Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

szacun panie że się sam przyznałeś , to chociaż zaproś kolegę na otwarcie basenu :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Coś czuje że Hugo nie długo zamknie ten nasz cały handel wp***u:decayed:

Ja bym tu cały wątek B6 zamknął w cholerę. Same tu tylko oszustwa, gołe d*py ( a to akurat dobre) i inne takie zjawiska nadprzyrodzone. :decayed:

Opublikowano

Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?

Opublikowano
Ta wyszukiwarka na forum jest za***ista wręcz :facepalm:. Może ktoś podrzucić jak się ściaga ten tunel? Trzeba wyciągać radio i klimatronik? Chce tylko przełożyć zapalniczke.
No niestety musisz wyciągać wszystko czyli Rns i klime bo zapalniczka jest na dwie śrubki mocowana inaczej jej nie wyciągniesz:kwasny: jak już powyciągasz graty to jak na dłoni masz wszystkie śruby do odkręcania...

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

http://s13.postimg.org/mv0dgb92r/demontaz_tunelu_B6.jpg

Dzięki Wielkie, muszę kupić te wyjmaki, albo samemu dorobić, gdzieś widziałem temat w warsztacie :wink:.

Doszedłem do tego, że trza mi wyjmaków jak już rozebrałem wszystko co było możliwe w tym tunelu :decayed:, ale przynajmniej następnym razem łatwiej pójdzie :kox:.

Co do transakcji na forum, też nie pisałem, bo by mnie zlinczowali wszyscy, że oskarżam taką barwną postać na forum :wink:. A to, że mi na granicy niemieckiej za***ali radio, bo było "ciepłe" to druga sprawa, oczywiście sprawa w rękach policji niemieckiej od ponad roku lub 2, już trace rachube :grin:. Powiem, że ta osoba sprzedaje dalej części, ale nie w takim stopniu jak kiedyś, może coś się ruszyło :whistling:.

Opublikowano
Coś czuje że Hugo nie długo zamknie ten nasz cały handel wp***u:decayed:

Ja bym tu cały wątek B6 zamknął w cholerę. Same tu tylko oszustwa, gołe d*py ( a to akurat dobre) i inne takie zjawiska nadprzyrodzone. :decayed:

A może "C6 Ruullez"?:przebiegly::decayed:

Opublikowano
Co do transakcji na forum, też nie pisałem, bo by mnie zlinczowali wszyscy, że oskarżam taką barwną postać na forum :wink:. A to, że mi na granicy niemieckiej za***ali radio, bo było "ciepłe" to druga sprawa, oczywiście sprawa w rękach policji niemieckiej od ponad roku lub 2, już trace rachube :grin:. Powiem, że ta osoba sprzedaje dalej części, ale nie w takim stopniu jak kiedyś, może coś się ruszyło :whistling:.
:shock3::shock3::shock3:
Opublikowano

kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

Opublikowano

5cefee2ea3c08dc7fd59967df0b51fe6.jpeg?1369569177

paczta:slina:

Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?
roboty jest troche,gałki200zł :decayed:
Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?

pociągasz do siebie i schodzo :kox:

Opublikowano
Co do transakcji na forum, też nie pisałem, bo by mnie zlinczowali wszyscy, że oskarżam taką barwną postać na forum :wink:. A to, że mi na granicy niemieckiej za***ali radio, bo było "ciepłe" to druga sprawa, oczywiście sprawa w rękach policji niemieckiej od ponad roku lub 2, już trace rachube :grin:. Powiem, że ta osoba sprzedaje dalej części, ale nie w takim stopniu jak kiedyś, może coś się ruszyło :whistling:.
:shock3::shock3::shock3:

no niestety zamknięcie działu handlowego pokazało by ile osób tak naprawdę jest na forum bezinteresownie :whistling:

Opublikowano
kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

:whistling:

Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?

pociągasz do siebie i schodzo :kox:

schodzi w ten sposób górna,dolna ni choo...ya :kwasny:
Opublikowano

Oooooj to byś nie poszarpał. Za czasów reksia szynka była na kartki, a na półkach ino ocet :polew:

Opublikowano

Oooooj to byś nie poszarpał. Za czasów reksia szynka była na kartki, a na półkach ino ocet :polew:

ale jak miał szynkę to pewnie szarpał jak tylko mógł :grin:

Opublikowano
kur...wa zaraz wyjdzie że połowa forum to naciągacze a klub to tylko przykrywka dla jakiejś dziupli :grin:

:whistling:

Did I made something illegal ? :dziura:

Opublikowano
Panowie nie pierdzielcie tylko powiedzcie jakie są koszta tych kółek ameliniowych do RNS-E :decayed: I czy duzo jest z tym roboty w przełożeniu ?
roboty jest troche,gałki200zł :decayed:

no to teraz wiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.