Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany kto z forumowiczów może mieć na sprzedaż ramki tylnich drzwi? sedan b6, ważne żeby miały te błyszczące trójkąty :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wojthas kombinujesz :D A takie RS4 jak u mnie ?

Też są cały czas brane pod uwagę:wink:, i pewnie wygrają, ale akurat nie ma grafitowych w sprzedaży albo są c**jowe.

Opublikowano

jak chcesz zobaczyc jak ta fela na aucie sedanie wygląda to zajrzyj w mój wątek:wink:

Opublikowano
Panowie pytanie. Mam zatartą sprężarkę klimy o nr 8E0 260 805 N. Czy końcówka tzn litera może być inna czy N musi być ?

Co jeszcze muszę kupić po zatarciu? Osuszacz i skraplacz, coś jeszcze ? Płukanie układu starczy żeby to tam przeczyścić te rury ?

U mnie też się zatarła sprężarka.Wymieniłem skraplacz, osuszacz, regenerowana sprężarka oraz czyszczenie układu i zaraz będzie rok jak jeżdżę po naprawie:thumbup1:

Opublikowano
panowie według książki serwisowej od roku 2006 jeździ u mnie jeden akumulator :shock3: i coś mi się zdaje że chyba już na niego pora . Wczoraj jak sprzątałem samochód włączyłem sobie muzykę pootwierałem wszystkie drzwi tak sobie lekko grało z cztery godzinki i na wieczór już ledwo co zekręcił silnikiem. Jak ostatnim razem byłem na wakacjach w Polsce radio grało całą noc i samochód rano odpalił bez problemu. Więc obstawiam że na aku już pora

Na aku mam takie oznaczenia

http://img844.imageshack.us/img844/7067/akua4.jpg

Pierwszy raz wymieniam akumulator i nie wiem czy szukać aku o takich samych oznaczeniach czy mogą być trochę inne

Z tych lepszych to jedyne co mogę kupić u mnie to Varta lub Bosch , który brać

Kup Molla, był wsadzany na pierwszy montaż i wytrzymywał po 9 lat :wink:

Ja ostatnio kupiłem do swojej benzyny Molla 74ah 680a

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
cześć chopy :hi: co trza zrobić by do Devision dołączyć :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-projekt-black-s-thunder-line-267980/

własny temat zaangażowanie serce pot i krew wystarczy :kox:

Przede wszystkim napisz maila z prośbą o przyjęcie i wyślij swoją stronkę:naughty:

ale do kogoż do Hugo ?? :naughty:

Opublikowano
Robione na szybko telefonem, dzisiaj odebrałem po malowaniu znajomy Antonia maluje piecowo i naprawdę profi robota:hi:

http://www.fotoszok.pl/upload/de489e79.jpg

ładnie Wladi :thumbup::decayed:

Opublikowano
cześć chopy :hi: co trza zrobić by do Devision dołączyć :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-projekt-black-s-thunder-line-267980/

własny temat zaangażowanie serce pot i krew wystarczy :kox:

Przede wszystkim napisz maila z prośbą o przyjęcie i wyślij swoją stronkę:naughty:

ale do kogoż do Hugo ?? :naughty:

w pierwszym poście masz napisane przecież..

Opublikowano

Masz wszystko opisane u góry na stronie:whistling:

Opublikowano

[email protected] ????? ondej siudej tutej ??

:kox:

Opublikowano

Sisi

Opublikowano

no właśnie wylukałem dziękować :wink:

Opublikowano
Artur może być ciężko:whistling:

no właśnie chodzi mi o tył 288...niech się wypowie ktoś kto próbował

Artur a nie chcesz ładnego alusa 16` od passata? Z gumą conti 205/55r16:naughty:

poszło PW

WLADI fela jest :kox:

Opublikowano
panowie według książki serwisowej od roku 2006 jeździ u mnie jeden akumulator :shock3: i coś mi się zdaje że chyba już na niego pora . Wczoraj jak sprzątałem samochód włączyłem sobie muzykę pootwierałem wszystkie drzwi tak sobie lekko grało z cztery godzinki i na wieczór już ledwo co zekręcił silnikiem. Jak ostatnim razem byłem na wakacjach w Polsce radio grało całą noc i samochód rano odpalił bez problemu. Więc obstawiam że na aku już pora

Na aku mam takie oznaczenia

http://img844.imageshack.us/img844/7067/akua4.jpg

Pierwszy raz wymieniam akumulator i nie wiem czy szukać aku o takich samych oznaczeniach czy mogą być trochę inne

Z tych lepszych to jedyne co mogę kupić u mnie to Varta lub Bosch , który brać

Kup Molla, był wsadzany na pierwszy montaż i wytrzymywał po 9 lat :wink:

Ja ostatnio kupiłem do swojej benzyny Molla 74ah 680a

Tapnięte z SGS III

Nie wiem czy w mojej okolicy znajdę aku tej firmy a do ASO nie chcę iść bo na pewno krzykną jakąś nie ziemską cenę jak to w UK

Opublikowano
WLADI fela jest :kox:
Poważnie? Chociaż jednemu się podoba:naughty: Artur a co to za bałagan znowu w Dywizjonie:whistling:
Opublikowano

jak chcesz zobaczyc jak ta fela na aucie sedanie wygląda to zajrzyj w mój wątek:wink:

Fajnie się prezentują a masz jakieś zdjęcie z boku? :wink:

Zaczynam szukać hamulcy 320 i yyy 288 na tył ? Bez tarcz i klocków, jak ktoś posiada to priv :hi:

Opublikowano

Wladi fela powaga :kox:

a co do Divisionu to zajme sie jutro bo mam kiepsko z czasem :kwasny:

Opublikowano
panowie według książki serwisowej od roku 2006 jeździ u mnie jeden akumulator :shock3: i coś mi się zdaje że chyba już na niego pora . Wczoraj jak sprzątałem samochód włączyłem sobie muzykę pootwierałem wszystkie drzwi tak sobie lekko grało z cztery godzinki i na wieczór już ledwo co zekręcił silnikiem. Jak ostatnim razem byłem na wakacjach w Polsce radio grało całą noc i samochód rano odpalił bez problemu. Więc obstawiam że na aku już pora

Na aku mam takie oznaczenia

http://img844.imageshack.us/img844/7067/akua4.jpg

Pierwszy raz wymieniam akumulator i nie wiem czy szukać aku o takich samych oznaczeniach czy mogą być trochę inne

Z tych lepszych to jedyne co mogę kupić u mnie to Varta lub Bosch , który brać

Kup Molla, był wsadzany na pierwszy montaż i wytrzymywał po 9 lat :wink:

Ja ostatnio kupiłem do swojej benzyny Molla 74ah 680a

Tapnięte z SGS III

Nie wiem czy w mojej okolicy znajdę aku tej firmy a do ASO nie chcę iść bo na pewno krzykną jakąś nie ziemską cenę jak to w UK

Ja dałem 320 zł

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.