Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry for all

Wymieniał ktoś sprzęgło sprężarki(zaczęło hałasować)?

Wstępnie przeglądałem i zastanawiam się czy lepiej nie wyjdę biorąc regenerowana za +800, gdzie samo sprzęgło ~400. Moje padło z 11.2003 na sprężarce nie znalazłem nr ccco tylko denso i jakieś tam inne oznaczenia. A na alle wszystkie mają ccco nry kutfa!

Wysłane z mojego GT-I9070

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ach te zachody słońca.

:siema: Elit Weekend się zaczyna.

Opublikowano
Ach te zachody słońca.

:siema: Elit Weekend się zaczyna.

za 4h :decayed:

Opublikowano
rs6 jak już to w 19 calach :decayed:

Ja swoje sprzedaje przecież:naughty:

Opublikowano
na zwykłym włączniku mozesz mieć takie jaja , zakładaj z literką D , poprzekładaj piny i powinno ruszyć:wink:

Czy do modulu MCE od B7 musi byc przełącznik światel od B7 z literka D czy może byc od B6 z literka B ?? oczywiscie piny zostana poprzekladane

Opublikowano

Siema :naughty:

Opublikowano
icdy.jpg
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siema :naughty:

Ty chcesz moje RS`y?:naughty:

Opublikowano

Siema :D

Pany skąd wziąć taką taśmę jakby filcową? Po jednej stronie normalna taśma z klejem a po drugiej takie włochate/zmechacone coś. Tunel środkowy mi skrzypi i trzeba miejsca styku plastiku z plastikiem owinąć żeby się nie stykały bezpośrednio.

Opublikowano
Siema :D

Pany skąd wziąć taką taśmę jakby filcową? Po jednej stronie normalna taśma z klejem a po drugiej takie włochate/zmechacone coś. Tunel środkowy mi skrzypi i trzeba miejsca styku plastiku z plastikiem owinąć żeby się nie stykały bezpośrednio.

Ja taką w Leroy Merlin znalazłem ;-)

Sent from my LT30p using Tapatalk

Opublikowano

18ebf0c6e760b1fdac063d176d0e0bab.jpg

:polew:

Opublikowano

Może ktoś się orientuje, cieknie mi prawy sprysk lampy czy wymiana sprysków jest możliwa bez demontażu zderzaka?

Opublikowano
yhzl.jpgUploaded with ImageShack.com
Opublikowano
Może ktoś się orientuje, cieknie mi prawy sprysk lampy czy wymiana sprysków jest możliwa bez demontażu zderzaka?

Karolu przy prawym jest sporo miejsca , moze sie udać:wink: wyjmuj lampe i lukaj:naughty:

Opublikowano

Dzięki Dominiku poszukam sprysku wpierw i będę działał :naughty:

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.