Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Edytka te jak bym wziął to napewno by do Ciebie przemówiły.....to 19":slina::kox:

Wladi tak po przemysleniu mi sie bardzi podobaja Twoje 18"

Artu ma racje , do srebrnego ciezko spasować dobre koło a do tego najlepiej wygląda jak ma ramiona blisko siebie:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Edytka te jak bym wziął to napewno by do Ciebie przemówiły.....to 19":slina::kox:

Wladi tak po przemysleniu mi sie bardzi podobaja Twoje 18"

Poważnie? Chyba dlatego że takie masz i Ci się znudziły:decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

k**wa zjebaliście mi całego plana teraz:facepalm::grin:

Opublikowano
chłopaki czy ktoś z was ma jakies opinie na temat tych tarcz?Tarcze hamulcowe ATE POWER DISC AUDI A4 / A6 CENA (3631770599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. warte to coś?

Kiedyś smigałem na takich w B5. żadna różnica według mnie z normalną tylko szybciej się ścierają. Za 500zł w tym rozmiarze miałbyś OZ nawieracanego pewnie:wink:

Opublikowano
chłopaki czy ktoś z was ma jakies opinie na temat tych tarcz?Tarcze hamulcowe ATE POWER DISC AUDI A4 / A6 CENA (3631770599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. warte to coś?

Kiedyś smigałem na takich w B5. żadna różnica według mnie z normalną tylko szybciej się ścierają. Za 500zł w tym rozmiarze miałbyś OZ nawieracanego pewnie:wink:

Miałem w passacie,szybko sie scieraja zarówno tarcze jak i klocki.Felgi dosc mocno zasypane pyłem.co do jakosci hamowania to raczej srednie lub słabe w porównaniu do ferodo.drugi raz nie kupię ;)

Opublikowano
Edytka te jak bym wziął to napewno by do Ciebie przemówiły.....to 19":slina::kox:

Wladi tak po przemysleniu mi sie bardzi podobaja Twoje 18"

Poważnie? Chyba dlatego że takie masz i Ci się znudziły:decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

k**wa zjebaliście mi całego plana teraz:facepalm::grin:

Wladi bo te Twoje zamiast sprzedawać muszę opier...dolić czy w piękny srebrny kolor i będzie malinka!! Zostaw to koło

Opublikowano

Dobra pomyślimy:decayed: tylko że ja chcę 19":facepalm:

Opublikowano
chłopaki czy ktoś z was ma jakies opinie na temat tych tarcz?Tarcze hamulcowe ATE POWER DISC AUDI A4 / A6 CENA (3631770599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. warte to coś?
zdecydowanie lepsze są te :wink:

Tarcze i bębny hamulcowe: nawiercanie i tuning

Opublikowano
Edytka te jak bym wziął to napewno by do Ciebie przemówiły.....to 19":slina::kox:

Wladi tak po przemysleniu mi sie bardzi podobaja Twoje 18"

Artu ma racje , do srebrnego ciezko spasować dobre koło a do tego najlepiej wygląda jak ma ramiona blisko siebie:wink:

Do srebraka tylko szprychy :D

Opublikowano
Edytka te jak bym wziął to napewno by do Ciebie przemówiły.....to 19":slina::kox:

Wladi tak po przemysleniu mi sie bardzi podobaja Twoje 18"

Artu ma racje , do srebrnego ciezko spasować dobre koło a do tego najlepiej wygląda jak ma ramiona blisko siebie:wink:

Do srebraka tylko szprychy :D

a co Ty gadasz...nie widziałeś ładnego srebra na feldze w "moim" wykonaniu :decayed::wink:

Opublikowano

Mi się takie cuś podoba ale musiała by być wtedy gleba:whistling:

rayf.jpg

Opublikowano
:no:
Opublikowano

mi po głowie chodzą rs4 w 19''

Opublikowano
mi po głowie chodzą rs4 w 19''
No a o czym ja cały czas mówię:whistling::kox:
Opublikowano
Mi się takie cuś podoba ale musiała by być wtedy gleba:whistling:

http://img707.imageshack.us/img707/8278/rayf.jpg

I 19' cieniasie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dzisiaj miałem dzień bez forum-masakra :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

nooo

IMG_0349-1.jpg

Opublikowano
chłopaki czy ktoś z was ma jakies opinie na temat tych tarcz?Tarcze hamulcowe ATE POWER DISC AUDI A4 / A6 CENA (3631770599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. warte to coś?

Kiedyś smigałem na takich w B5. żadna różnica według mnie z normalną tylko szybciej się ścierają. Za 500zł w tym rozmiarze miałbyś OZ nawieracanego pewnie:wink:

Miałem w passacie,szybko sie scieraja zarówno tarcze jak i klocki.Felgi dosc mocno zasypane pyłem.co do jakosci hamowania to raczej srednie lub słabe w porównaniu do ferodo.drugi raz nie kupię ;)

dzieki chłopaki wiec dam sobie z nimi spokój

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.