Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprawdź czy dmucha mocno

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam ogromną prośbę do kogoś z dostępem do Etki - potrzebuję rysunków przedstawiających plastiki lewego przedniego narożnika, czyli ślizgi zderzaka, błotnika, wszystkie mocowania i zaślepki z numerami części + numer osłon pod tarcze 320mm.

Spróbuję się odwdzięczyć! :decayed::wink:

http://a4-klub.pl/dzial-czesci-123/nowa-etka-online-polsku-243988/

http://a4-klub.pl/dzial-czesci-123/all-etka-online-185681/

Opublikowano

:thumbup1: dzięki, jest zajęcie na wieczór :decayed:

podałby ktoś jeszcze linkę do tematu o zmianie oprawki w lampie z h6w na w5w?? Albo numer oprawki, kiedyś ktoś wrzucał...

Opublikowano
:thumbup1: dzięki, jest zajęcie na wieczór :decayed:

podałby ktoś jeszcze linkę do tematu o zmianie oprawki w lampie z h6w na w5w?? Albo numer oprawki, kiedyś ktoś wrzucał...

Po co bedziesz zmieniał? zapodaj leda na H6W z canbusem:wink:

Opublikowano
:thumbup1: dzięki, jest zajęcie na wieczór :decayed:

podałby ktoś jeszcze linkę do tematu o zmianie oprawki w lampie z h6w na w5w?? Albo numer oprawki, kiedyś ktoś wrzucał...

Po co bedziesz zmieniał? zapodaj leda na H6W z canbusem:wink:

miałem u siebie i mrugały ,

Opublikowano

Non stop mrugały? Ja ma takie dodatkowo jeszcze taki rezystor i od ponad roku nie ma problemów:wink:

Opublikowano
:thumbup1: dzięki, jest zajęcie na wieczór :decayed:

podałby ktoś jeszcze linkę do tematu o zmianie oprawki w lampie z h6w na w5w?? Albo numer oprawki, kiedyś ktoś wrzucał...

Po co bedziesz zmieniał? zapodaj leda na H6W z canbusem:wink:

miałem u siebie i mrugały ,

U mnie ponad roczek i jest oki:good: Co h6w by się z 10szt przepaliło:kwasny:

Opublikowano

Ja ma H6W jak pisałem wyżej:wink:

Opublikowano

dopóki nie włączyłem xenonów nie mrugały ,jak tylko włączyłem zaczynały mrugać

Opublikowano

To po ci Ci osłony pod 320mm jak są te same co przy 288 i 312...

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Nie szuka ktoś gwintu, bo coś fajnego na sell :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawieszenie-gwintowane-fk-highsport-266367/#post3419725

Szkoda że groszem nie śmierdzę bo bym brał:kwasny:

Ja całą kasę na stołki w świni wysrałem :kwasny::kwasny:

Opublikowano

skrzynię w leniuchu już masz :grin::grin::grin:

została tylko boazeria na desce :decayed::wink:

-------------------------------------

jest sens pakować się w nadkole w zamienniku?? doświadczenie mówi mi że nie, ale może ktoś ma z zamiennikami jakieś pozytywne doświadczenia...

Opublikowano
531667_220303964778022_257444384_n.jpg
Opublikowano

Wujek do Toyoty wrzucił to bardziej słychać z tamtej strony bo brakuje wygłuszenia co oryginalnie jest. Ale w A4 nie mialem do czynienia

Opublikowano

Andre wiela za taki komplet wachaczy mastera:decayed: do klekota oczywiście:wink:

Opublikowano
Andre wiela za taki komplet wachaczy mastera:decayed: do klekota oczywiście:wink:

Pińcent czydzieści:naughty: We wszystkich B6 są te same :wink:

Opublikowano

I co daja rade ? :D bo mnie chyba po zimie czeka wymiana :whistling:

Opublikowano
Wujek do Toyoty wrzucił to bardziej słychać z tamtej strony bo brakuje wygłuszenia co oryginalnie jest. Ale w A4 nie mialem do czynienia

hmmm... w a4 ori i zamienniki są całe z plastiku, więc chyba zostaje kwestia spasowania/materiału:eusathink:

Opublikowano

też jestem ciekawy jak to w b6 się sprawują te mastery :eusathink:

Opublikowano
Andre wiela za taki komplet wachaczy mastera:decayed: do klekota oczywiście:wink:

Pińcent czydzieści:naughty: We wszystkich B6 są te same :wink:

Z wysyłko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.