Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 19 9J pasuje dać 215/35

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tu wam napisze, dla was elita 160zl, plus przesylki jak beda

zaklep mi 1szt Marcin :wink:

Opublikowano

ok

Opublikowano

Pany pomóżcie bo te łamagi w ASO nie potrafią mi odpowiedzieć.

Chodzi mi o kołki mocujące nadkole z tym spojlerkiem - ile ma ich w końcu iść na stronę? 1 czy 2 sztuki?

W tym spojlerku fabrycznie jest jeden klip montażowy, ale jest też miejsce na drugi klip.

normalnie nie miałbym problemu z doborem, ale ETKA pokazuje jakieś bzdety w przypadku tych kołków

Chodzi o element 16

MsfKMoP.png

Opublikowano

z tego co pamietam chyba po 2 na strone szly bo u mnie raz zapomnaieli zamontowac to pojechalem sie upomniec i koles mi nowe dawal ale reki tez nie dam uciac :kwasny:

Opublikowano

wydaje mi się że tam przychodzą 3 sztuk

Opublikowano

na tym obrazku widać 2

Opublikowano

2 na str.

Opublikowano
Pany pomóżcie bo te łamagi w ASO nie potrafią mi odpowiedzieć.

Chodzi mi o kołki mocujące nadkole z tym spojlerkiem - ile ma ich w końcu iść na stronę? 1 czy 2 sztuki?

W tym spojlerku fabrycznie jest jeden klip montażowy, ale jest też miejsce na drugi klip.

normalnie nie miałbym problemu z doborem, ale ETKA pokazuje jakieś bzdety w przypadku tych kołków

Chodzi o element 16

http://i.imgur.com/MsfKMoP.png

Artur... W spojlerku od dołu montujesz ten sam, metalowy kołek co do osłony dźwiękochłonnej (ten dłuższy czyli 8D0 805 121 B). Natomiast mocowanie nadkola (od strony koła) wchodzą łącznie 3 kołki plastikowe ale 2 różne typy. Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. Z tych 3 wymienionych kołków plastikowych - dwa zewnętrzne mocują spojlerek i nadkole a wewnętrzny łączy nadkole i osłonę dźwiękochłonną.

Opublikowano

IMG_5103.jpg

tak wygląda to, trzymam właśnie w reku :whistling: ja tam widzę 3 otwory

Opublikowano
http://s22.postimg.org/td4wxpfgt/IMG_5103.jpg

tak wygląda to, trzymam właśnie w reku :whistling: ja tam widzę 3 otwory

Dokładnie - ale w nadkolu masz jeszcze jeden otwór który nie łączy się ze spojlerem tylko trzyma nadkole i osłonę dolną.

Kołki (co i gdzie) rozpisałem kilka postów wcześniej.

Rysunek jest mylący bo w spojlerku od dołu jest teraz otwór a kiedyś była spinka. A zatem obecnie montuje się go na kołek metalowy (na osłonie dźwiękochłonnej jest metalowa spinka).

Opublikowano

Nadaje sie do Divisionu? xD

FOMMabF.jpg

SBB7iZa.jpg

Opublikowano
http://s22.postimg.org/td4wxpfgt/IMG_5103.jpg

tak wygląda to, trzymam właśnie w reku :whistling: ja tam widzę 3 otwory

Jozek podaj numer tego czegos masz to prawa czy lewa strone?

Opublikowano
http://s22.postimg.org/td4wxpfgt/img_5103.jpg

tak wygląda to, trzymam właśnie w reku :whistling: Ja tam widzę 3 otwory

jozek podaj numer tego czegos masz to prawa czy lewa strone?

- 8e0 853 887 a (lewa)

- 8e0 853 888 a (prawa)

Opublikowano
http://s22.postimg.org/td4wxpfgt/img_5103.jpg

tak wygląda to, trzymam właśnie w reku :whistling: Ja tam widzę 3 otwory

jozek podaj numer tego czegos masz to prawa czy lewa strone?

- 8e0 853 887 a (lewa)

- 8e0 853 888 a (prawa)

:hi:

Opublikowano
Pany pomóżcie bo te łamagi w ASO nie potrafią mi odpowiedzieć.

Chodzi mi o kołki mocujące nadkole z tym spojlerkiem - ile ma ich w końcu iść na stronę? 1 czy 2 sztuki?

