Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli co proponujesz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupić uzywke ori i pomalować... Raz kupiłem zamiennik i nigdy więcej nie popełnię tego błędu...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Czyli trzeba będzie się wybrać na giełdę w poznaniu bo zamawianie z allegro to trochę loteria bez wcześniejszych oględzin :-/ jakby ktoś mial namiary na ładne błotniki to proszę o cynk :-P

Opublikowano

600324_501810949883799_1291606927_n.jpg

:grin::grin:

Opublikowano

padleeem:polew:

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Jednak mechanior?:kwasny:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Kurfa już mnie uj strzela z tymi felgami:facepalm: ręcznie polerując nic się w sumie nie dzieje a jak próbuje papierem wodnym na maszynie albo pastą g3 to zrywa lakier:facepalm: Co tu robić?:kwasny:

Przywieź do mnie mam dużo wolnego czasu :naughty:

Musti polere masz?W ogóle zapytam się u swojego wulkanizatora ile by za to chciał:naughty:

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Ty to cały za***isty jesteś :polew::polew::polew:

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Ty to cały za***isty jesteś :polew::polew::polew:

:read::read::read:

Opublikowano

Dzisiaj w końcu odbieram auto z CompSport. Mam nadzieje że moja wędrówkaą tuningowa się dziś zakończy ;]

Swoją drogą. Jeździłem rok na źle ustawione rozrządzie... je je je.

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Jednak mechanior?:kwasny:

No na to wychodzi.

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Ty to cały za***isty jesteś :polew::polew::polew:

:read::read::read:

To że jeszcze nie masz łoniaków na jajkach, to już inna sprawa :decayed: ale z tą zajebistością doyebałeś jak dzik w sosnę :grin:

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Ty to cały za***isty jesteś :polew::polew::polew:

:read::read::read:

To że jeszcze nie masz łoniaków na jajkach, to już inna sprawa :decayed: ale z tą zajebistością doyebałeś jak dzik w sosnę :grin:

:ssij::ssij::ssij::ssij:

Opublikowano

Good Morning Polska :hi:

ostatni dzień wolnego i jutro znowu tyrka :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Pany co on ma za listwę przymocowaną do listwy progowej

6535290693_ec948b1bc5_o.jpg

6535291899_4c9ebb0f54_o.jpg

Opublikowano

hahahahaha ale doj**ales podpis, to sa listwy s4

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Kiedyś już było o tych listach na forum, podobno bardzo popularne za oceanem :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Nie chodzi o listwy S4 tylko to co pod nimi jest- może to listwy s-line z B8 :naughty:

Opublikowano

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:Jednak mechanior?:kwasny:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Kurfa już mnie uj strzela z tymi felgami:facepalm: ręcznie polerując nic się w sumie nie dzieje a jak próbuje papierem wodnym na maszynie albo pastą g3 to zrywa lakier:facepalm: Co tu robić?:kwasny:

Przywieź do mnie mam dużo wolnego czasu :naughty:

Musti polere masz?W ogóle zapytam się u swojego wulkanizatora ile by za to chciał:naughty:

Mam w rękach drzemie moc :decayed:

Opublikowano
Kiedyś już było o tych listach na forum, podobno bardzo popularne za oceanem :wink:

Tapnięte z SGS III

Jak na moje to będą listwy f-myProjektzwo

4987_2cd0b50f4569226faf1eda47ff03e23e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.