaczy" - Każdy chce dorobić parę złotych, więc pomyślałem że wezmę na handel. Niestety zamiast fachowej opinii, porady - dostaję kretyńskie komentarze.

Józiu - dziękuję za niezwykle wartościową odpowiedź na dręczące mnie pytanie.

fakt, każdy chce, ale nie każdy chce to robić na kolegach z forum.

Opublikowano

Skoro wiesz po ile stoi na allegro i wiesz jaka jest cena dla ciebie to czego ty jeszcze nie wiesz ?

:doh:

Jakiej spodziewałes sie odpowiedzi tysiąc złoty ?

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
jozek726, nie rozumiem Cię . Grzecznie zapytałem i oczekiwałem takiej samej odpowiedzi. Masz rację , jest na Allegro za 400 a ja znam Sprzedawcę. Dla mnie cena jest inna więc pozwoliłem sobie zasięgnąć opinii Kolegów "Rezaczy" - Każdy chce dorobić parę złotych, więc pomyślałem że wezmę na handel. Niestety zamiast fachowej opinii, porady - dostaję kretyńskie komentarze.

Józiu - dziękuję za niezwykle wartościową odpowiedź na dręczące mnie pytanie.

fakt, każdy chce, ale nie każdy chce to robić na kolegach z forum.

+1.

Opublikowano

Dzięki Panowie za info odnośnie hampli:)

Opublikowano

:facepalm:

a czy ja Wam go proponuję ? O czym Ty Józiu mówisz ? Dla Was cena za przedni s-line to powiedzmy 1000 pln (jest adekwatną) ale na allegro czy innych stronkach schodzą spokojnie po 1600 i niejeden taki sprzedałem w tej cenie. Nie Każdy Właściciel A4 siedzi na Forum i czai na okazję.

'zarobić na Kolegach z Forum " - niejedną rzecz do audika kupiłem POWYŻEJ ceny z Allegro, jedynie dlatego że była od "Pewniaka" z Forum .

Opublikowano

Ja dalej nie rozumie po co sie pytasz o ceny które dobrze znasz i jeszcze handlujesz

Opublikowano

Przykład ? Kolega z Forum sprzedaje lampkę z podsufitki z diodami za 150 pln. Kupiłem taką tydzień temu na Allegro za 40 z wysyłką i jakoś nie wyjebaliście Go ze swojego wspaniałego B6 "Dywiżyn" :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.