Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siema chłopaki :hi:

Sory ze tak bezczelnie odrazu z pytaniem ale co to k***a jest ?? Element pochodzi z przedniej części auta, pewnie prawej ...

http://fotoo.pl//out.php?i=641895_zdja-cie-3-.jpg

:whistling: a nie wiem co to

Kawalek blachy na zlom z tym ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elita

Robie mały remont zawiechy i nietypowo bo zaczynam od tyłu :naughty:

Tu mam pytanie bo wszyscy piszą jakie to wahacze w Audi to wrażliwe sztuki. Tył też dostaje po pupie tak jak przód na naszych drogach?

Patrząc na schematy z tyłu są 2 wahacze 7 i 15 na rys

http://i.imgur.com/XPqxKTE.png

15 to element zwany drążek kier. ale występuje w zamiennikach np. Lemfroder robi.

Co do 7-ki to wahacz poprzeczny i nie występuje w ogóle w zamienniku czyli wnioskuje że się nie zużywa tak bardzo - natomiast są tam po dwie tulejki na stronę (ozn 8) i tak sie zastanawiam czy to ruszać w ogóle czy dać sobie spokój

Ja u siebie ostatnio wymienialem te tulejki nr 8 a tylko z tego względu ze nie dało sie ustawc kata do geometri.tak poza tym to tam żadnych luzow nie miałem,wiec jak nic sie nie dzieje to ja bym poczekał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce czerwoną B6 w kalendarzu to zapraszam na oddanie głosu na mnie :decayed:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-290589/

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na mocowanie IC albo takiej puszki plastikowej tez do układu dolotowego w sumie nie wiem za co odpowiedzialnej 8E0129955

Tak różnie to nazywają rezonator powietrza, zbiornik podcisnienia.

A numer tej blaszki to 038131529L

WIELKIEEEEEEEEE DZIĘKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elita

Robie mały remont zawiechy i nietypowo bo zaczynam od tyłu :naughty:

Tu mam pytanie bo wszyscy piszą jakie to wahacze w Audi to wrażliwe sztuki. Tył też dostaje po pupie tak jak przód na naszych drogach?

Patrząc na schematy z tyłu są 2 wahacze 7 i 15 na rys

http://i.imgur.com/XPqxKTE.png

15 to element zwany drążek kier. ale występuje w zamiennikach np. Lemfroder robi.

Co do 7-ki to wahacz poprzeczny i nie występuje w ogóle w zamienniku czyli wnioskuje że się nie zużywa tak bardzo - natomiast są tam po dwie tulejki na stronę (ozn 8) i tak sie zastanawiam czy to ruszać w ogóle czy dać sobie spokój

Tył jest pancerny:wink: Jka się nie wozi 500kg cementu z tyłu to 300k wytrzymuje bez luzów:wink:

Medzikos poszedł głos:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się że kupiłem fotochrom do B6 za 200zł a tu lipa....przysłali dzisiaj lusterko z numerami 8R0 857 511 4PK to z Q5, nie?? A do tego takie porysowane że ja pierdziele chyba się tym psy bawiły dosłownie:facepalm::facepalm::facepalm: . Jest możliwość zwrotu towaru i wycofanie kasy bo ja tego szmelcu nie chcę:kwasny:?

Brałem tu:

lusterko fotochromatyczne Audi a4 a6 czarne sline (3650254644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wystawili kolejne lusterko ale nie polecam od nich brać bo przysyłali z Q5 i porysowane że szkoda gadać

Większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro możesz zwrócić. Poinformuj sprzedającego, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak na szybko potrzebuję odp. jakie B6 kupić w benzynie z jakim silnikiem i które są najmniej awaryjne z góry dzięki (auto ma służyć do przemieszczania się nie do ścigania od razu mówię:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to będzie 1.8 tylko z T lub z 2 T. ;-)

Ścigał się nie będzie jak nie zdąży dobiec do auta. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to będzie 1.8 tylko z T lub z 2 T. ;-)

Ścigał się nie będzie jak nie zdąży dobiec do auta. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Oki też tak pomyślałem ale powiedz jakie największe bolączki tego silnika 1.8T ja w benzynach nie mam żadnego doświadczenia:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak na szybko potrzebuję odp. jakie B6 kupić w benzynie z jakim silnikiem i które są najmniej awaryjne z góry dzięki (auto ma służyć do przemieszczania się nie do ścigania od razu mówię:decayed:)
skoro tak to 1.6 101ps jest szatan :lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to będzie 1.8 tylko z T lub z 2 T. ;-)

Ścigał się nie będzie jak nie zdąży dobiec do auta. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Oki też tak pomyślałem ale powiedz jakie największe bolączki tego silnika 1.8T ja w benzynach nie mam żadnego doświadczenia:whistling:

U mnie cewki lecą tak to 60kkm i zero problemów. Polecam w bex też Znajomy ma 5 lat i jic się,nie skarżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...