Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Panowie tweetery BOSE są inne w przednich czy tylnych boczkach? Bo już sam nie wiem :grin:

Przód jest taki sam - tylne są inne.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Zmieniamy logo?

Nie nie nic z tych rzecze po prostu dodatek

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i lusterko sprzedane :decayed: jeszcze jeden grat i mozna brac piecyk webasto :kox::kox::kox:

Opublikowano

Hej hej potrzebuje pomocy. Miakem w aucie rns-d i wlozylem rns-e. Niestety strasznie slabo radio odbiera i wyskoczyl blad jak sprawdzalem vag ze nie dziala wzmacniacz antenowy. Po wpieciu starego radia jest oki radio gra super i bledu nie ma. Ktos pomoze?

Opublikowano

Co za Troll pisał do mnie dziś na allegro żebym mu carbony sprzedał za 899zł ? :whistling:

Opublikowano
Co za Troll pisał do mnie dziś na allegro żebym mu carbony sprzedał za 899zł ? :whistling:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

A co chciałeś gonić za tyle to dawaj biere:decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj wahacze zmienialem - 309k i jeszcze ori siedzialy :shock3:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Ciekaw jestem ile byl licznik cofniety :decayed:

Opublikowano
A co chciałeś gonić za tyle to dawaj biere:decayed:

tak z głupoty wystawiłem za większa trochę cenę :wink:

Opublikowano
Hej hej potrzebuje pomocy. Miakem w aucie rns-d i wlozylem rns-e. Niestety strasznie slabo radio odbiera i wyskoczyl blad jak sprawdzalem vag ze nie dziala wzmacniacz antenowy. Po wpieciu starego radia jest oki radio gra super i bledu nie ma. Ktos pomoze?

podłaczyłes obie anteny znaczy diversity tez:wink:

Opublikowano

Niestety mam moja antene podlaczobe tylko pod jedno zlacze wiec. Wiec co mam zrobic jak bys mi wyjasnil. Biorac ze kabel antenowy mam B6 a nie B7

Opublikowano

Wladi mówiłem Ci że powoli po ten alkohol :grin:

wpadkagifgif.gif

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

29633337610783020110807.png

wrrrgifgif.gif

18211347734815324772806.jpg :naughty::kox:

Opublikowano

jest tu ktoś z Kędzierzyna-Koźla, żeby mi coś odebrać? :whistling:

Opublikowano

Karwa jakiś łańcuchów na wywieszają człowiek spokojnie nie może skoczyć po browara:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Niestety mam moja antene podlaczobe tylko pod jedno zlacze wiec. Wiec co mam zrobic jak bys mi wyjasnil. Biorac ze kabel antenowy mam B6 a nie B7

powinienes miec dwie anteny zwykla + diversty , zeby wpiac diversity w rnsa potzrena Ci przejsciówka:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

jest tu ktoś z Kędzierzyna-Koźla, żeby mi coś odebrać? :whistling:

daleko niemam wujek:decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Graty juz na podwórku , wiec niedługo sie przekonam:banan::banan::banan:

Opublikowano

Nie będzie ktoś z Was leciał może trasę Wrocław - Poznań (lub okolice ?).

Opublikowano
Niestety mam moja antene podlaczobe tylko pod jedno zlacze wiec. Wiec co mam zrobic jak bys mi wyjasnil. Biorac ze kabel antenowy mam B6 a nie B7

powinienes miec dwie anteny zwykla + diversty , zeby wpiac diversity w rnsa potzrena Ci przejsciówka:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

jest tu ktoś z Kędzierzyna-Koźla, żeby mi coś odebrać? :whistling:

daleko niemam wujek:decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Graty juz na podwórku , wiec niedługo sie przekonam:banan::banan::banan:

łocap :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.