Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
np coś takiego Ci wejdzie: AUDI 5x112 16 A4 A6 8E0 ORYGINAŁ FELGI KOMPLET (3647469417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

sam takie kupiłem :decayed: tu w miarę dobrej cenie :wink:

No oki ale jaka jest tolerancja ET w górę lub w dół czy to ET 42 jest sztywne?

ET 42 będziesz miał schowanie koło w nadkolu .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na zime to nawet lepiej jak bedzie mial kola schowane, ET 42-43" to fabryczne et w audi a4 b6.

Opublikowano

No tak mi nie chodzi żeby było czy nie schowane ale żeby mi na heble weszło:wink:

Opublikowano

Temat juz troche przewalkowany, na ori biedronkach z ET 42-43 wejda heble 320mm z B7

Opublikowano

Ale mi właśnie chodzi jakie koło oprócz tego ET jeszcze wejdzie:whistling:

Opublikowano

ET 2,5:decayed::grin:

Opublikowano
ET 2,5:decayed::grin:
Ja Cię pizgne zaraz:decayed:
Opublikowano

no chcialem ci doradzic tylko:chytry:

Opublikowano

Dzieki za info, mam te 2 felgi w kolorze czarnym i dostep do tych z 1 zdjecia dlatego chcialek podjac decyzje. Mam nowe opony 16 zinowe idlatego nie 17.

Dzieki za informacje, wiec pewnie zostawie swoje czarne:)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Kto chce czerwoną B6 w kalendarzu to zapraszam na oddanie głosu na mnie :decayed:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-290589/

ktos juz jakis czas temu tez prosil o glosy i zostal zlinczowany przez niektorych wiec ja bym sie zastanowil:decayed:

Opublikowano

Nastepny do linczu ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Cieszyłem się że kupiłem fotochrom do B6 za 200zł a tu lipa....przysłali dzisiaj lusterko z numerami 8R0 857 511 4PK to z Q5, nie?? A do tego takie porysowane że ja pierdziele chyba się tym psy bawiły dosłownie:facepalm::facepalm::facepalm: . Jest możliwość zwrotu towaru i wycofanie kasy bo ja tego szmelcu nie chcę:kwasny:?

Brałem tu:

lusterko fotochromatyczne Audi a4 a6 czarne sline (3650254644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wystawili kolejne lusterko ale nie polecam od nich brać bo przysyłali z Q5 i porysowane że szkoda gadać

Opublikowano
Szukam kół zimowych jakie ET musiało by być żeby weszły na moje heble 320? I jaka tolerancja w górę lub w dół?

ja dzisiaj kupiłem z B5 16 calowe et 45 i 7J

tyle ze przymierzyłem z dystansem 5 mm i koło sie kreci:decayed:

540x405_felgi-x-et-audi-ap-29050537.jpg

Opublikowano

?adne:decayed:

Opublikowano

wrzuciłem zdjecie pogladowe. to tylko zima i mam wyjeb...:decayed:

wczesniej miałem takie 15 82298669_3_644x461_felgi-z-oponami-zimowymi-5-x-112-15cali-audi-a4-b6-malysz-felgi-kola-opony_rev001.jpg

Opublikowano

Siema elita

Robie mały remont zawiechy i nietypowo bo zaczynam od tyłu :naughty:

Tu mam pytanie bo wszyscy piszą jakie to wahacze w Audi to wrażliwe sztuki. Tył też dostaje po pupie tak jak przód na naszych drogach?

Patrząc na schematy z tyłu są 2 wahacze 7 i 15 na rys

XPqxKTE.png

15 to element zwany drążek kier. ale występuje w zamiennikach np. Lemfroder robi.

Co do 7-ki to wahacz poprzeczny i nie występuje w ogóle w zamienniku czyli wnioskuje że się nie zużywa tak bardzo - natomiast są tam po dwie tulejki na stronę (ozn 8) i tak sie zastanawiam czy to ruszać w ogóle czy dać sobie spokój

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Sory ze tak bezczelnie odrazu z pytaniem ale co to k***a jest ?? Element pochodzi z przedniej części auta, pewnie prawej ...

out.php?i=641895_zdja-cie-3-.jpg

Opublikowano

Wygląda na mocowanie IC albo takiej puszki plastikowej tez do układu dolotowego w sumie nie wiem za co odpowiedzialnej 8E0129955

Tak różnie to nazywają rezonator powietrza, zbiornik podcisnienia.

A numer tej blaszki to 038131529L

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.