Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No niby 130km avf to mało dla Q ...

Ale jak by tak zwiększyć mocy np do 150km-170km

Co o tym myślicie miało by to sens czy raczej dużej różnicy by nie było :) ? :naughty:

Po 2 tyg i u mnie już mało mocy:jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie 220KM i juz można się slizgac :decayed::decayed: tylko na suchym szkoda opon

W 4.2 i dlubnietym 2.7 musi być dopiero frajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra bo sie za bardzo rozpędzamy ( niektórym z forum to by nawet 300km było za mało ) xD

wiadomo quattro przy 130 km muli troche auto

ale przy 150-170km nie powinna być jazda bardziej płynniejsza ? Do normalnej codziennej jazdy :wink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra bo sie za bardzo rozpędzamy ( niektórym z forum to by nawet 300km było za mało ) xD

wiadomo quattro przy 130 km muli troche auto

ale przy 150-170km nie powinna być jazda bardziej płynniejsza ? Do normalnej codziennej jazdy :wink:?

Logiczne ale te 20-40km przyrostu to szału niema, tydzień może dwa i znów będzie mało a jedynie spalanie wzrośnie od upalania przez te dwa tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta świeczki, co najmniej 200+ wtedy ma to jakiś sens i można się ślizgać

Hmm Znajomy ma B5 1.8 T 190 km Quattro i za przeproszeniem lata to auto jak pojebane :naughty:

B5 ma mniejszą masę no i bierzesz na cyngiel benzyniaka (jeszcze mniejsza waga).

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Generalnie - nie do każdego auta Q się nadaje, i nie każdy kierowca tego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce 300mm na tył sa z S4 ? I wchodzą tylko pod 17 felgi tak ?

Nie. Skoro na przód wchodzi 16stka przy 320mm to czemu na tyle przy 300mm ma min. 17stka wejść. Jozef nie śpij, zwiedzaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek tylko nie mów że jednak masz u siebie 300mm z tyłu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć :decayed:

Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować :decayed:

Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje.

Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek.

Owszem quattro fajna sprawa ale jak jest odpowiednia moc, żeby to jeszcze jakoś jechało w tych zakrętach. A nie AVF 131KM i Q :decayed: Dobrze dobrane zawieszenie, odpowiednia guma i ośka się nie ślizga w zakrętach, chyba że BMW :decayed:

+1. Quattro to super sprawa ale potrzeby co do aut mamy różne. W aucie 130KM, z automatem do codziennej jazdy po mieście - I don't think so :wink:. Dopiero by mi zamulał :grin:

W momencie jak wspominałem o Quattro nawet mi do głowy nie przyszło, by połączyć diesla i Quattro. No gdzie tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce 300mm na tył sa z S4 ? I wchodzą tylko pod 17 felgi tak ?

Nie. Skoro na przód wchodzi 16stka przy 320mm to czemu na tyle przy 300mm ma min. 17stka wejść. Jozef nie śpij, zwiedzaj :decayed:

trochę źle to ująłem :decayed: bo chodzi mi o to ze w s4 komplet hamulców to 345 i 300 tak ? i tylko 17 cali na to wejdzie :decayed: chciałem się upewnić :wink:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Jozek tylko nie mów że jednak masz u siebie 300mm z tyłu:decayed:

nie 288 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, w Dakarze to ropniaki śmigają :tongue4:

Bo z bananów ropę pędzą :decayed:

Bo benzyn szkoda na katowanie po wypiździajewie :grin:

Bo benzyną by było za łatwo przejechać Dakar :decayed:

A tak poważnie to czemu niby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pw :doh:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

kaju jest i cwiara jak dobrze kojarze:wink:

Tomasz załatw mi jakąś fuchę w Stavanger lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...