Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ooooooo kierwa. :slina::slina::slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:

Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro :)

Części 1,5tyś + trochę chęci i włala :whistling:

A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć :decayed:

Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować :decayed:

Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje.

Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek.

Owszem quattro fajna sprawa ale jak jest odpowiednia moc, żeby to jeszcze jakoś jechało w tych zakrętach. A nie AVF 131KM i Q :decayed: Dobrze dobrane zawieszenie, odpowiednia guma i ośka się nie ślizga w zakrętach, chyba że BMW :decayed:

+1. Quattro to super sprawa ale potrzeby co do aut mamy różne. W aucie 130KM, z automatem do codziennej jazdy po mieście - I don't think so :wink:. Dopiero by mi zamulał :grin:

W momencie jak wspominałem o Quattro nawet mi do głowy nie przyszło, by połączyć diesla i Quattro. No gdzie tak :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hamulce 300mm na tył sa z S4 ? I wchodzą tylko pod 17 felgi tak ?

Nie. Skoro na przód wchodzi 16stka przy 320mm to czemu na tyle przy 300mm ma min. 17stka wejść. Jozef nie śpij, zwiedzaj :decayed:

trochę źle to ująłem :decayed: bo chodzi mi o to ze w s4 komplet hamulców to 345 i 300 tak ? i tylko 17 cali na to wejdzie :decayed: chciałem się upewnić :wink:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Jozek tylko nie mów że jednak masz u siebie 300mm z tyłu:decayed:

nie 288 :wink:

Opublikowano

Panie, w Dakarze to ropniaki śmigają :tongue4:

Opublikowano
Panie, w Dakarze to ropniaki śmigają :tongue4:

Bo z bananów ropę pędzą :decayed:

Bo benzyn szkoda na katowanie po wypiździajewie :grin:

Bo benzyną by było za łatwo przejechać Dakar :decayed:

A tak poważnie to czemu niby?

Opublikowano

więcej kilometrów na jednym baku

Opublikowano

Pany ktoś jest w Wrocka?

Opublikowano

kaju jest i cwiara jak dobrze kojarze:wink:

Opublikowano

Ja jestem z Wro :decayed:

Opublikowano

pw :doh:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

kaju jest i cwiara jak dobrze kojarze:wink:

Tomasz załatw mi jakąś fuchę w Stavanger lepiej :decayed:

Opublikowano

a co z tego bede mial??:decayed::decayed:

Opublikowano
a co z tego bede mial??:decayed::decayed:

będziemy przelewać co piątek :decayed:

Opublikowano

stary zebys wiedzial jakie ceny alkoholu tu sa i jak trudno dostepny jest to bys padl:facepalm: idealny kraj dla Wlodiego:polew::polew::polew:

Opublikowano
stary zebys wiedzial jakie ceny alkoholu tu sa i jak trudno dostepny jest to bys padl:facepalm: idealny kraj dla Wlodiego:polew::polew::polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
stary zebys wiedzial jakie ceny alkoholu tu sa i jak trudno dostepny jest to bys padl:facepalm: idealny kraj dla Wlodiego:polew::polew::polew:
:shock3::shock3::doh::doh:człowiek nie wielbłąd pić musi:decayed::decayed:
Opublikowano

Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Opublikowano
Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Tyle co z zacisku...

Opublikowano
stary zebys wiedzial jakie ceny alkoholu tu sa i jak trudno dostepny jest to bys padl:facepalm: idealny kraj dla Wlodiego:polew::polew::polew:
:shock3::shock3::doh::doh:człowiek nie wielbłąd pić musi:decayed::decayed:

ja to wiem ale w niektorych stronach jest z tm problem:doh::doh: chociaz nie powiem ze daje sobie rade:decayed:

Opublikowano

to nie ma tragedii.

Opublikowano
Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Tyle co z zacisku...

:polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Mordy sprawe mam. Ma ktoś z Was heble 312mm z przodu i chce mu się zdjąć koło?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.