Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko niby są zakłucacze takich urządzeń :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
miałeś jakieś zabezpieczenie?

nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm:

Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien.

http://imageshack.com/a/img443/3659/szth.jpgUploaded with ImageShack.com

jaka cena urzadzenia ogolnie ?

Opublikowano
miałeś jakieś zabezpieczenie?

nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm:

Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien.

http://imageshack.com/a/img443/3659/szth.jpgUploaded with ImageShack.com

jaka cena urzadzenia ogolnie ?

Nie mamietam dokladnie chyba cos kolo 300 pln.

Opublikowano

to lepiej kupić kartę w play telefon nokia z szuflady wrzucasz gdzieś w boczek + do tego zasilanie logujesz sie na Gdzie Jest Dziecko i masz ten sam efekt a 300zł w kieszeni:wink: ale to jest tylko dobre na złodzieja janka dzbanka wiem z własnego doświadczenia:facepalm:

Opublikowano

Ogaranlem sobie właśnie kodowanko kiery mf:kox:Fajnie wyglądają podswietlane przyciski no i wrócił mi klakson:decayed: bez tego forum bo bysmy trupy mieli:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
miałeś jakieś zabezpieczenie?

nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm:

Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien.

http://imageshack.com/a/img443/3659/szth.jpgUploaded with ImageShack.com

ciekaw jestem jak długo trzyma bateria akumulatora gdy takie coś zamontuje , może być tak że zabierze cały prąd baterii i może czasem autko nie odpalić

Opublikowano

x4p.JPG

jabky ktos szukal porownania carbonu z s4 i rs4 prosze :wink:

Opublikowano

Obydwa ładnie wyglądają... Jak są poza samochodem :decayed:

Opublikowano

To co oglądamy dzisiaj porażkę znowu:whistling::decayed:

Opublikowano

Doszla paczka Wladi ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Doszla paczka Wladi ?

Sent from my телефон

A nie pisałem? Doszła dzięki Marcin będę miał chwilę to przyrezam ale coraz zimniej i nie chce mi się narazie:kwasny:
Opublikowano
Doszla paczka Wladi ?

Sent from my телефон

A nie pisałem? Doszła dzięki Marcin będę miał chwilę to przyrezam ale coraz zimniej i nie chce mi się narazie:kwasny:

Na rozgrzewke cos i jazda ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Ciepły garaż trzeba znalezc;)

Opublikowano

Na rozgrzewkę mam pigwe od Rafała:decayed:

Opublikowano
Na rozgrzewkę mam pigwe od Rafała:decayed:

łap coś innego :decayed:

Najseksowniejsze_-zdjecia_gwiazd04.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Branżowe mówisz:grin:

Opublikowano
Branżowe mówisz:grin:

takich mundurów jeszcze na forum nie goniłeś :decayed:

Opublikowano
Branżowe mówisz:grin:

takich mundurów jeszcze na forum nie goniłeś :decayed:

Rozwijamy się cały czas więc jeszcze nic stracownego:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.