Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może Bank Holiday 26.VIII??

Koorwa mać, znowu? Mam dosyć tych BH, co chwile coś :doh: to może i ja bym dołączył, ale raczej któryś by po mnie podskoczył na "PKP" :grin: w jakich Wy w ogóle rejonach siedzicie?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobranoc fachowcy:wink:

Opublikowano

Cytat z spotów wrocławskich:

No Adam najebał koksu, 780Nm 530PS. Na S8 przy 303km/h posrałem się w gacie i odpuściłem

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
Dobranoc fachowcy:wink:

też spadam :hi:

Opublikowano

a ja całą nocke dymam w robocie:facepalm:

Opublikowano
a ja całą nocke dymam w robocie:facepalm:

Zal ja juz najebany w hotelu spoe

Opublikowano

A ja rano do roboty od 7.30 do 16 oby tylko i w sobotę pewnie też nas zagonią do pracy od 7.30 do 12.15 :wink:

Ojjj tak to jest ale trzeba czepać kaskę na mody :grin:

Opublikowano
a ja całą nocke dymam w robocie:facepalm:

Zal ja juz najebany w hotelu spoe

ciężki los-służba nie drużba :polew::polew::decayed::decayed::decayed::decayed:

Domin Ty cały czas na robocie? :doh::doh::doh: :doh:ło matko. Ja 2h temu zacząłem urlop :dancing:-jednak zakopane mnie czeka :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
a ja całą nocke dymam w robocie:facepalm:

Zal ja juz najebany w hotelu spoe

ciężki los-służba nie drużba :polew::polew::decayed::decayed::decayed::decayed:

Domin Ty cały czas na robocie? :doh::doh::doh: :doh:ło matko. Ja 2h temu zacząłem urlop :dancing:-jednak zakopane mnie czeka :whistling::whistling::whistling::whistling:

ja dopiero od soboty rana bede na urlopie:facepalm: ale potem dam w palnik:decayed:

Opublikowano

dwie zachlane mordy się zjadą-tylko pamiętaj wojska nie przepijesz.

Opublikowano

Dominik ale widzę że chcesz się do kalendarza załapać :naughty:

Opublikowano
Dominik ale widzę że chcesz się do kalendarza załapać :naughty:
na rozkładówkę z Cytrynówką :polew:
Opublikowano
Dominik ale widzę że chcesz się do kalendarza załapać :naughty:

:decayed: juz coś jest gdzie:naughty:

Opublikowano
a ja całą nocke dymam w robocie:facepalm:

Zal ja juz najebany w hotelu spoe

:polew:

Opublikowano

a ja wlasnie jestem po niby kawalerskim i zgadalem sie z kolegami z forum ni i zobaczymy jak to bedzie ale napewno umiescimy to w odpowiednim dziale :decayed:

Opublikowano

Audi A4 21999.00 PLN. WARSZAWA - otoMoto.pl kogo ?

troche długo już wisi . .

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Pany z jakiego roku są te szyby?

2c0669068941c10bm.jpg

8aa1c7e843a78e87m.jpg

f1699fa2b4ddfae6m.jpg

9f84a991bbfc6800m.jpg

0973168303258d05m.jpg

93fee6d7e08c2294m.jpg

d4dee06ad122ba5bm.jpg

Opublikowano

2001r

Opublikowano

wszystkie? bo na przedniej jest znaczek e6 dot 32 a na reszcie e1 dot 27

a tak na marginesie które cyferki oznaczają rok produkcji szyby?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.