Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha czyli jednak zostawie wymiane tych pompek i przypisanie nowego softu dla ECU-Project byle tylko daly jeszcze rade pociagnac do lipca zwlazzcza jak w nastepny wedkend wymienie zerwany pasek rozrzadu to bede wiedzial czy wogole auto bedzie nadawalo sie do uzytku.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wurth Klej + Szczeliwo 310 ml

używał ktoś z Was tego kleju? Właśnie zabrałem się za uszczelnienie lamp od strony przetwornicy. Czekam i czekam aż zaschnie i nic. Czytam że klej twardnieje po kontakcie z wilgocią. Tzn co? Mam go popryskać wodą??

Opublikowano

nie używam, bo mi nie służą wody, wole krem :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:

ale sie zbudziłaś:grin::grin:

Opublikowano

Pany nie ma ktoś tam poczajonych wkładów fotochrom bez czarnych ramek?

Opublikowano

Da się zrobić tak, że przednie postojówki nie świecą gdy są włączone światła mijania?

Opublikowano
Da się zrobić tak, że przednie postojówki nie świecą gdy są włączone światła mijania?

nieeeeeeeeeeeeeee:facepalm:

Opublikowano

Da sie tak zrobic :)

Opublikowano

Tylko po co?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Da się zrobić tak, że przednie postojówki nie świecą gdy są włączone światła mijania?

nieeeeeeeeeeeeeee:facepalm:

A Tobie co :decayed:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Tylko po co?

Tapnięte z SGS III

Wydaje mi się, że reflektor lepiej wygląda gdy świeci sama soczewka bez postojówki :wink: Taki moje gdybanie, bo jeszcze nie widziałem czegoś takiego

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Da sie tak zrobic :)

Dużo zabawy?

Opublikowano

Panowie miał ktoś do czynienia z silnikami 2,5 tdi w T5 ? Jak to z nimi jest ? Warto to kupić ? Czy awaryjne są ?

Opublikowano

Koszt 15zł

2 przekaźniki +kabelki

Odcinasz 2 kable od oprawki dajesz to do przekaźnika a z przekaźnika do oprawki:)

Musisz jeden kabelek podłączyc do plusa który pojawia sie jak odpalasz światła:) i skończone

Opublikowano

A jak z przepisami?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

Opublikowano
Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

uuuuuu nieładnie :facepalm:

Opublikowano
Koszt 15zł

2 przekaźniki +kabelki

Odcinasz 2 kable od oprawki dajesz to do przekaźnika a z przekaźnika do oprawki:)

Musisz jeden kabelek podłączyc do plusa który pojawia sie jak odpalasz światła:) i skończone

A jak to ma się do DRL na światłach drogowych?

Opublikowano

nie rozumiem? Miałeś do czynienia z busami ? Roczny busik wielokrotnie ma przebieg koło 300tys (nie mówie że każdy) dlatego pytam sie czy pewny jest przebiegu. Silnik jest inny niż ten osławiony w audi. Musisz liczyc sie z tym że pompki i turbo będziesz mial do roboty. Pomyśl czy nie lepiej poszukać sprintera .

A jak to ma się do DRL na światłach drogowych?

będą działać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.