W tym spojlerku fabrycznie jest jeden klip montażowy, ale jest też miejsce na drugi klip.

normalnie nie miałbym problemu z doborem, ale ETKA pokazuje jakieś bzdety w przypadku tych kołków

Chodzi o element 16

http://i.imgur.com/MsfKMoP.png

Artur... W spojlerku od dołu montujesz ten sam, metalowy kołek co do osłony dźwiękochłonnej (ten dłuższy czyli 8D0 805 121 B). Natomiast mocowanie nadkola (od strony koła) wchodzą łącznie 3 kołki plastikowe ale 2 różne typy. Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. Z tych 3 wymienionych kołków plastikowych - dwa zewnętrzne mocują spojlerek i nadkole a wewnętrzny łączy nadkole i osłonę dźwiękochłonną.

A mi ASO przysłało te kołki w dwóch różnych paczkach i z innymi numerkami (jak piszesz) a kołki wszystkie te same na krzyżaka :whistling:

Opublikowano
Pany pomóżcie bo te łamagi w ASO nie potrafią mi odpowiedzieć.

Chodzi mi o kołki mocujące nadkole z tym spojlerkiem - ile ma ich w końcu iść na stronę? 1 czy 2 sztuki?

W tym spojlerku fabrycznie jest jeden klip montażowy, ale jest też miejsce na drugi klip.

normalnie nie miałbym problemu z doborem, ale ETKA pokazuje jakieś bzdety w przypadku tych kołków

Chodzi o element 16

http://i.imgur.com/MsfKMoP.png

Artur... W spojlerku od dołu montujesz ten sam, metalowy kołek co do osłony dźwiękochłonnej (ten dłuższy czyli 8D0 805 121 B). Natomiast mocowanie nadkola (od strony koła) wchodzą łącznie 3 kołki plastikowe ale 2 różne typy. Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. Z tych 3 wymienionych kołków plastikowych - dwa zewnętrzne mocują spojlerek i nadkole a wewnętrzny łączy nadkole i osłonę dźwiękochłonną.

A mi ASO przysłało te kołki w dwóch różnych paczkach i z innymi numerkami (jak piszesz) a kołki wszystkie te same na krzyżaka :whistling:

Bo jakaś memeja Cię obsługiwała :wink: Rysunki są poglądowe przez to moga mylić. Pozycja 16 od strony nadkola na rysunku to właśnie kołek na krzyżak a tego na płaski w katalogu części dla A4 B6 nie ma. Jak się zastosujesz do podanych numerów to zobaczysz że wszystko pasuje (krzyżak jest większy bo na zewnętrzną stronę nadkola potrzeba trochę większej długości aby całość pospinać). Natomiast na wewnętrzną stronę jest już za długi i nie trzyma - tutaj musi być krótszy kołek na płaski śrubokręt. Trust me - rozbieram i zakładam te osłony/spojlerki codziennie :wink:

Opublikowano

Bartek ale te na krzyżaka spokojnie zamontuje w miejsce płaskich ??

Opublikowano
Pany pomóżcie bo te łamagi w ASO nie potrafią mi odpowiedzieć.

Chodzi mi o kołki mocujące nadkole z tym spojlerkiem - ile ma ich w końcu iść na stronę? 1 czy 2 sztuki?

W tym spojlerku fabrycznie jest jeden klip montażowy, ale jest też miejsce na drugi klip.

normalnie nie miałbym problemu z doborem, ale ETKA pokazuje jakieś bzdety w przypadku tych kołków

Chodzi o element 16

http://i.imgur.com/MsfKMoP.png

Artur... W spojlerku od dołu montujesz ten sam, metalowy kołek co do osłony dźwiękochłonnej (ten dłuższy czyli 8D0 805 121 B). Natomiast mocowanie nadkola (od strony koła) wchodzą łącznie 3 kołki plastikowe ale 2 różne typy. Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. Z tych 3 wymienionych kołków plastikowych - dwa zewnętrzne mocują spojlerek i nadkole a wewnętrzny łączy nadkole i osłonę dźwiękochłonną.

Ok teraz to już wygląda mi jaśniej. Tylko dlaczego 2 od środka? Gdzie ten drugi ma się zaczepić - w nadkolu jest otwór na niego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.