Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
heble z s4 i rs4 B5 pasują do każdej A4 B6 P&P

zmienia się tylko osadzenie i albo dajemy dystanse, albo conajmniej felga et35

:siema:

czyli jak mam ET29 to mogę spokojnie zakładać :naughty:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

kurcze a jak tu kiedyś pytałem czy heble od s4 albo rs5 b5 podejdą do B6 to mi tu pisaliście że nie

a już tyle okazji było :kwasny:

:bicz:

Opublikowano

Audi zrezygnowało z rozwiązania Lukasa bo był problem z zapiekującymi się tłoczkami, więc nie wiem czy ma sens zakładać te zaciski :whistling:

Opublikowano
Audi zrezygnowało z rozwiązania Lukasa bo był problem z zapiekującymi się tłoczkami, więc nie wiem czy ma sens zakładać te zaciski :whistling:

kwestia chyba tego jak kto dba tak ma :wink:

Opublikowano
Audi zrezygnowało z rozwiązania Lukasa bo był problem z zapiekującymi się tłoczkami, więc nie wiem czy ma sens zakładać te zaciski :whistling:

kwestia chyba tego jak kto dba tak ma :wink:

Podpytaj devastation :wink:

Opublikowano

Mikaszi szukaj 321 albo 345 na zacisku ATE to nowszy typ zacisku :wink:

Opublikowano
heble z s4 i rs4 B5 pasują do każdej A4 B6 P&P

zmienia się tylko osadzenie i albo dajemy dystanse, albo conajmniej felga et35

:siema:

czyli jak mam ET29 to mogę spokojnie zakładać :naughty:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

kurcze a jak tu kiedyś pytałem czy heble od s4 albo rs5 b5 podejdą do B6 to mi tu pisaliście że nie

a już tyle okazji było :kwasny:

:bicz:

To pisz o takie sprawy w dziale mechanicznym, bo jak wchodzę do divisionu to same gołe d*py tylko:decayed:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Od 10 się męczę ze zderzakiem a łapa mnie jedna boli jak cholera

333agp1.jpg

ale ramki klubowe wreszcie mam :decayed:

Opublikowano
Od 10 się męczę ze zderzakiem a łapa mnie jedna boli jak cholera

http://i47.tinypic.com/333agp1.jpg

ale ramki klubowe wreszcie mam :decayed:

Pewnie przez te moje foty Cie ręka boli:bag::decayed:

602109_233211393487279_1598693805_n.jpg

524808_233213446820407_1066228066_n.jpg

Opublikowano

Jakie żarówki do przeciwmgielnych, ledowe? Co by był dobry efekt przy comming/leaving home.

Opublikowano
Jakie żarówki do przeciwmgielnych, ledowe? Co by był dobry efekt przy comming/leaving home.

Ja bym taką zastosował:good:ŻARÓWKA OSRAM H11 NIGHT BREAKER PLUS WAWA SKLEP (3113850102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie led ale jaśniejsza od całej reszty i długo świeci:wink:

Opublikowano

Lewa mnie boli :jerk:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Od 10 się męczę ze zderzakiem a łapa mnie jedna boli jak cholera

http://i47.tinypic.com/333agp1.jpg

ale ramki klubowe wreszcie mam :decayed:

Pewnie przez te moje foty Cie ręka boli:bag::decayed:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602109_233211393487279_1598693805_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/524808_233213446820407_1066228066_n.jpg

,

Opublikowano

Panowie , czy oprócz wnęki koła zapasowego była jeszcze wlepka z kodem lakieru w innym miejscu ? (chodzi o avanta B6 - Znajomy nie ma tej wlepki w bagażniku i nie wie jakim kolorem prysnąć zderzak :kwasny:)

Opublikowano
Panowie , czy oprócz wnęki koła zapasowego była jeszcze wlepka z kodem lakieru w innym miejscu ? (chodzi o avanta B6 - Znajomy nie ma tej wlepki w bagażniku i nie wie jakim kolorem prysnąć zderzak :kwasny:)

Pod tylną kanapą jest.

Opublikowano

oooo właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :decayed::hi:

Dziękuję ;-)

Opublikowano

Ktoś pisał że potrzebuje zaślepki przycisku obok wizytownika...

może to:

http://www.oemplus.com/switch-funk-radio-p-545.html

:wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

fajny bajer :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.