Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeee a co to Urodziny cze imieninnny ?? :D

w sumie wsio rawno tak czy siak wszystkiego naj Audiniejszego :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki bardzo chłopaki jutro będę pił za swoje i Wasze zdrowie:wink:

Opublikowano

hehe uuuu no to w łóżku własnym jutro nie pośpisz :decayed:

Opublikowano
Dzięki bardzo chłopaki jutro będę pił za swoje i Wasze zdrowie:wink:

i pokaż że ludzie w naszym wieku jeszcze trochę mogą .............................................wypić :grin::decayed:

Opublikowano

Spokojna Twoja rozczochrana:grin: dam radę najwyżej będę żygał i pił:decayed:

Opublikowano
Spokojna Twoja rozczochrana:grin: dam radę najwyżej będę żygał i pił:decayed:

:thumbup1::drunk::drinks::sick3::dziura: itd. :decayed::grin:

Opublikowano
:hi: Panowie, sprawa jak zdemontować progi?

Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko :wink:

O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam :hi:

Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj :) ], pod nią masz właśnie śrubki do progu.

Edit.: Najlepszego Wladi :decayed:

dzięki bardzo :hi:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: najlepszy jest opis owego dziwadla "Auto pięknie się prezentuje i zwraca na siebie uwagę zdjęcia nie oddają pełnego efektu." :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę :facepalm:

Opublikowano
Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę :facepalm:

Oczywiście. Ja małem tak po założeniu jakiś tanich końcówek drążków które pourywały się po jednym dniu jeżdżenia. Na drodze była walka o życie. Wymieniaj je szybko

Opublikowano

Wladi, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Resztę sobie kupisz :)

Opublikowano

to zamawiam :P febi dadzą rade? :P bo za lema płacić 110zł szt to tak średnio mi się chce :kwasny:

Opublikowano

Ja pourywałem końcówki "firmy" optimal. Zamieniłem na TRW za ok 100zł

Opublikowano
Władni dlaczego życzeń nikt Ci nie składa ? :shock3::thumbdown::whistling:

Od józka wszystkiego co najlepsze, duzo nowych gratów do ałdi :kox::kox::kox::banan::banan::naughty::naughty::naughty:

Może mnie patałachy nie lubują:grin: dzięki za życzonka Józek:hi:

Panie, na fejsie poszły życzonka :naughty:

Opublikowano
Władni dlaczego życzeń nikt Ci nie składa ? :shock3::thumbdown::whistling:

Od józka wszystkiego co najlepsze, duzo nowych gratów do ałdi :kox::kox::kox::banan::banan::naughty::naughty::naughty:

chłopina się już od rana wie że klub o nim pamięta :wink:

Opublikowano

Wladi sto lat:)

Opublikowano

panowie potrzebna tylna dolna listwa drzwi zwykła nie ważny stan byle za grosze może komuś zawala

ps najlepszego Wladi:drinks:

Opublikowano

happi burdel wlodku

Opublikowano

Wladi sto lat:naughty:

942937_249869381821480_1585512486_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.