Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kaju wtyki wyslales mi pod koniec dnia czy przed poludniem? Bo nie wiem kiedy spodziewac sie ich, dzis czy jutro :)

u mnie na wsi to jeden pieron, bo i tak raz dziennie zabierają paczki :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pytanko ktoś wie jaki ma numer okablowanie poduchy pod kiere TT te które pasuje do naszych aut p&p, albo komuś chciałoby się to sprawdzić w swojej kierze, wystarczy odkręcić airbag :whistling: ETKA pokazuje mi 2 numery

Ktoś pomoże?

Opublikowano
Pociągasz do siebie i schodzi

kaju próbowałem i nawet nie drgnie z miejsca :kwasny::facepalm:

Opublikowano

5yzu2u3e.jpg

Padlem:polew:

Opublikowano

:hi:

ucho.77 ja mam taką dokładkę jak za te pieniądze to bardzo dobra jakość dobrze wykonana i dobrze pasuje do błotników tylko na stronce trochę drogo bo ja dałem u mnie na wsi w sklepie 280zł

Przód s-line? W polcarze aż się półki uginają po 250zl::decayed:

dorwałem ori:banan:

Opublikowano
:hi:
ucho.77 ja mam taką dokładkę jak za te pieniądze to bardzo dobra jakość dobrze wykonana i dobrze pasuje do błotników tylko na stronce trochę drogo bo ja dałem u mnie na wsi w sklepie 280zł

Przód s-line? W polcarze aż się półki uginają po 250zl::decayed:

dorwałem ori:banan:

:thumbup1: kiedy montujesz ucho? :naughty:

Opublikowano

brakuje mi jeszcze gryla:facepalm:

do Zatoru ogarnę temat:grin:

Opublikowano
:hi:
ucho.77 ja mam taką dokładkę jak za te pieniądze to bardzo dobra jakość dobrze wykonana i dobrze pasuje do błotników tylko na stronce trochę drogo bo ja dałem u mnie na wsi w sklepie 280zł

Przód s-line? W polcarze aż się półki uginają po 250zl::decayed:

dorwałem ori:banan:

:thumbup1: kiedy montujesz ucho? :naughty:

brakuje mi jeszcze gryla:facepalm:

do Zatoru ogarnę temat:grin:

Kup sobie z C5 i zamontuj:whistling:

Opublikowano

Dobrze mówi :wink:

Opublikowano

Wandej myślę nad porezaniem z S4:jerk:

z C5 wiem:wink:

Opublikowano
brakuje mi jeszcze gryla:facepalm:

do Zatoru ogarnę temat:grin:

do Zatoru to obowiązkowo, eslajn musi być :naughty:

Ja chyba w poniedziałek oddaje graty do malowania :banan:

Opublikowano
Dobrze mówi :wink:

Też masz mordo? Ja wkleilem na silinkon bezbarwny i jest malina:decayed:

Opublikowano

Co tam Panowie ? :naughty::decayed:

Opublikowano
Co tam Panowie ? :naughty::decayed:

Kasztelan dzisiaj a u Ciebie?:naughty:

Opublikowano

Było małe Spa :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano

Krzysiek z jakiego modelu ta kiera? :drool3:

Opublikowano

karkówka z grilla była :decayed: ale bez żadnego alkoholu, muszę być trzeźwy, taka praca :wink:

Opublikowano
Co tam Panowie ? :naughty::decayed:

Kasztelan dzisiaj a u Ciebie?:naughty:

pochwal się, jak przyjdzie przesyłka :naughty:

Opublikowano
karkówka z grilla była :decayed: ale bez żadnego alkoholu, muszę być trzeźwy, taka praca :wink:

dopiero pierszo flache obalamy nie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.